Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от Kleo »

Браво! :326
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
mam4eto31

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от mam4eto31 »

Кой кога ще оризи през следващата седмица? Айде, търся си компания!!!
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от Ванчето »

mam4eto31 написа:Кой кога ще оризи през следващата седмица? Айде, търся си компания!!!
Според фазата на луната ПОД-а би трябвало да е на 12-ти , (аз лично предпочитам да си спазвам фазите, но разбира се не е задължително...).
Но впредвид факта, че пропуснах детокса, а определено усещам нужда от "разтоварване", мисля да направя един в понеделник на 9-ти и втори на 12-ти. Ще има 2 дни между тях, така че няма да е проблем.

Мамче Мони, ако решиш за някой от тези два дни, ще се радвам да си правим компания! :954
Никога не е късно за ново начало!
apple

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от apple »

И аз се записвам за 12-и.
Има питане относно ориза. Може ли да добавя малко лим.сок??
Най-вероятно при мен плодовете ще са кисели (зелена ябълка,киви,грейпфрут)
Много ми е тегаво със сладкото.Даже и с меда ми е трудно.Ама пък без овкусител не мога да си го предствя.
Има ли и други с този проблем?
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от Kleo »

Да, има, виж по-назад в темата, а и в предните теми за оризенето!
Доколкото помня, някои си подправяха ориза с къри.
УСПЕХ УТРЕ И НА 12-ТИ ОТ МЕН!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
mam4eto31

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от mam4eto31 »

Бъни и аз се записвам за 12-ти, карам тежък цикъл още от детокса, пък и спретнах днес едни пълнени чушки, които са ми любими от дете :1062 та ще им се насладя на обяд :423

Apple добре дошла и тук! Киселината май не се препоръчва. Аз си го правя с малко мед и канела, можеш всякакви пресни подправки, пресен лук, чесън. Ползвам пълнозърнест. Разрови се назад и ще намериш своя начин!
mam4eto31

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от mam4eto31 »

Бъни какво стана с плодуването на 9-ти? А утре? Аз ще действам, така че очаквам компания :923
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от Ванчето »

mam4eto31 написа:Бъни какво стана с плодуването на 9-ти? А утре? Аз ще действам, така че очаквам компания :923
Mамче, всичко мина по план на 9-ти. Просто не съм имала възможност да вляза да се отчета.
Аз по принцип нямам издънки на ПОД-овете. Не са ми никак трудни за спазване. Е, имам 2-3 провалени, но това е за доста (вече) годинки.
Утре съм на линия, както го бях планувала. Ще се радвам да си правим компания! Успех!
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
Сиренце
Със словото напред
Мнения: 1652
Регистриран на: 13 Окт 2010, 13:58
Местоположение: Черни Вит

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от Сиренце »

Я, да взема и аз да се включа в приятната ви компания.
Не съм правила ПОД има-няма година, че и повече. И вече усещам, че имам нужда. В интерес на истината тези дни винаги са ми се отразявали по-добре от детоксите. Утре ще съм на ориз и ябълки -РЕШЕНО!
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от Ванчето »

Сиренце написа:Я, да взема и аз да се включа в приятната ви компания.
Не съм правила ПОД има-няма година, че и повече. И вече усещам, че имам нужда. В интерес на истината тези дни винаги са ми се отразявали по-добре от детоксите. Утре ще съм на ориз и ябълки -РЕШЕНО!
Сиренце, добре си го решила! Ще ни правиш компания и ти тук! Радвам се! Успех утре! :524

Останалите от бандата, които щяха да разтоварват днес къде се изгубихте...?!?! :roll: Пак самичка останах.
Аз изкарах успешен ден и днес. Доволна съм. 2 дни за една седмица си е супер, чувствам се идеално!
Никога не е късно за ново начало!
mam4eto31

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от mam4eto31 »

А тук съм, тук съм. Просто днес не ми остана много време да пиша. То моето време е като легнат всички.

Сиренце добре дошла, стимулът ще е по-голям с компанийка :923

Аз днес закусих с портокал, после заръфах 2 ябълки, към 2.30 хапнах оризчето с малко мед и канела и за вечера си взех 1 помело. Наскоро го открих този плод и това ще е плода ми за детоксикации. Пристрастих се.

Бъни браво за двата дни :326

Аз днес стигнах до извода, че много леко ми минават тези дни. Така че тук съм и занапред!
Публикувай отговор