Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Публикувай отговор
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от Ванчето »

naskomimi написа: не близвам нещо по-различно от плод и ориз. Тези броколки сега ми звучат мммммм...Дори краставичка не си позволявам
Мими, извини ме! Май беше много несъобразително от моя страна да пиша за броколи , когато ти си цял ден на оризче само... По принцип и аз предпочитам да си спазвам стрикно препоръките на Док за детокси и плодово/оризови дни. Ама не знам защо вчера ми се стори добра идея това броколи... Сигурно защото не искам да ми застоява, а пък вкъщи само аз го ям. И малкия покрай мен хапва по малко, харесва му, но той изяжда наистина малко. В крайна сметка се отказах за днес, ще си го хапна утре. Тази вечер по-скоро ще си спретна нещо с авокадо! Иначе ПОД-а върви по план и съм доволна! С този студ навън топлите чайчета ми идват много добре!
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от Ванчето »

Вчера си купих толкова много плодове, че просто не издържам на изкушението! Днес разтоварвам! Но май ще съм повече на плодове и по-малко на ориз! :1062 Нещо идеята за оризче днес не ме съблазнява...
Никога не е късно за ново начало!
mam4eto31

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от mam4eto31 »

Привет момичета!
Записвам се в темата и утре ще е моят първи ден! Кърмя и доста изчетох за храненето и разбрах, че то не влияе толкова на количеството кърма, така че започвам! И без това напоследък обядвам или пълнозърнест ориз или елда, но слагах и малко масло и понякога си чуквах по едно яйце! Стискайте палци , че имам много за сваляне
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от Kleo »

Имаш стиснатите ми палци тогава, действай :524
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
mam4eto31

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от mam4eto31 »

Май само аз правих ПОД днес ;-)
Доволна съм, защото смятах, че няма да успея, но ...
Резултата: преди обяд 3 ябълки, на обяд фреш, към 3 изядох половината ориз, после още една ябълка, за вечеря останалия ориз и след това череши!
Откъм кърма не мога да споделя дали е намаляла, защото бебка се храни през има няма 2 часа, в края на деня доста се изнерви, но смятам че е от недоспиване, защото цокне малко и заспи!
Така че съм доволна :954
Другата седмица пак съм с вас
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от Kleo »

Браво, мамче! :326
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
mam4eto31

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от mam4eto31 »

Да дам отчет: -2кг :1216 но на фона на 20+ които трябва да сваля, тези 2 са като прашинка!
Да се оплача от днес, седнахме на един любим ресторант да хапна салата и любимия си миш-маш и познайте, сервираха го с мезе - сготвен бръмбар! Познайте дали хапнах нещо! Та обяда днес - микс сурови ядки ;-)а за вечеря доматена супичка съм спретнала;-)
До другата седмица :954
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от Ванчето »

Утре - ПОД! Някой за компания...? :roll:
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от Kleo »

Бъни, бих ти правила, ако не пътувах за провинцията при бабата на мъжа ми, а там е абсурд да я карам на ПОД :plezya se
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от Ванчето »

Привет и в тази тема!
Влизам, за да отчета успешен ПОД вчера. То по-скоро се получи чаено-плодов ден, оризчето нещо не ми вървеше... Но важното е, че все пак беше разтоварващ ден! :1216
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от Ванчето »

Пореден успешен ПОД, направен на 25-ти в понеделник.
Тогава беше и новолуние, а съм чела, че тогава, както и на пълнолуние разтоварването е много по-успешно!
Мислех си, добре че са детоксите и под-овете, че по-често да си припомняме от колко малко храна в действителност се нуждаят телата ни... :plezya se
Никога не е късно за ново начало!
Публикувай отговор