Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Публикувай отговор
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от cchery »

Бъни, затова ли този понеделник толкова силно ме влечеше да направя ПОД?! Дори си сварих ориза. Подправих го с къри и черен пипер...... и вечерта ядох нещо друго :oops: :oops: . Но наистина имах много силен вътрешен порив да направя разтоварването. :) На теб - разбира се едно голямо БРАВО за упоритостта!!! :922
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от Ванчето »

cchery написа:Бъни, затова ли този понеделник толкова силно ме влечеше да направя ПОД?! Дори си сварих ориза. Подправих го с къри и черен пипер...... и вечерта ядох нещо друго :oops: :oops: . Но наистина имах много силен вътрешен порив да направя разтоварването. :)
Ами възможно е заради новолунието да си почувствала този силен порив... :222
Аз ако по-дълго време не съм разтоварвала също започвам да изпитвам нужда да го направя. Но тази година съм много стриктна... :1209
Понеже последните 3-4 дни нещо доста се поотпуснах днес оризя извънредно в опит да посвия малко шкембенцето, че утре на плажа да бера по-малък срам... :955 :955 :955
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от Ванчето »

Отчитам пореден успешен ПОД, проведен на 16.09. - вторник! Резултатът: -1.4 кг.
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от Ванчето »

Утре е новолуние! Време е за ПОД - поне за мен! Някой друг желаещ да се включи...? :roll:
Между другото искам да споделя още нещо: преди 2 дни мъжът ми също най-накрая се реши да направи един разтоварващ ден и по-важното е, че успя! Справи се, макър че беше по-скоро плодово/чаен, защото ориза не му се понрави. Но това няма значение, важното е, че все пак го направи! Много съм доволна от него... :423
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от cchery »

Бъни написа:Между другото искам да споделя още нещо: преди 2 дни мъжът ми също най-накрая се реши да направи един разтоварващ ден и по-важното е, че успя! Справи се, макър че беше по-скоро плодово/чаен, защото ориза не му се понрави. Но това няма значение, важното е, че все пак го направи! Много съм доволна от него... :423
Големи аплодисменти :323 за мъжа ти, Бъни!!! Страхотно е, че продължавате с това.... време ми е да се включа. Само да видя за кой ден да остане.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от Ванчето »

След като мина доста време без да съм правила ПОД, реших да си го направя днес. Наистина тялото ми си го "търси" и си го "иска"... :D
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от Ванчето »

Аз да взема да се похваля, че вчера си направих поредния разтоварващ ден. Не беше класически ПОД - по-скоро беше ден без хляб, месо и т.н. За закуска си хапнах ябълка и пих зелено чайче. За обяд си спретнах една салатка с домат, авокадо и слънчогледови кълнове, а за вечеря бланширани зеленчуци с копърче и чесън. Но резултатът днес си беше повече от задоволителен!
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от Ванчето »

Днес, по случай новолунието :D си спретнах поредния разтоварващ ден! Карах само на плодове и много чай. Нещо не ми се ядеше ориз...
А пък предишния път когато си правих ПОД ( сега видях, че не съм го отбелязала тук :1044 ) точно с ориза направих гаф! Подсладих си го с мед и тръгнах да слагам канелата, но понеже използвам едно бурканче от канела за шарената сол то познайте в крайна сметка с какво си доовкусих ориза... :955 :955 Но го изядох, имаше различен и интересен вкус... :1069
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от Kleo »

Оризче с медец и шарена сол, не звучи никак зле, аз обожавам такива шантави кулинарни комбинации :plezya se
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
mam4eto31

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от mam4eto31 »

Иха, тук много пусто ;-)

Май само Бъни оризи през последните месеци?
Давайте да раздвижим темата, аз твърдо започвам с ПОД и детоксите, така че ще надничам и на двете места!
Заредила съм се с ориз, плодове заради децата има купища, остана да си сваля фазите на луната и започвам! Не знам сега кога е, но съм решила утре да ми е първия ден, така че ако има желаещи да стартират с мен много ще се радвам!
Айде мецанки, пролетта скоро ще цъфне, трябва и ние да разцъфнем с нея ;-)
:954
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от Kleo »

Ще се присъединявам и аз, когато мога :923
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор