КОНКУРС ЗА "ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ - Пролет 2014"!

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Публикувай отговор
mira_b

Re: КОНКУРС ЗА "ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ - Пролет 2014"!

Мнение от mira_b »

Sladka :922
Привет на всички :923
Вероятно ще сменя и аз кантара, защото случайно се изтеглих на друг и там видях едни други, по-сериозни килограми :1044
Искам да благодаря, че пишете за всичко, което ви вълнува, защото така открих блога на Руми Илиева и доста неща прочетох, които си мислех, че знам и разбирам...
За сладките неща, които си похапваме и си позволяваме и въобще за въглехидратите в менюто ellyto е много права... аз например, като всички май, много обичам да си похапвам сладичко и това ми е най-големият проблем и причината, поради която не успявам да сваля излишните килограми...ето сега и Великден наближава, не зная как ще се справя...
Tami

Re: КОНКУРС ЗА "ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ - Пролет 2014"!

Мнение от Tami »

Добро утро момичета и спокоен неделен ден!!!

Аз съм отдавна будна, но с всичките тичания, около децата, мъжо, кучето и котето, чак сега успявам да седна и да пиша. :423
Аз излизам полекичка от шока по загубата на татко, но болката не виждам как ще изчезне някога. Само гледам да я заместя малко по малко с хубавите спомени и чувства на обич. Чувствам татко наоколо и го виждам навсякъде. Живота ни предоставя много препятствия през които да минем, неща, които са неотделна част от съзряването ни духовно. От нас зависи как ще се отнесем към всяка ситуация, и какво ще извлечем от нея. Мисля че чувствата на болка, вина, тъга са неотделна част от живота ни....но аз лично предпочитам да ги заместя с чувствата на дълбока обич и положителна енергия, любвеобилни спомени, защото ме карат да се чувствам по-добре и осъзнавам че от всичко лошо което ни се случва...има винаги нещо добро на края...!!! Поне, аз гледам някак си да си повдигна духа, защото иначе чувствам че се разпадам. А от много изпитания в живота си, знам че трябва да слушам инстинктите си...Първичните ми инстинкти са винаги били по-правилни от вторичните ми разсъждения. Дано не звучи много объркващо всичко това. :424


Та така.... и аз искам да дам резултати от междинното отчитане.....но засега имам актуалните килограмите само от......Бъни, Zezata, mirka_ss, diva, cvety_rz, mira_b, Sladka Debelanka, krasimira, jivito и моите. Само тези имам за сега!
Трябват ми още резултатите на......... danid, rosa_bg, margo77, violetkatana,Zori, Dari, Viki-Picky, и Mariana Cvetanova!!!
Момичета, моля да се отчетете веднага защото отчитането по пинцип е на 1во число! И бих желала да обявя междинните резултати!

Бъни, аз напълно съм съгласна че всички си имаме собствен избор и " че това да се опиташ да се храниш малко по-здравословно е личен избор и човек просто трябва да си подреди правилно приоритетите, за да не се сещаме в последния момент, че сме можели нещо да променим, защото тогава може и да е късно!" Много е важно да взимаме бъзможно правилните решения, за да не лекуваме по-късно и поправяме щетите нанесени ни от нас самите! :922

Цвети, искрено се надявам вече да се уравновеси състоянието при теб със хормоните и щитовидната ти жлеза. Борбата е дълга и тежка, но искрено се надявам да я победиш миличка! Силно те прегръщам! :922

Мире и аз очаквам с нетърпение детокса този месец. Имам чувството че ще се пръсна вече, нали пропуснам миналия месец, та този дано ми бъде разтоварващ. Все още не съм погледнала кога са датите. трябва да проверя и да се подготвя също. :922

Ели, Благодаря миличка....да, нюансите се променят и като че ли свиквам с мисълта...не че татко го няма, ами че е в друга форма постоянно навсякъде и всичко около мен. Интересното е ....че и той ми го е кзвал мноооого пъти когато съм била малка....може би подготвяики ме за този момент! :) Да, аз вярвам че всичко се случва с определена цел. Случайности няма. :) :922

Сладке миличка, да истина е , веднъж оставиш ли се на болката и мъката да те обхване, започва да те обхваща изцяло и се чувстваш съвсем без сили. Аз мисля че се изтръгнах, макар че много боли. И още повече защото знам колко тежък бе на татко живота и как е останал без майка си и батко си на 5 годинки. Не мисля че той би бил спокоен ако се отдам на тъгата и мъката, още повече ..знам че би бил щастлив само да си спомням за него с обич както правя и го виждам навсякъде и във всичко. :)
Искренно се надявамвече проблемите по делото да са приклйючили и нивото на стреса ти да се сведе до минимум.
Силно те прегръщам и целувам. :329 :922

Краси, благодаря миличка...такъв е живота, трябва да се научим как да живеем с това. И аз те прегръщам силно. :922

Пожелавам на всички спокоен ден!!! И очаквам от останалите участници кг-те, за да обявя междинните резултати.


:922 :329 :922 :329 :922
Sladka Debelanka

Re: КОНКУРС ЗА "ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ - Пролет 2014"!

Мнение от Sladka Debelanka »

Здравейте, много ви благодаря за милите думи. :922 Снощи си поплаках на чашка Джак и днес като, че ли ми е по-добре. За делото - ще знам със сигурност на 14.04. Много искам да тръгна на фитнес, но ме е срам. Но сега съм намерила един много слабо посещаем фитнес в квартала и се замислям. :1044
Tami

Re: КОНКУРС ЗА "ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ - Пролет 2014"!

Мнение от Tami »

Добро утро на всички и пожелания за успешна седмица!

Засега имам актуалните килограмите само от......Бъни, Zezata, mirka_ss, diva, cvety_rz, mira_b, Sladka Debelanka, krasimira, jivito и моите.

Трябват ми още резултатите на......... danid, rosa_bg, margo77, violetkatana,Zori, Dari, Viki-Picky, и Mariana Cvetanova!!!


Момичета, моля да се отчетете веднага защото отчитането по принцип е на 1во число а днес е вече 7ми Април!
Желая да обявя междинните резултати!
Tami

Re: КОНКУРС ЗА "ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ - Пролет 2014"!

Мнение от Tami »

Добро утро на всички!

Момичета, измина цяла седмица вече в изчакване на актуалните килограми на всички участнички в конкурса.
Отчелите се досега са Бъни, Zezata, mirka_ss, diva, cvety_rz, mira_b, Sladka Debelanka, krasimira, jivito и аз . Само десет души от 18 учасващи в конкурса.

Очаквам още 8 отчитания от rosa_bg, margo77, Violetkatana, Zori, Dari, Vicky_Picky, danid и Мариана Цветанова.
От горе посочените, три участнички не са се отчели и предния месец, а това са: Vicky-Picky, Мариана Цветанова и danid.


Очаквах че повече от вас ще се отчетат на време, но за съжаление не се случи. Разбирам че всички си имаме и други ангажименти и неща за вършене, затова и изчаках досега, но днес ...една седмица след първо число ще обявява резултатите.

Давам възможност на неотчелите се досега да го направят до днес, защото довечера около 8 часа българско време ще ви обявя кои води в междинното класиране!

Дотогава, желая на всички спокоен и успешен ден!
ellyto

Re: КОНКУРС ЗА "ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ - Пролет 2014"!

Мнение от ellyto »

Здравейте мили дами,

Тези предавания за които ви говорих - едното е "Моето 300 кг тяло"
[youtube]ouVnN3RRJwQ[/youtube]

Другото е "Obese A Year To Save My Life" по TLC - Не мога да ви постна клипче, защото няма такова в youtube.

Цвети, не мисля, че трябва да гледаш кантарите. Нито пък да се мериш на различни, защото наистина всеки показва различни неща. Сигурна съм, че ако по някакъв начин успееш ти и всички тук да промените ежедневието си от към спорт и хранене, всичко можете да постигнете, просто съм убедена.
Обаче то не е лесно, защото и тялото и ума се съпротивляват много....ама много силно, защото го изкарваш от състояние, на което е свикнал...
Сигурна съм и че твоите хормонални проблеми също ще се пооправят ако промениш ежедневието си. Знам и че ти е много трудно предвид, че имаш цяла армия от гърла, за които да се грижиш в къщи, но в крайна сметка ти си най-важната - това важи за всички. Защото ако ти си добре, всички около теб ще са добре. Ако ти не се чувстваш добре, това ще се отрази на всички около теб! Много те прегръщам и ти пожелавам успех в това да намериш твоя начин, така че да стигнеш до състояние на хармония и спокойствие и да се харесваш сама себе си :954
cvety_rz написа:Не се предавайте и не се отказвайте.Ако се вгледаме в живота на успелите хора повечето от тях да не кажа всички са имали не лек живот.
Права си, определено човек прави грандиозни промени, когато стигне до момент, в който нещо се преобръща в живота му!

Сладке, стискам и аз палци всичко да мине по възможно най-добрия начин и скоро да излезнеш то това състояние, в което се намираш.

Мира, наистина Руми има много хубави тренировки на сайта и единствено воля трябва да има човек за да направи нещо хубаво за себе си и то за дълъг период от време.
А сладкото се отказва с воля, най-вече с воля. Просто трябва да си обещаеш, че няма да прекаляваш, ако си позволиш да хапваш. Ако не можеш, тогава просто се опитай да преодолееш себе си. Няма невъзможни неща, просто няма - особено по отношение на храната.
По Великден също можеш да процедираш така - хапваш по малко, разхождаш се и после ако искаш още хапваш пак малко и така докато не усетиш, че си се заситила.
Аз лично имам много силна воля и като кажа, че нещо няма да ям, значи няма да ям и това е...но волята не идва даром, трябва да се научим да имаме воля и това е много много трудно. За мен също беше трудно в началото, но с времето свикнах. Най ми беше полезно в това отношение детокса - никога не си позвоялвах да кръшкам, незивисимо колко изкушения имах пред себе си.

Тами, радвам се да прочета такъв положителен пост от теб, независимо от тежкия момент, в който си. Права си, че трябва да гледаме на нещата по-положително и да си спомняме с хубави чувства хората, които обичаме и които са ни напуснали. Аз си мисля, че твоята болка няма да изчезне с времето, нито да намалее, всеки път ще ти е тъжно като се сетиш за баща си и всеки път ще ти е мъчно, че го няма...но поне го виждаш на всякъде около теб т.е. виждаш признаците, че той все още е до теб.

Ще ми е интересно да прочета кой как се справя с конкурса и какви са резултатите.

Аз съм решила да продължавам с много активни тренировки и да оформя много хубаво тялото си. След няколко години на стремеж да отслабна и да съм здрава чак сега мисля, че съм на прав път. За тези 4 години, в които все се опитвам да открия моя начин, какви ли не неща пробвах, но в крайна сметка сега съм минус 11 килограма. Храненето ми е коренно различно от преди няколко години и съм доволна. Сега единствено остава да продължавам да се грижа за себе си, защото искам да съм във форма, незвисимо от това че и аз като всеки човек си позволявам неща от които се трупат килограми. Не съм тотално откъсната от вредните храни, но се старая в ежедневието си да са сведени до минимум.
Пробрайте да ограничите тестени неща, сладки неща, картофи и ориз, по-малко плодове и ще видите че нещата ще тръгнат в много добра посока и дори след време няма да ви се ядат толкова много въглехидратни храни, както е сега.
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: КОНКУРС ЗА "ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ - Пролет 2014"!

Мнение от danid »

Извинявай Тами, но нямам какво да отчитам и затова не съм се появявала.

Но не ме отписвай, моье пък този месец да наваксам :221

Успех на всички
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: КОНКУРС ЗА "ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ - Пролет 2014"!

Мнение от cvety_rz »

Хилоу :954 Минавам съвсем на бързо да кажа, че нещата при мен вървят добре и имам малък минус :954
Ели, ще изгледам филмчето.Знам, че ще ми е от полза.Благодаря ти за хубавия пост :940
Тами, извинявам се за объркването покрай мен, но това стана заради смяната на кантарите и връщането на на сваленото :oops:
Поправи първоначалните килограми на 102 и за 2 месеца 1,400 .
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Tami

Re: КОНКУРС ЗА "ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ - Пролет 2014"!

Мнение от Tami »

Здравейте момичета!

Първо искам да се извиня че не успях да пиша по-рано, но съм забелязала че когато планирам нещо и кажа за него, и не знам по каква причина се променя ситуацията и не се случва това което съм планирала. Както тази вечер...разсипа ми се тенджерата със супата и ми отне почти 3 часа да изчистя след това. Децата да приспивам и седнах да пиша, а очите ми залепват, но трябва още да изведа кучо навън и да прибера котьо. :)
Но...обещах да обявя резултатите от междинното класиране и ще го сторя сега, макар със закъснение!
Водеща е Сладка Дебеланка и почти веднага след нея се нарежда Красимира
Благодаря на Зори и Дарито, Данид и Виолеткатана за отчитането днес.
Момичета, ще пиша утре по-подробно. Сега отивам да гушкам възглавницата ми, защото наистина не виждам повече. Лека нощ и приятни сънища.
rosa_bg

Re: КОНКУРС ЗА "ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ - Пролет 2014"!

Мнение от rosa_bg »

Здравейте момичета!
Доста се позагубих, но комп ми сдаде багажа и известно време бяхме без. Освен това реших и да си размърдам д-то и да взема някой изпит. В резултат формите и кг ми останаха на заден план. Съответно и няма какво да отчитам. То май най-добре и да ме пишете издъхнала на първите метри от състезанието. Отчитам липса на мотивация, а при мен ако тя не дойде нищо не ми се получава. Освен това съм забелязала, че като се нагърбя с мн неща и мноооооого се дъня. Затова съм ограничила броя на "важните" неща.
Дано при вас нещата вървят по-леко! УСПЕХ на всички!
ellyto

Re: КОНКУРС ЗА "ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ - Пролет 2014"!

Мнение от ellyto »

Роса, трябва да влизаш по-честичко тук и ще те нахъсаме. Това, което пишеш, че кг-тата са останали на заден план ми звучи като оправдание! Разбира се ежедневието ти е изпълнено с много неща, които да правиш, хора за които да се грижиш, но не си ли ти най-важния човек за когото трябва да се погрижиш?
Публикувай отговор