Мартенска чета за бой се стяга

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
mira_b

Re: Мартенска чета за бой се стяга

Мнение от mira_b »

Здравейте! Сговорна дружина, планина повдига! :1216
И този път записвам успешен детокс и -1 кг. Радвам се, че освен студа, нямах други неразположения. Дори готвих повече от друг път по време на детокс - в почивните дни всички сме у дома и закуски, и десерти освен основната храна, ама не се изкуших. Сега си варя овесените ядки и ще си направя сигурно картофки на салатка за по-късно.Отивам да запиша и резултата в табличката. Хубав ден и успешна седмица на всички :922
rosa_bg

Re: Мартенска чета за бой се стяга

Мнение от rosa_bg »

Привет, дружина!
Оцелях и направих един прекрасен детокс. Вчера и днес усещането и при мен е прилив на енергия. Използвам момента и не сядам много. Днес и утре смятам да захранвам. Току-що излапах една постна доматена супичка и както казват в градината на детето ми "коремчето ми се усмихна". Успешно захранване момичета!
Sladka Debelanka

Re: Мартенска чета за бой се стяга

Мнение от Sladka Debelanka »

Здравейте душици! Успешен детокс и при мен - без грам прегрешение и резултата е страхотен. Ще захранвам 2 дни обаче днес нямам време за нищо. Много ангажименти имам и изядох една ябълка, а преди малко обядвах със зелева салата с морков, няколко капки балсамов оцет и зехтин. Стана феноменално.
diva

Re: Мартенска чета за бой се стяга

Мнение от diva »

Здравейте, момичета!
Поздрави за успешния детокс!
Тук съм, за да отчета и аз успешния си детокс и успешния ден на захранване. Днес започнах с лимон и топла вода, после с пчелен прашец. По-късно ябълка и 1/3 портокал. Към 10,30 - овесените ядки с лъжичка мед. За обяд - супичка от зеленчуци си направих. За довечера мисля да й добавя лъжичка извара, дето мама прави след сиренето :)
а сега ди мисля да му хапна пак ябълка.. или портокал... Като ида в кухнята ще реша :)
След това... откривам сезона на велосипедите... Нямам търпение да запазя резултата от този детокс :)
Приятен късен следобед и хубава вечер!
До скоро!
:922
Булка Марулка

Re: Мартенска чета за бой се стяга

Мнение от Булка Марулка »

Добър вечер, дружина! :954
Отчитам успешен завършек на 3-дневен детокс и утре ще захранвам.
Овации за всички ви и заминавам към леглото :940
Заключено