Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от Kleo »

Браво, мамче! :326
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
mam4eto31

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от mam4eto31 »

Да дам отчет: -2кг :1216 но на фона на 20+ които трябва да сваля, тези 2 са като прашинка!
Да се оплача от днес, седнахме на един любим ресторант да хапна салата и любимия си миш-маш и познайте, сервираха го с мезе - сготвен бръмбар! Познайте дали хапнах нещо! Та обяда днес - микс сурови ядки ;-)а за вечеря доматена супичка съм спретнала;-)
До другата седмица :954
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от Ванчето »

Утре - ПОД! Някой за компания...? :roll:
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от Kleo »

Бъни, бих ти правила, ако не пътувах за провинцията при бабата на мъжа ми, а там е абсурд да я карам на ПОД :plezya se
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от Ванчето »

Привет и в тази тема!
Влизам, за да отчета успешен ПОД вчера. То по-скоро се получи чаено-плодов ден, оризчето нещо не ми вървеше... Но важното е, че все пак беше разтоварващ ден! :1216
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от Ванчето »

Пореден успешен ПОД, направен на 25-ти в понеделник.
Тогава беше и новолуние, а съм чела, че тогава, както и на пълнолуние разтоварването е много по-успешно!
Мислех си, добре че са детоксите и под-овете, че по-често да си припомняме от колко малко храна в действителност се нуждаят телата ни... :plezya se
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от cchery »

Бъни, затова ли този понеделник толкова силно ме влечеше да направя ПОД?! Дори си сварих ориза. Подправих го с къри и черен пипер...... и вечерта ядох нещо друго :oops: :oops: . Но наистина имах много силен вътрешен порив да направя разтоварването. :) На теб - разбира се едно голямо БРАВО за упоритостта!!! :922
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от Ванчето »

cchery написа:Бъни, затова ли този понеделник толкова силно ме влечеше да направя ПОД?! Дори си сварих ориза. Подправих го с къри и черен пипер...... и вечерта ядох нещо друго :oops: :oops: . Но наистина имах много силен вътрешен порив да направя разтоварването. :)
Ами възможно е заради новолунието да си почувствала този силен порив... :222
Аз ако по-дълго време не съм разтоварвала също започвам да изпитвам нужда да го направя. Но тази година съм много стриктна... :1209
Понеже последните 3-4 дни нещо доста се поотпуснах днес оризя извънредно в опит да посвия малко шкембенцето, че утре на плажа да бера по-малък срам... :955 :955 :955
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от Ванчето »

Отчитам пореден успешен ПОД, проведен на 16.09. - вторник! Резултатът: -1.4 кг.
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от Ванчето »

Утре е новолуние! Време е за ПОД - поне за мен! Някой друг желаещ да се включи...? :roll:
Между другото искам да споделя още нещо: преди 2 дни мъжът ми също най-накрая се реши да направи един разтоварващ ден и по-важното е, че успя! Справи се, макър че беше по-скоро плодово/чаен, защото ориза не му се понрави. Но това няма значение, важното е, че все пак го направи! Много съм доволна от него... :423
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от cchery »

Бъни написа:Между другото искам да споделя още нещо: преди 2 дни мъжът ми също най-накрая се реши да направи един разтоварващ ден и по-важното е, че успя! Справи се, макър че беше по-скоро плодово/чаен, защото ориза не му се понрави. Но това няма значение, важното е, че все пак го направи! Много съм доволна от него... :423
Големи аплодисменти :323 за мъжа ти, Бъни!!! Страхотно е, че продължавате с това.... време ми е да се включа. Само да видя за кой ден да остане.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Публикувай отговор