КОНКУРС ЗА "ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ - Пролет 2014"!

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Публикувай отговор
Tami

КОНКУРС ЗА "ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ - Пролет 2014"!

Мнение от Tami »

:954 :329 :954 :329 :954 :329 :954 :329 :954 :329 :954

Този конкурс е насочен към всички,които искат да отслабнат здравословно и имат нужда да се справят с големия проблем- килограмите!
Конкурса ще ви мотивира допълнително. За целта ще бъде необходимо да се спазват препоръките на д-р Михайлов за правилно хранене, детоксикациите са желателни и спортните занимания са препоръчителни.

Сега е идеалното време за конкурса....с пристигането на Пролетта и нашето желание за детокси и отслабване се увеличава. С възможността за по-лесно снабдяване с пресни плодове и зеленчуци ще ни е още по-лесно да отслабваме здравословно! Надявам се че вече се решихте да вземете участие в конкурса.

За да заявите вашето желание за участие, всичко което трябва да направите е да ми пратите името си, актуалните си килограми и актуална снимка до 1ви Февруари, когато конкурса ще започне официално. Конкурса ще е тримесечен с цел Здравословното Отслабване!
Около всяко първо число записаните ще трябва да ми пращат актуалното си тегло. Което ще рече до 1ви Февруари, първите дни на Март, първите дни на Април и окончателно 1ви Май ще трябва да ми се пратят на лични съобщения актуалните килограми и актуална снимка.
На 2ри Май победителите ще станат известни!!!


Правилата:

Начините за отслабване са подчинени изцяло на препоръките на многоуважавания от нас доктор Михайлов и спорт под всякаква форма. Програмата ще си я определите вие, но е добре да споделяте в темата тук, за да е по-лесно за вас, а и за да можем да ви помогнем ако се объркате или разколебаете в труден момент.
Абсолютно се забраняват всякакви диети,изключващи цели групи храни! Позволено е всичко, което е здравословно. Пийте достатъчно вода и гответе диетично.



Категориите за участие са две:

1. Завършена борба с кг-тази категория е подходяща за всички,които имат само няколко излишни кг,както и за тези,които вече са отслабнали, но им остават няколко крачки до финала. И за тази категория са необходими актуални килограми и актуални снимки да бъдат изпращани на моите Лични Съобщения всеки месец. И за тази категория имате 3 месеца което е идеален период от време за постигане на целта здравословно.

Победителят ще получи:
-грамота
-много,много аплодисменти
-козметичен подарък

2. Втора категория е за тези от вас, които имат да свалят повечко кг. Ще се сумират резултатите от три поредни месеца. И за тази категория са необходими актуалните килограми и актуални снимки да бъдат изпращани на моите Лични Съобщения всеки месец. И за тази категория имате 3 месеца което е идеален период от време за постигане на целта здравословно.

Победителят ще получи:
-грамота
-много, много аплодисменти
-козметичен подарък

НАЙ-ГОЛЯМАТА НАГРАДА ОБАЧЕ ЗА ВСЕКИ ОТ ВАС ЩЕ БЪДЕ ЕДНО ПО-ДОБРО САМОЧУВСТВИЕ И ВЯРА В СЕБЕ СИ!
Една нова, по-елегантна фигура;
По-гладка кожа;
По-силна имунна система;
Морално удовлетворение;
Но най-хубавото е, че дълго ще се радвате на тези награди!!!

Не се колебайте, очаквам вече заявките ви! Не забравяйте да се включвате по-честичко и да споделяте какво правите за да постигнете целта си. Всички знаем че имаме добри и лоши дни и е добре да споделяме за да се подкрепяме и помагаме! Ще се радвам също Зори, Боби, Калиа и всички които имат възможността да помагат със съвети на участниците да ни посещават по-честичко.

Тук ще намерите много полезна информация, която се надявам да ви бъде от помощ/:

http://metsababa.net/forum/viewtopic.php?f=3&t=716" onclick="window.open(this.href);return false;

БРАВО НА ВСИчКИ ПРЕСТРАшИЛИ СЕ, ПОЖЕЛАВАМ УСПЕХ И СТИСКАМ ПАЛЦИ НА ВСИчКИ УчАСТНИЦИ!!!


:954 :524 :954 :524 :954 :524 :954 :524 :954 :524 :954
Последно промяна от Tami на 26 Яну 2014, 23:56, променено общо 1 път.
diva

Re: КОНКУРС ЗА "ЗДРАВОСЛВНО ОТСЛАБВАНЕ - Пролет 2014"!

Мнение от diva »

Тами, много се радвам на ентусиазма ти!
Благодаря ти, че го правиш и за всички по-мързеливи като мен :)
Ще участвам във втората категория. До петък ще си подготвя актуални снимки и мерки.
Надявам се да се съберем кой с по-голяма, кой с по-малка мотивация и да си ги умножаваме заедно. Сигурна съм, че може да е само от полза за всички ни.
До сега не съм участвала в конкурси :) Ама вярвам, че няма да боли :221 , най много да ми олекне :) Пък ако боли, от мързела ми ще да е. Време е да боли и да преболедува, защото искам да съм нов човек :)
И така... записах се... няма отказване :221
Tami

Re: КОНКУРС ЗА "ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ - Пролет 2014"!

Мнение от Tami »

:329 Браво Диве, много ти се радвам! Обещавам че няма да боли....само хубави неща ше се случват. Така че....:) Ето и първия кандидат е вече на линия. Много се разчувствах...като малко дете. :329
Аз така исках това вече някой да го направи, та аз се заангажирах и ще съм постоянно с вас. Между другото мотивацията ми дойде най-вече затова защото и аз искам да сваля килограмите които ме съпровождат от памти века, а не са и малко...и реших че дружно и така най-лесно става за всички ни! Така че момичета, на линия сме, силни и въоръжени с ентусиазъм. Ще си помагаме и ще се поддържаме и ще видите колко по-лесно така ще постигнем целта си. :524


Хайде, очакваме още кандидати! :954
Kalia

Re: КОНКУРС ЗА "ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ - Пролет 2014"!

Мнение от Kalia »

Наминавам само,за да ви поздравя за страхотната идея. :326
Пожелавам успех на участниците в конкурса! :524
Лично аз тази пролет гоня едно друго постижение, на което килограмите са само бонус. :1216
Те, килограмите не ме притесняват, повече ме интересува детокса и здравословния начин на живот. Постижението, което гоня - това е 7-дневно гладуване само на вода. Просто вече ми е време за едно ГОЛЯМО чистене на къщичката. Още повече,че искаме да я населим с още един в(б)ременен обитател... :1094
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: КОНКУРС ЗА "ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ - Пролет 2014"!

Мнение от danid »

Аз се провалих с гръм и трясък на няколко подобни, но ще се запиша. Кой знае може Февруари 2014 да я моя шанс. Разбира се, че втората категория е и моята. Ще пратя до петък нужните неща.

Успех на всички
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Tami

Re: КОНКУРС ЗА "ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ - Пролет 2014"!

Мнение от Tami »

:954 :954 :954 Мила Кали, благодарим за поздравленията! :222 Време ни беше вече! :1216 :1216 :1216 И по време на детоксите ще сме заедно отново! Колкото за твоето седемдневно постене на водичка само,,,ти пожелавам успех и хубаво изчистване на къщичката. :524 И най-вече мнооооооого късмет и успехи за новоочакваното бебче!!! :971 :922 :922 :922

:329 Мила Дани, поздравления за престрашаването миличка...Ще си помагаме взаимно! Страшно няма! И на мен са ми много познати провалите с гръм и трясък... :328 и после многото ми терзания че е станало така :126 ....НО , сега такова нещо няма..
:1209 Напълно сме мотивирани и взаимно ще постигнем целта!!!
:524

:954 :954 :954 Очаквам заявки момичета....престрашаваите се и ми пишете на лични!
:954 :954 :954
rosa_bg

Re: КОНКУРС ЗА "ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ - Пролет 2014"!

Мнение от rosa_bg »

Чисто ново конкурсче! И аз съм тук. Къде без мен?! :1209 Много ме мотивират. Дори бях спечелила един, но на следващия Сладка ме закопа. Ще си взема мерките и ти ги пращам Тами. Благодаря ти, че ни организираш! :922 Идеята за снимките много ми хареса. Аз като съм такава дебела и хич не се снимам, но за повода ще направя едно фото.
Tami

Re: КОНКУРС ЗА "ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ - Пролет 2014"!

Мнение от Tami »

:954 :954 :954 Браво Розичке...имаш абсолютната мотивация, което е страхотно. :326 И аз не обичам много снимки като съм напълняла толкова...но за такъв хубав конкурс и за мотивацията на всички е най-добре със снимки! Аз също ще се снимам..така че всички сме в един дол..... И да ви успокоя...не е необходимо на снимките да сме по бански, но с по-тесни дрешки , за да може да е очевидна разликата на края на конкурса! :524 И колкото повечко сме ...толкова по-добре!!! Така че, не се бавете момичета...очаквам заявки!!! :954 :954 :954
Tami

Re: КОНКУРС ЗА "ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ - Пролет 2014"!

Мнение от Tami »

:954 :954 :954 Зори, Бобич....къде сте мацки???? Липсвате ни тук! :954 :954 :954
:922 :922 :922
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: КОНКУРС ЗА "ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ - Пролет 2014"!

Мнение от cvety_rz »

Хайде и аз в списъка с кандидатите :mrgreen: И АЗ СЪМ ЗА ВТОРАТА КАТЕГОРИЯ! Ще потърся снимка и ще ти пратя на лични, Тами.Благодаря, че се зае с това благородно дело.Вярвам ще е от полза за всички ни :524 Само да попитам.....резултатите ще се смятат предполагам като процент смъкнато тегло а не като брой кг, защото така би бил реален резултата?
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: КОНКУРС ЗА "ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ - Пролет 2014"!

Мнение от Ванчето »

Kalia написа:Наминавам само,за да ви поздравя за страхотната идея. :326
Пожелавам успех на участниците в конкурса! :524
Лично аз тази пролет гоня едно друго постижение, на което килограмите са само бонус. :1216
Те, килограмите не ме притесняват, повече ме интересува детокса и здравословния начин на живот. Постижението, което гоня - това е 7-дневно гладуване само на вода. Просто вече ми е време за едно ГОЛЯМО чистене на къщичката. Още повече,че искаме да я населим с още един в(б)ременен обитател... :1094

Успех с "чистенето" , Калиа! Хайде скоро да ни се похвалиш и с хубавата новина! :524
Никога не е късно за ново начало!
Публикувай отговор