ФЕВРУАРИ ни намига, нов ДЕТОКС пристига

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

ФЕВРУАРИ ни намига, нов ДЕТОКС пристига

Мнение от cchery »

Хайде на новата темичкааааа! Този път аз съм й майсторът! :1062 :1062 През настоящия месец датите за ДЕТОКС са:

13, 14 и 15 февруари

Дни за захранване:

16 и 17 февруари

[img]http://megavselena.com/wp-content/uploa ... unata2.jpg[/img]
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
zezata

Re: ФЕВРУАРИ ни намига, нов ДЕТОКС пристига

Мнение от zezata »

И аз хоп първа в темичката и съответно в детокса да се включа. Не съм правила преди и ще имам много въпроси.
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: ФЕВРУАРИ ни намига, нов ДЕТОКС пристига

Мнение от Ванчето »

И аз да се "запиша"... :D Заължително съм на детокса и този месец, няма пропускане! Има обещания за спазване...! :1216 А пък и миналия месец ми беше много приятно във вашата компания, 3-те дни бяха много леки, като песен! Наистина е по-лесно, когато има с кого да споделиш, да се оплачеш, а и да се похвалиш на края ! :1209
zezata написа:И аз хоп първа в темичката и съответно в детокса да се включа. Не съм правила преди и ще имам много въпроси.
Сигурна съм, че тук ще намериш много хора, които да ти помагат със съвети и мнения! Нали за това сме се събрали! :922

Чери, ти този месец ще се включиш ли?
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: ФЕВРУАРИ ни намига, нов ДЕТОКС пристига

Мнение от cchery »

Бъни написа:Чери, ти този месец ще се включиш ли?
Оф, имам голямо желание...... ама само като видя кои са датите...... :???: :???: . Абе пак ще го мисля. :954
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
cveti dimitrova

Re: ФЕВРУАРИ ни намига, нов ДЕТОКС пристига

Мнение от cveti dimitrova »

Добър деееееееееееееееееееееееееееееен!
И аз, и аз, и аааааааааааааааааааааз съм туууук :1216
Вече нямам търпение, момичета! Лошо е, че съм на работа точно тези дни,затова до сега пропусках детоксите :( Преди като си бях у домами беше много удобно и не пропусках. Сега съм се решила, ще бъда и аз с вас този месец, колкото и да е трудно ще го издържа....солчицата ще си я пия рано сутрин, тъй като съм на работа чак от 11.30 ... :1216
Усмихвайте се :1209
zezata

Re: ФЕВРУАРИ ни намига, нов ДЕТОКС пристига

Мнение от zezata »

И аз започвам с въпросите след като се запознах как се прави детокс. Е все още не ми е ясно, но надявам се да ми разясните. В темата с теоретичната част на детокса, видях няколко вида детокс. Вие кой вид правите? И ми кажете какво е действието на тази английска сол, че както съм на работа да не осерем позициите и да ми се смеят? :1062 Учител съм и дали трябва да излизам от час по спешност? :423
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: ФЕВРУАРИ ни намига, нов ДЕТОКС пристига

Мнение от cchery »

zezata написа:И аз започвам с въпросите след като се запознах как се прави детокс. Е все още не ми е ясно, но надявам се да ми разясните. В темата с теоретичната част на детокса, видях няколко вида детокс. Вие кой вид правите? И ми кажете какво е действието на тази английска сол, че както съм на работа да не осерем позициите и да ми се смеят? :1062 Учител съм и дали трябва да излизам от час по спешност? :423
Хахахаха, Цеци, с твоята професия може и да оакаме терена :1062 . Да, английската сол действа разхлабващо. И то доста напористо - толкова, че не можеш да й откажеш среща в тоалетната :955 . Това - в общия случай. Има и хора, на които въобще не им действа, при това и трите дни! Лично при мен се проявявя някъде час и половина след прием и то като й пратя за компания чай или чаша гореща вода - ускорявам нещата. Т.е., ако решиш да приемеш солта, нека е поне 2 часа преди да излезеш за работа. Или пък - сега както е детокса, можеш да я вземеш на втория ден - съботата, т.к. ще си си вкъщи и ще знаеш как ти действа.

Най-често момичетата правят детокса с цитрусови сокове или цели плодове. Виж - това е нашата онлайн табличка, в която се отчитаме след детокса - в графата ВИД ДЕТОКС ще видиш кой е "най-популярният"! :D

Най-важното е да се настроиш, че няма да ядеш друга храна. Че имаш 3 дена да се разтовариш и после цял месец да "товариш". Понякога е много трудно да се издържи на изкушението и човек си "подлага" разни неща, но така се опропастява идеята. Има моменти, в които се чувства замайване, други такива със световъртежи. Или пък лош дъх и обложен език. Понякога се обаждат хронични болежки и такива, за които не си подозирала - това е т.нар. "чистене" на организма и не бива да се страхуваш, но не е и необходимо да се ходи на лекар - обикновено те трудно приемат факта, че някой е "гладувал" 3 дена за здраве. Напротив - ще ти се накарат, нахокат и ще ти метнат някоя и друга диагноза. Естествено, ако се почувстваш зле и познаваш тези симптоми и от друго разболяване, посещението при личния става наложително. Прекратяването на детокса по време на дните за детокс става чрез плавно захранване първо с плодове, после със сурова растителна храна, следват вегетариански леки манджи, млечни, яйца и месо се включват на 3-ия ден от захранването.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
diva

Re: ФЕВРУАРИ ни намига, нов ДЕТОКС пристига

Мнение от diva »

Да си кажа и аз :) Правя детокса с цитрусови сокове и ми е много лесен, просто приех, когато четях, че това е моят начин :)
Забелязах, че ако изпия английската сол с по-малко вода - както препоръчва д-р Михайлов 50-70 грама вода, ефекта не е много драстичен. Ако сложа повече или пия вода, чай преди да е изминал половин час... не е за приказки :221
Винаги до сега първия ден английската сол ми действа след около час и половина до два след началото. Обикновено това е всичко за този ден. На втория първото ходене до 00 е пак така, но после има още един - два пъти, но лесно контролируеми. Обаче... третия ден... никакви гаранции. И все пак не е невъзможно да се удържат нещата. По-скоро са 4-5 пъти.
Както каза Чери, за всеки е индивидуално, а и е възможно не всеки път да е едно и също. Може би варианта само в почивния ден... е най-добър. Ще имаш време да се "опознаеш" :D Или може би вариант в работните дни с чаена лъжичка сол?... Сигурно ще е по-слабо това действие, но пък ефекта за изтегляне на токсините ще е налице.
cveti dimitrova

Re: ФЕВРУАРИ ни намига, нов ДЕТОКС пристига

Мнение от cveti dimitrova »

Zezata , аз също съм учителка, имам същите опасения като твоите :221
zezata

Re: ФЕВРУАРИ ни намига, нов ДЕТОКС пристига

Мнение от zezata »

А може ли английската сол да я взема на обяд след като приключа работа и съм си вкъщи вече?
Прочетох табличката с резултати от детоксикацията и видях, че повечето са използвали цели плодове. Има ли количество по колко да изяждаме на ден и какви да бъдат точно плодовете?
Заключено