ФЕВРУАРИ ни намига, нов ДЕТОКС пристига

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
diva

Re: ФЕВРУАРИ ни намига, нов ДЕТОКС пристига

Мнение от diva »

Добро утро!
Поздрави, mira_b!
Нека Кантарев се държи вече по-прилично и не толкова мързеливо, а да се порадвижи в желаната посока ;)

zezata, поздравления за първия ти успешен детокс!
А домакинския фитнес... ще го използваме ;)

Сега последно да се доотчета ;)
Направих си захранване по всички препоръки на д-р Михайлов. Имах страшно много енергия, която вчера изразходвах в... градински фитнес ;) Така де, време е да се сее грах, картофи и подобни занимания. Щом искаме добра храна, добре е поне да помагаме. Поне в почивните дни :) Исках да кажа, че добре ми дойде вчерашната енергия и движението по нивите ;)
Днес се зарадвах на кантара - много малко е мръднал след деня на захранване. Надявам се, всъщност ще правя много, за да запазя и увелича този си успех.
Въпреки, че във всички детокси съм била успешна, след това... Ама това е минало ;)
Сега се чувствам много, много успешна и... продължавам в конкурса с много силна мотивация.

Успех на всички! :923 :923
До следващия детокс :221
rosa_bg

Re: ФЕВРУАРИ ни намига, нов ДЕТОКС пристига

Мнение от rosa_bg »

Срам, не срам ще си призная. Издъних се грандиозно на този детокс. Не защото ми беше празнично. Като се подхванах да тичам по задачи и нито с течностите, нито с плодовете напредвах. В резултат на това по обяд бях толкова гладна, че ни чай, ни плод, ни нищо помогна. И до там с детокса ми. :oops: Няма да го страдам много. Гледам да не прекалявам с яденето и повечко движение и все пак вървя във вярната посока.

ПОЗДРАВЯВАМ ВСИЧКИ ЗА УСПЕШНИЯ ДЕТОКС! БРАВО НА ВАС МОМИЧЕТА! ОТСРАМИХТЕ ГРУПАТА!
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: ФЕВРУАРИ ни намига, нов ДЕТОКС пристига

Мнение от Ванчето »

И при мен всичко мина горе-долу в рамките на нормалното. Приключих успешно, захраних по правилата без никакви прегрешения. Но си мисля, че май следващия месец ще избера друг вариант за детокс. До сега винаги съм била на сок от цитруси, но последните 2 пъти ми става все по-трудно да си изпия цялото количество сок. Започва да ми се гади от него в буквален смисъл... Както и да е, има време до другия месец, ще го обмисля. Резултатът при мен е -2,300 кг. Доволна съм!
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: ФЕВРУАРИ ни намига, нов ДЕТОКС пристига

Мнение от Ванчето »

rosa_bg написа:Срам, не срам ще си призная. Издъних се грандиозно на този детокс. Не защото ми беше празнично. Като се подхванах да тичам по задачи и нито с течностите, нито с плодовете напредвах. В резултат на това по обяд бях толкова гладна, че ни чай, ни плод, ни нищо помогна. И до там с детокса ми. :oops: Няма да го страдам много. Гледам да не прекалявам с яденето и повечко движение и все пак вървя във вярната посока.
Розичке, аз те поздравих в другата темичка за успешния край на детоска, а сега тук гледам, че не си го завършила... Извини ме, нещо май съм разсеяна , много неща ми се струпха последните 2-3 дни на главата и не успявам да се концентрирам на 100%... Но съм сигурна , че ще успееш да намериш начин да компенсираш , може би с повече разтоварващи дни... Ще пишеш и ще разкажеш! :922
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: ФЕВРУАРИ ни намига, нов ДЕТОКС пристига

Мнение от Мърмори »

rosa_bg написа:Срам, не срам ще си призная. Издъних се грандиозно на този детокс. Не защото ми беше празнично. Като се подхванах да тичам по задачи и нито с течностите, нито с плодовете напредвах. В резултат на това по обяд бях толкова гладна, че ни чай, ни плод, ни нищо помогна. И до там с детокса ми. :oops: Няма да го страдам много. Гледам да не прекалявам с яденето и повечко движение и все пак вървя във вярната посока.
Добре дошла в отбора! :922 Ама и аз хич не го страдам ! :plezya se Какво да направя като съм несериозна :1044 Надцених се нещо. :???:
Tami

Re: ФЕВРУАРИ ни намига, нов ДЕТОКС пристига

Мнение от Tami »

Здравейте момичета,

почти две седмици ме нямаше. Първата моя малък дечко кара шарка (сладка и медена), детокса ми се провали, втората седмица децата бяха във ваканция. Нищо не можах да си планирам и нормално резултата ми без планиране е провал. На тренировки от почти две седмици не съм ходила. А и на лаптопа ми трябваше преинсталиране. Въобще....не ми вървя по мед и масло последните няколко дни. Влизам в дупката така и се свивам, докато не ми мине кризата и да се взема в ръце и отново да се захвана сериозно.
Да не казвам големи думи, но децата утре тръгват пак на училище и да се надявам че ще се грабна сутринта и да отивам на йога. Това ако свърша...ще си изчистя бурените на около и ще започна пак да набирам скорост. Теглих се за последно преди детокса и не смея да се кача на кантара от тогава.
Следващия месец дано се справя с детокса както през януари.

:922 :922 :922
Заключено