КОНКУРС ЗА "ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ - Пролет 2014"!

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Публикувай отговор
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: КОНКУРС ЗА "ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ - Пролет 2014"!

Мнение от cvety_rz »

Здравейте, дами :954
Тами, радвам се че звучиш доста по обнадеждена.Тя болката си остава, но е важно да намерим сили в нас, за да продължим :923
Аз отчитам - 4 кг.(102-98). Знам, че са малко, но това е положението.Сега след като ми увеличиха дозата на еутирокса нещата започнаха да се случват.Но искам да споделя, че във времето когато наистина опитвах и почти нищо не се случваше бях много отчаяна и ако не беше конкурса щях да се откажа и сега сигурно щях да бъда и с някой голям плюс, та в тази връзка наистина победих част от себе си ЛАКОМИЯТА.Тя борбата си продължава и смятам да не се давам.Редовна съм с тренировките.Сутрин преди работа карам колело и правя упражнения.Вече правя по 20 коремни преси.Малко ме наболява операцията, но то няма как да се развие мускула ако не го използвам.
Сладка, адмирации за фитнеса.Чудесно е да правиш нещо за себе си.И не се срамувай като отидеш да тренираш.Спомняй си от къде си тръгнала и на къде отиваш.
Не знам коя ще е победителката, но си давам поздравленията както на спечелилата така и на всички участващи :1104
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Tami

Re: КОНКУРС ЗА "ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ - Пролет 2014"!

Мнение от Tami »

Здравейте на всички момичета!

Моля ви да се отчитате вече. Денят почти мина, а само Сладка, Цвети, Зезата и аз сме се отчели. Отчитайте се момичета. Утре победителките в двете категории ще бъдат обявени!

Sladka Debelanka

Re: КОНКУРС ЗА "ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ - Пролет 2014"!

Мнение от Sladka Debelanka »

Здравейте сладуранки - фиданки!
Цвети, толкова много се радвам за теб :922 , много си корава! Адмирации!!! През всичко, което мина и продължаваш да минаваш не се отказваш от борбата с килограмите! Ти си ми пример ! Давай момиче! Аз ще ръкопляскам!!! :326
Тами, какво да кажа мила, плаках на твоите постове, дори сега при мисълта, че и аз мога да загубя баща си пак ми се доплаква. Силно те прегръщам :922 и да знаеш, че всяка вечер присъстваш в молитвите ми! Много се радвам, че успяваш да се отурсиш и да продължиш напред. :922
Чери, мила моя, много ме надъхваш! Страшно много! Много ми се иска да те видя ей така дори и на снимка. Изградила стъм образ в главата си и ми се иска да видя дали се припокрива.
Аз както казах си намерих фитнес на 5 мин от вкъщи, има няколко счупени уреда и за това никой не ходи там - само аз. То е нещо като спа център. Чакат майстор да ремонтира уредите. На мен ми е супер, влизам, слагам слушалките и се мятам на който си уред искам без да чакам никого.Ходя на фитнес през ден, а в дните, в които не ходя правя коремни упражнения у дома. Карам 90 дневната доколкото мога и като че ли тялото ми иска спорта. Като, че ли ( дано не си внушавам), съм станала малко по-уздържлива и не се изморявам толкова бързо. Аз имам генетично заболяване и анемия и двете заедно ме правят много бързо уморяема. Искам до началото на август да намаля ханша, да намаля корема и да стегна краката. Дано да стане! А за конкурса - много ме надъхва, както знаете обичам конкурсите :221 и чета тук когато ми се иска да хапна нещо забранено.
Tami

Re: КОНКУРС ЗА "ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ - Пролет 2014"!

Мнение от Tami »

Здравейте момичета,

Липсвате ми много.

Само да кажа че засега са се отчели само:

Diva, cvety_rz, mira_b, Sladka debelanka, Violetkatana, Бъни, Zezata и аз.

А още за отчитане са участничките:

mirka_ss, danid, rosa_bg, margo77, krasimira, Мърмори ( Зори ) , Дари, jivito, Vicky_picky, Mарияна Цветанова

Значи 8 отчели се и 10 не отчели се.
Моля ви момичета побързайте с отчитането. Сега би трябвало да приключим, но ви давам възможност до утре вечер в 6часа да се отчетете и утре вечер 7часа бг време ще обявя резултатите. да се надяваме който не се е отчел, да го стори до утре вечер в 6 часа.

Благодаря за отзива момичета предварително и да се надяваме, че всички ще се отчетат до утре вечер в 6 часа с актуалните си килограми и снимка на моя емаил. tamara_walker@outlook.com

Приятна и спокойна вечер на всички
Tami

Re: КОНКУРС ЗА "ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ - Пролет 2014"!

Мнение от Tami »

Добро утро момичета,

Краси, Благодаря за отчитането!

Все още не са се отчели :

mirka_ss, danid, rosa_bg, margo77, krasimira, Мърмори ( Зори ) , Дари, jivito, Vicky_picky, Mарияна Цветанова


Момичета, моля ви да се отчетете до 6 часа тази вечер, защото след това ще обявя резултатите.


Знам че всички си имаме задължения, но всички знаят от преди три месеца кога е крайния срок за отчитане и припомням постоянно. Затова моля да намерите време да се отчетете днес до 6 часа, защото след това ще обявя крайните резултати и ще се свържа с пожбедителките за уточняване по получаването на награадите.

Желая на всички усмихнат и слънчев ден!

:922 :329 :922
Sladka Debelanka

Re: КОНКУРС ЗА "ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ - Пролет 2014"!

Мнение от Sladka Debelanka »

Момичета, хайде отчитайте се вече. Аз съм се отчела преди 2 дена. Нека като има краен срок да се спазва. :828
Аватар
metsababa
Site Admin
Мнения: 200
Регистриран на: 17 Авг 2010, 15:54

Re: КОНКУРС ЗА "ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ - Пролет 2014"!

Мнение от metsababa »

Информация за вече минали дотук КОНКУРСИ ЗА ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ можете да намерите в темата с теоретичната информация за детокса - http://forum.metsababa.net/viewtopic.ph ... 289#p23037" onclick="window.open(this.href);return false;.
Tami

Re: КОНКУРС ЗА "ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ - Пролет 2014"!

Мнение от Tami »

Здравейте момичета,

Ще може ли победителките в Конкурса Зезата и Сладка Дебеланка, да ми пишат на лични адресите си където мога да изпратя наградите им.
Също така Бъни, Красимира и Дари да ми пишат адресите си на лични, където да им изпратя грамотите.
Хайде момичета, очаквам с нетърпение на лични адресите Ви, за да Ви зарадвам.


:922 :329 :922
Публикувай отговор