Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Публикувай отговор
Портокалина

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от Портокалина »

Бъни написа:Поздравления за "месечния ден" на твоето момче! :1103 :922
Благодаря, Бъни! Днес посготвих няколко манджи и се стягам за ПОД-а утре :fan

mira_b, успешен ПОД! Стискам палци този път да се получи! :524
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от Ванчето »

Здравейте!
Днес е един прекрасен ден! Навън времето е прекрасно, слънцето най-сетне успя да ни стопли! Птичките пеят, тревичките започват да зеленеят... :954 Прекрасно пролетно време! Дано се задържи по-дълго!
И аз се чувствам прекрасно! Въпреки, че съм спала само 5 часа, а малкия само мрънка покрай мен... Имам страхотно настроение и съм заредена с енергия! Реших днес да си направя проваления от срядата ПОД. Сега ще си пийна вкусното мате , ще се облечем подходящо и с дечко ще излезем на хубава и дълга разходка, тъкмо да се умори за следобедния сън!
Пожелавам много слънчево настроение на всички!
:922
Никога не е късно за ново начало!
mira_b

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от mira_b »

Както обещах, да отчета успешен ПОД ден на 6.03, не ми беше трудно. Мисля предстоящата седмица пак да опитам... :954
Портокалина

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от Портокалина »

Хич не ми остана време тия дни да уважа и аз темата. :128 В петък ПОД-а беше нещо като ПОД, по-скоро много олекотен режим, докато мъжът ми не покани гости вечерта :1058 Та хайде да не си замазвам очите, направо си беше провален ПОД :126 :128
Другата седмица обаче ще заплюя един ден и мисля да се реванширам за тазседмичния провал :roll:
Поздравления за всички, които успяха да ПОД-уват! Пожелавам ви същите успехи и другата седмица :326 То да не стане време за детокс :roll: Трябва да проверя има ли излязла тема в детокса, че хич не следя кога е пълнолуние... :???:
mira_b

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от mira_b »

Иска ми се по-често да мога да се включвам...вчера 30.03 записах успешен ПОДден. Устоях на много изкушения, но чувството след края на деня е много стимулиращо :1216
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от Ванчето »

Здравейте!
Да съобщя , че днес разтоварвам!!! До сега съм само на една ябълка, 1 литър чай мате и много вода. След малко ще си запаря билков чай и мисля да хрупна една свежа салата... Просто имам готови кълнове и не ми се ще да застояват в хладилника, за това ще ги комбинрам със салатката... След вчерашото печено агнешко със зелена салата, днес имах огромна нужда да си почина малко от туй ядене... :) :) :)!
Никога не е късно за ново начало!
zdravez

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от zdravez »

Здравейте!Да се запиша и аз днес с успешен плодов ден : 2 ябълки и 2 портокала.Чай и вода над 2 литра. И за капак 1 тренировка зумба. :1099 .
zdravez

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от zdravez »

Привет! След вчерашният плодов ден и треноровка, тази сутрин си кантара показа -1,500кг. :1141 . Чак не ми се вярваше: 66,600кг. и 3 пъти се качвах на кантара. В четвъртък мисля пак да повторя:плодов ден + тренировка зумба, но да не се каня много... :922
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от Ванчето »

Привет!
Великден мина. Хапнах си и козунак и яйчица :razz: ! Без да прекалявам обаче, хапнах си малко. На нито едно хранене през всичките празнични дни не съм злоупотребила с количествата! :1216 Но въпреки това днес реших да разтоваря малко. Та така, днес съм на много чайчета, плодове и ориз! С нетърпение чакам лекотата утре!
Някой друг оризи ли днес, за компания...?
Никога не е късно за ново начало!
mira_b

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от mira_b »

Бъни, обмислях аз за вчера, ама с племенницата правихме кексчета и някак не се получи...но днес съм на линия :1216 ориза се вари, ябълките са подготвени...дано мога по-късно да се похваля с успешен ПОД :1028
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от Ванчето »

Моят ПОД вчера се оказа супер успешен! -1,5 кг!
Мира, успех и на теб! :524
Никога не е късно за ново начало!
Публикувай отговор