Междудетоксово настроение

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Междудетоксово настроение

Мнение от cvety_rz »

Мърмори написа:Цветке, т'ва пък що за чудо е? Я раздухай малко...!
Давам линк: http://www.zdrave123.com/index.php/appl ... drink-sole" onclick="window.open(this.href);return false;
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
diva

Re: Междудетоксово настроение

Мнение от diva »

Благодаря, Чери!
Да, истината е наистина в почивката :)
Започнах клеевата тинктура от втория ден и ще я продължа още известно време. Преди вируса приемах редовно пчелен прашец по 2 грама, според препоръката на д-р Михайлов. Няколко дена не го пих, че ми се гадеше дори и от вода, но за утре си приготвих.
Понеже вируса мен нагази, направих си експеримент. Попитаха ме - защо? Успях да отговоря - на инат.
Пих само хомеопатия и Шуслерови соли, чай и витамин С. Никакви температуро-понижаващи! И оцелях! :)
Днес се качих на кантара... много ми хареса :) Сега съм много мотивирана да задържа и да подобря резултата.
Въпреки, че навън вали сняг, си хапнах копривена кашичка с добавка извара. Успяхме да си наберем преди вируса да ни нападне :)
Много се увлякох :) време е за Сънчо :)
Лека нощ!
Tami

Re: Междудетоксово настроение

Мнение от Tami »

:954 Много се радвам че оздравявате вече всички....Да, истина си е...хомеоптията си е най-добра . Хаиде вече на крака. Пуснах и нова темичка .... Конкурс за здравословно Отслабване -Пролет 2014!! Чакам заявки вече защото има две категории и става за вкички! Така че момичета-кокичета...време да се вземем в ръце и да си докажем самички какво можем и колко сме способни! Пращайте ми заявки на лични с актуални килиграми и актуални снимки. Конкурса започва на 1ви Февруари !!! :954
diva

Re: Междудетоксово настроение

Мнение от diva »

Ще бъда на линия на 1-ви.
Трябва вече да го направя. Просто трябва, защото... лошо ще е иначе...
Вече не знам за кой път "започвам".
Виждам ви толкова мотивирани, че ми се иска да "прихвана" от вашата мотивация, за да се справя и аз.
Успех на всички, които ще се "престрашат"!!!
:923
Tami

Re: Междудетоксово настроение

Мнение от Tami »

:954 :954 :954 :524 Браво Диве, това е целта, да сме мотивирани и да си поддържаме мотивацията когато ни е най-трудно....И аз съм започвала толкова много пъти...но съм забелязала, че най-добре се справям когато съм мотивирана. И на стената исках да се пльосна..но незнам къде беше точно.... :221
Кали, много ми хареса статията...но като се зачетох в коментарите отдолу, специално предпоследния, направо ме потресе коментиращия. Ей това му трябва. :128
Аз лично преди малко се върнах от йога и за пореден път установих че коремчето ми е по-голямо от колкото би трябвало, и то очевидно, та ми пречи да си правя някои от упражненията. :328 Значи, определено, конкурса който обявих ще е много от полза......Хайде момичета, чакам заявките ви.....Последвайте Дивето и вие....За всички има местенце! :1209 :954 :954 :954

Момичета как си прикачвате банерите под кометарите???????
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Междудетоксово настроение

Мнение от cvety_rz »

Имам - 1,100 кг. за изминалата седмица :1098 Ще взема да си сложа линийка с килограмите, че да се следя пък и вие също да ми хвърлте по едно око, че имам мнооооого за смъкване :oops:
Сега отивам да се разпиша в съседната темичка за конкурса :1120
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Tami

Re: Междудетоксово настроение

Мнение от Tami »

:954 :954 :954 Браво Цвети! :326 Записах те и теб! Само не забравяите да ми изпратите на лични килцата и снимките момичета. Че започваме скоро.
Кажете ми и на мен как да си направя линийка, че попитах вече няколко пъти, но без отзив.
Аз сам задържала 2 кг от изгубените 3.6 на детокса за сега. Но аз ходя сега почти всеки ден да спортувам и гледам да внимавам с какво се храня. Ето днес съм на спанак с ориз и кисело млекце. И плодчета. Очевидно ми се отраззява много добре че зарязах хлебчето. Винаги ми качва килцата тестяното, та се старая да го избягвам. Обаче днес си позволих парченце хляб, че да не ме хване лудилото и да ми се прияде много!
Та днес е Сряда вече и пак гледм да си спазвам режимчето. В понеделник на йога, Вторник кардио упражнния, Сряда по принцип във фитнеса, но днес разпусках защото имах мускулна и ходих на масаж с ароматерапия ( само дето не литвам) :1209 , утре Тай Бокс, в петък плуване със сауна и джакузи.
Очевидно има много добър резултат от тези ми комбинации. Освен че мускулната ми треска намаля значително, се чувствам страхотно физически и психически. Имам мнооооого килца за сваляне и трябва да се подкрепям самичка защото у дома хич не ме подкрепят. :328
И така момичета, хайде на заявките за конкурса...нали има още желаещи?! Пращаите ми заявки защото започваме на първи. Тук е темичката за конкурса...
http://forum.metsababa.net/viewtopic.php?f=2&t=1253" onclick="window.open(this.href);return false;
...записвайте се момичета...чакам заявки! :329
:954 :954 :954
cveti dimitrova

Re: Междудетоксово настроение

Мнение от cveti dimitrova »

Здравейте,Мецанки!
Липсвахте ми!
Не съм била с вас скоро...ноооооо в живота се случват какви ли не неща и човек се улисва ...
Имам крещяща нужда от детокс с вас... Кога е пълнолунието през тозии месец?
Tami

Re: Междудетоксово настроение

Мнение от Tami »

:954 :954 :954 Здравей Цвети Димитрова и добре дошла отново. Дните за детокс през февруари са 12ти, 13ти и 14ти. Захранване на 15ти и 16ти
С нетърпение те очакваме на детокс.


Хайде момичета. не подминавайте възможността да докажете на себе си и всички останали че можете да отслабвате ефективно и във срок. Вземете участие в Конкурса за здравословно отслабване - пролет 2014. Посетете темичката и погледнете за какво става въпрос и ми пращайте заявки на лични. http://metsababa.net/forum/viewtopic.php?f=2&t=1253" onclick="window.open(this.href);return false;
Не остана много време. Утре е последния срок за записване на заявките. Пращайте ми ги на лични с вашите килограми и снимки. Ако не успявате да прикачите снимките, тогава на моя емаил tamara_walker@outlook.com

Засега приятна вечер и сладки сънища. До утре!
:954 :954 :954
mira_b

Re: Междудетоксово настроение

Мнение от mira_b »

Тази тема много ми е липсвала...за дните между детоксите, когато се загубвам в моите си слабости и хранителни грешки ...
Записах се за конкурса и се радвам, че се оформя силна и мотивирана група и, че аз ще съм част от нея :fan
Ще следя с нетърпение и ще се включвам, надявам се, често :)
Публикувай отговор