Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Публикувай отговор
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от Ванчето »

Здравейте!
Аз днес реших да си направя един ПОД. Вярно, че е събота и е ден за семейни глезотийки, но може би пък точно затова реших да е днес, така по-лесно ще се въздържа от изкушенията... :lol:
Днес за първи път реших да пробвам ориза в комбинация с мед и канела. Много ми хареса, вкуса определено ми харесва. Чудя се защо не съм го пробвала до сега? :1044
Толкова от мен, пожелавам хубав и слънчев остатък от деня на всички!
Никога не е късно за ново начало!
Портокалина

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от Портокалина »

zdravez написа:За увеличаване на кърмата пробвай на ден по 2-3 ядки бразилски орех.
Благодаря, zdravez! Май само това не съм пробвала, трябва да тествам как ще ми подейства.
Аз днес мислех да направя ПОД, че нещо се опитва да ме събори с едни болки в гърлото от 2 дни, но май ще го оставя за някой работен ден. Днес ме чака готвене и по-добре да не започвам изобщо :328
Радвам се на всички вас, които успявате да се мотивирате и устискате! :524 :326
Портокалина

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от Портокалина »

Такааа... Днес започвам деня с желание за ПОД, пък да видим какво ще се получи накрая...
Някой ще ми прави ли компания? :1209
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от cchery »

Портокалина, справи ли се с вчерашния ПОД?! :) Като гледам компания не си намери....
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Портокалина

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от Портокалина »

Записвам първия си успешен ПОД от година и половина (че ако не и повече) насам! :1099 :1216 :1082
Плодовете даже бяха по-малко от кг, хапвах портокали, оризът беше по-вкусен отвсякога. Само 1 кг надолу отчете кантара, но пак съм доволна, освен това нямаше особени поражения върху кърмата ми, тя и без това си намалява, не усетих да е намаляла повече заради ПОД-а.
Нямам търпение другата седмица да направя пак :1081
:968 :973 :969
Tami

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от Tami »

Ехоооо,

Здравейте момичета, не ми остава много време да наминавам, но искам само да припомня и тук на всички участнички в Конкурса за здравословно отслабване.....
УТРЕ Е ДЕН ЗА ОТЧИТАНЕ НА ВСИчКИ УчАСТНИчКИ В КОНКУРСА!
МОЛЯ ДА МИ ПРАТИТЕ АКТУАЛНИТЕ СИ КИЛЦА НА ЛИчНИ!


Приятна вечер.


:954 :954 :954
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от Ванчето »

Здравейте!
Аз днес, ей тъй, първомартенско реших да си направя един ПОД! Имам на разположение 2 кг ягодки, сигурно няма да хапна всичките, но важното е , че направихме сефтето за тази година... :1062 А ориза с мед и канела как върви...
Хубав ден момичета! И много първомартенско настроение!
:1144 :1144 :1144
Никога не е късно за ново начало!
Портокалина

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от Портокалина »

Бъни, успешен ПОД! Аз няма да ПОД-увам ама се включвам ей така за съпорт :1209 Пиши как е минало! Аз се стягам за другата седмица...
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от cchery »

Портокалина написа:Записвам първия си успешен ПОД от година и половина (че ако не и повече) насам! :1099 :1216 :1082
Портокалче, мога да си представя колко си горда от себе си ! След толкова време да се справиш с предизвикателството ПОД си е наистина за аплодисменти. :326 БРАВО, че се нави! Сигурна съм, че ще си по-редовна вече! Как се справяш с второто майчинство?! :)

Бъни, то не остана от днес вече! :1062 Надявам се, че си се справила успешно!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от Ванчето »

Портокалина написа:Бъни, успешен ПОД! Аз няма да ПОД-увам ама се включвам ей така за съпорт :1209 Пиши как е минало! Аз се стягам за другата седмица...
cchery написа:
Бъни, то не остана от днес вече! :1062 Надявам се, че си се справила успешно!
Хей, момичета! Много сте мили! Благодаря за подкрепата!
Справих се, добре мина! :1216 Аз много си ги обичам тези разтоварващи дни... Само докато кърмех ми беше по-трудно да ги спазвам, не знам защо, но имам няколко провалени ПОД-и за този период. А сега нямам никакви проблеми. Но напоследък забелязвам, че започнах да отчитам по-малък спад в теглото след такъв ден за разлика от преди. Преди задължително бях 1,300-1,400 кг надолу, а пък след вчера отчетох само 0,700гр. ... Явно колкото по-малко остава да бъде свалено, толкова по-трудно ще става... Ще видим! Аз без бой няма да се дам! :1062
За другата седмица мислех да разтоварвам на 8-ми, но... хайде да не прекаляваме! По случай празника, ще го изтегла ня 7-ми, за да мога на 8-ми да празнувам с мойте трима мъже! :roll:
Портокалина, кажи кога мислиш да плодуваш ти, пък може и заедно да го направим!
Никога не е късно за ново начало!
Портокалина

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от Портокалина »

cchery написа: Портокалче, мога да си представя колко си горда от себе си ! След толкова време да се справиш с предизвикателството ПОД си е наистина за аплодисменти. :326 БРАВО, че се нави! Сигурна съм, че ще си по-редовна вече! Как се справяш с второто майчинство?! :)
Благодаря за подкрепата, cchery! Майчинството е първо и смея да кажа, че се радвам на един сравнително спокоен и добричък малък мъж. Недоспиването ме мъчи все още, предполагам е от годините, тъй като на младини хич не ми пречеше :221 :423

Бъни, предполагам ще се опитам да направя ПОД в сряда, тъй като съм на работа и се надявам да ми бъде по-лесно. Искаш ли да си заплюем сряда, пък кой както го почувства :524 Някой друг ще се включи ли? :222
Публикувай отговор