През АВГУСТ още е горещо, но с ДЕТОКС е друго нещо :)

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
ellyto

Re: През МАЙ не е горещо, но с ДЕТОКС е друго нещо :)

Мнение от ellyto »

Като компания към вашия детокс и аз направих един, но по друг метод. По-скоро той не е детокс, ами е пречистване. Казва се шанк пракшалана. Мисля, че даже тук някъде из нашия форум има за този метод инфо. Той не е лесен метод, но се прави в рамките на 3 часа - първо се пие топла солена вода (в определено съотношение) и после се правят упражнения, така че да се придвижи водата да мине през червата и така колкото може човек да изпие. Аз упсях да го направя с около литър и половина вода и повече не успях, защото започна много да ми се гади и да ми става тежко. Принципно е хубаво да се направи с повече воеда, за да може хубаво да се промие стомашно чревната система, но пак е нещо, това което направих :)
Успех на вас с вашия метод да детоксване днес и дано да постигнете това, което желаете.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: През МАЙ не е горещо, но с ДЕТОКС е друго нещо :)

Мнение от Kleo »

И моят детокс е еднодневен. Единствено ансола си го пих и трите сутрини. Колкото - толкова, все е нещо. Успех и от мен! Чери, ти? :524
Ели, браво на теб! Знам този метод. Една приятелка го прави и е доволна.
Писали сме заедно с теб.
Мире, Булче, радвам се, че сте тук и вие!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Булка Марулка

Re: През МАЙ не е горещо, но с ДЕТОКС е друго нещо :)

Мнение от Булка Марулка »

Добра вечер, детокс-девойки :922
Аз днес омешах три вида плод и съм малко назад с водата. Не знам защо не ми потръгна пиенето. Двоумя се дали утре да не се захраня, защото вдругиден е Гергьовден, а аз съм именничка. Пък и мъжа ми е именник ... И сме Георгиеви :221 Разбирате ме! От друга страна може да се захраня с протеини. Не искам да губя ден или свалени грамчета. Лято идва все пак! Искам бански на половинки :954
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: През МАЙ не е горещо, но с ДЕТОКС е друго нещо :)

Мнение от Kleo »

Захрани се, да! Аз се чувствам добре. Снощи ядох зелена салата след ябълките, просто не се стърпях. Днес ще я карам по-леко също и така. Но волята ми за лишения не е силна и трябва да я тренирам и занапред. Как сте, другите? :923
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
mira_b

Re: През МАЙ не е горещо, но с ДЕТОКС е друго нещо :)

Мнение от mira_b »

:954 Добро утро!
Приключих успешно и съм с -1 кг. не е много, но все пак се разтоварих. Днес ще започна с накиснати овесени ядки и безкофеиново кафенце :1216 ; за обяд - варени картофки и ако не се изкуша, мисля да съм на салата за вечеря...Нямам проблем да не ям, имам проблем, когато ям, че всичко ме изкушава :oops: :oops: :oops:
Лек и усмихнат ден :922
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: През МАЙ не е горещо, но с ДЕТОКС е друго нещо :)

Мнение от Kleo »

Браво, Мире, и за волята, и за сваленото кило! И на теб хубав ден! :954
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Булка Марулка

Re: През МАЙ не е горещо, но с ДЕТОКС е друго нещо :)

Мнение от Булка Марулка »

Привет :954
Аз не се захраних ... Сутринта кантара така ме зарадва, че не можах да подходя разумно и да се захраня за утрешния празник. Нямам търпение да видя какъв ще е резултата утре сутрин, макар да не очаквам чудеса и да ми предстои със сигурност неправилно и тежко захранване.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: През МАЙ не е горещо, но с ДЕТОКС е друго нещо :)

Мнение от Kleo »

Марулке, какво става?

Ще пропусна юнския детокс по разбираеми причини:

Той започва на годишнината ни от сватбата и протича докато сме на Гърция. Но ще давам морална подкрепа на всички, които ще детоксват през юни! Може би с череши?
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: През МАЙ не е горещо, но с ДЕТОКС е друго нещо :)

Мнение от Kleo »

Интересно е как този форум стартира като отбор от съмишленички, които детоксват по метода на д-р Михайлов.
А сега в тази тема никой не е писал отдавна, нито пък е пусната нова темичка за детоксикацията през месец юли.
А детоксът е започнал точно вчера, ако трябва да бъдем честни. Днес трябва да тече с пълна сила. Утре е пълнолунието.
Някой случайно да детоксикира сега? Или поне да се пречиства с плодове, зеленчуци, сурови ядки, течности?
Аз, искрено си признавам, не правя детокса по пълнолуДие. Обаче се замислих. И реших да драсна 2-3 реда тук. За всеки случай :940
Изцеждате ли си сокове? Или сте на някакъв сезонен плод /череши, кайсии, праскови, диня... например/?
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Булка Марулка

Re: През ЮЛИ вече е горещо, но с ДЕТОКС е друго нещо :)

Мнение от Булка Марулка »

Kleo, хукнали са по морета и почивки сигурно :lol:
Аз не се разписвам винаги поради липса на време и преумора най-вече, но си детоксвах плътно! Днес трябва да се захранвам. Беше ми един от най-неусетните детокси заради жегата. Малко ти се яде, пие ти се много вода ...
Тъкмо днес си влизам да погледна има ли нова темичка да се отбележа на изпроводяк на детокса :mrgreen:
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: През ЮЛИ вече е горещо, но с ДЕТОКС е друго нещо :)

Мнение от Kleo »

Булче, БРАВО на тебе!!! Страхотна си! Леко захранване тогава ти желая :922 И пиши, че ми липсваш! Как си иначе? Знаеш ли за форумната среща на 22-ри-23-ти август? Виж в темата и ела, ако можеш и ти.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Заключено