Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Публикувай отговор
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от Ванчето »

Е, Мира, браво на теб! Благородно ти завиждам, че днес си нямаш "дразнители"... :1062
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от Kleo »

Ами картофките на дечицата защо не се броят за изкушение :1044 :923 :524
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
mira_b

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от mira_b »

vihrogonche написа:Ами картофките на дечицата защо не се броят за изкушение :1044 :923 :524
Ами май съм повече месарка, ако към картофките имаше месце на скара...тогава щеше да е сложно :1062
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от Kleo »

Аха, ясно :1062 ами браво тогава!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от Ванчето »

Така...
Вчера моето мило мъжле имаше рожден ден. Почетохме празника подобаващо на вечеря с кюфтенца и пилешки пържоли...
Днес големия ми син Георги има имен ден! Разбира се, ще уважим традицията : агнешкото вече се пече. Отново ми се очертава хапване на вечеря...
За това още от сега да си кажа: УТРЕ 7.05.2014 ЩЕ РАЗТОВАРВАМ! Кантара започна леекичко да пълзи нагоре, а аз не искам. Ако се наложи ще си направя и извънреден ПОД. Да видя първо как ще са нещата след утре.
И в този ред на мисли да питам, някой друг мисли ли да оризи утре?
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от cchery »

Бъни написа:Така...
Вчера моето мило мъжле имаше рожден ден. Почетохме празника подобаващо на вечеря с кюфтенца и пилешки пържоли...
Днес големия ми син Георги има имен ден! Разбира се, ще уважим традицията : агнешкото вече се пече. Отново ми се очертава хапване на вечеря...
За това още от сега да си кажа: УТРЕ 7.05.2014 ЩЕ РАЗТОВАРВАМ! Кантара започна леекичко да пълзи нагоре, а аз не искам. Ако се наложи ще си направя и извънреден ПОД. Да видя първо как ще са нещата след утре.
И в този ред на мисли да питам, някой друг мисли ли да оризи утре?
:1107 Бъни, желая на твоите мъже здраве, късмет и много успешно реализирани малки и големи идеи и хрумки :954 . :1107

Имала си много поводи за празнуване, ама да питам ПОД-а направи ли го?! :)
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от Ванчето »

Оооо, да! Направих си ПОД-чето и още как! Аз с такова нетърпение го чаках! :1062 Ако не бяха тези 2 дни на празнуване щях по-рано да го направя, но нищо - по-добре късно отколкото никога! :222 И резултатът е повече от задоволяващ! Върнах си това, с което се похвалих миналата седмица в петък! Много съм доволна!
cchery написа:
:1107 Бъни, желая на твоите мъже здраве, късмет и много успешно реализирани малки и големи идеи и хрумки :954 .
Благодаря ти за хубавите думи и пожелания! Много си мила! :940
Никога не е късно за ново начало!
naskomimi

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от naskomimi »

Здравейте, момичета!
Аз съм голяма калпазанка и пропуснах детоксикацията....страшно ме е яд :126 Сега смятам да си наваксам с няколко Под-а до другия детокс, че имам нужда - от Великден до сега 2 кг. и отгоре не ми харесват...не се чувствам добре и се надявам с добре направен под да се получат малко по-добре нещата. Тъпото е, че на работа не мога да пия толкова течности, но каквото-такова.

Айде, похвалих се, че ще Плодувам! Има ли желаещи да се присъединят към мен? Предлагам вкусни ягодки и кафяво оризче, та даже и лъжичка ансолчица.
мммммм.....:222
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от Ванчето »

Мими, успеше ли беше ПОД-а?
И аз щях днес да разтоварвам, но от много задачки планът ми се провали. Остава за утре. Подготвила съм си вкусни черешки и кайсий. А за вечеря може едно броколи да си спретна със чесънче, копър и лимонов сок - много ми харесва приготвено по този начин!
Някой за компания за утре...? :roll:
Никога не е късно за ново начало!
naskomimi

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от naskomimi »

Здравейте!
Успешно мина, благодаря - поне откъм стриктното спазване....аз съм куче и не близвам нещо по-различно от плод и ориз. Тези броколки сега ми звучат мммммм...Дори краставичка не си позволявам, но нищо де. Издържах го.
Само дето този път не съм доволна от резултата. Винаги съм казвала, че обожавам под-чето, че ми влияе страхотно, много леко го карам, а резултатът е фантастичен. Е, днес не беше така. Цял ден коремът ми е адски подут /той си е такъв от преди Великден :oops: /. Не знам защо така... :1044 Може би защото чакам цикъл утре-вдругиден. Пък и се подготвям за инвитро /е, на естествен цикъл, но все пак/ и сега се подсилвам с разни омеги 3, пчелен прашец, инофолик, л-аргинин, неофолик, абе доста неща си пия и то не става толкова истински Под, но каквото-такова.

Вие как сте? Много ми липсвате всички, но все нямам време да си обърна внимание или поне ако не на мен - поне на близките ми хора. Ето - сестра ми днес е именничка - още не съм й се обадила :oops:

И така - много целувки на всички и успех
Бъни! :329
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от Ванчето »

naskomimi написа: не близвам нещо по-различно от плод и ориз. Тези броколки сега ми звучат мммммм...Дори краставичка не си позволявам
Мими, извини ме! Май беше много несъобразително от моя страна да пиша за броколи , когато ти си цял ден на оризче само... По принцип и аз предпочитам да си спазвам стрикно препоръките на Док за детокси и плодово/оризови дни. Ама не знам защо вчера ми се стори добра идея това броколи... Сигурно защото не искам да ми застоява, а пък вкъщи само аз го ям. И малкия покрай мен хапва по малко, харесва му, но той изяжда наистина малко. В крайна сметка се отказах за днес, ще си го хапна утре. Тази вечер по-скоро ще си спретна нещо с авокадо! Иначе ПОД-а върви по план и съм доволна! С този студ навън топлите чайчета ми идват много добре!
Никога не е късно за ново начало!
Публикувай отговор