Мартенска чета за бой се стяга

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Булка Марулка

Re: Мартенска чета за бой се стяга

Мнение от Булка Марулка »

Ха, добър ден, значи!
Аз маааалко съм се унесла кога е пълнолудиео и днес си викам я да видя ... И к'во!? Ами ей к'во - изпих си солта преди час. Добре, че от нерви бях само на вода до момента. Сега ще подкарам на какъвто плод имам под ръка. Не съм сигурна дали изобщо имам някакъв, но после сигурно ще си взема ябълки и портокали. Или нещо друго ... Абе важното е да съм в играта :1028 То тялото ми си казваше, че му се иска нещо и му е ред. От два дни се усещам в един такъв детокс режим, а то си имало защо. Ще карам днес, утре и вдругиден. Успех момичета!
О, чЕта! Грешка :954 Пишете ме за опашката, само дето воеводите нещо са хванали горите и никакви ги няма :221 Развели знамето, пукнали с пушките и айдееее по пущинака - ни вопъл, ни стон от тях. :923
rosa_bg

Re: Мартенска чета за бой се стяга

Мнение от rosa_bg »

Да се отчета не съм се издънила този път. Всичко върви по план. Карам на плодове - каквото ми попадне. Само гледам да има поне по два часа между хранене. Нещо водата ми изостава, но не мога да се насилвам. От известно време ме мъчат газове (и околните също ги мъчат :1062 ) та по време на детокс това е много кофти 'щото не е много сигурно дали няма да зацапаш положението. :1062 Е, не ми се е случило, ама знае ли се. Иначе наблягам на ябълките, хапвам и портокал, а и с едно бананче се отчетох, въпреки, че не е много за отслабване. Хайде момичета, пишете! Надявам се да има скрити лимонки, дето не пишат и да се увеличи компанията малко. :922
milenaire

Re: Мартенска чета за бой се стяга

Мнение от milenaire »

Здравейте,
и ние сме 2 броя на детокс вкъщи от вчера. Засега всичко е нормално и както обикновено.
Но това "обикновено" при мен означава, че към втория ден вече ми писва от сладко и почвам да си мисля за някакви солени храни и напитки. И се разнообразявам с по някоя биричка :mrgreen: (както д-р Михайлов е разрешил). Имате ли идея може ли през третия ден да сменя вида на соковете и да си направя някой зеленчуков? И ако може, то се чудя какви зеленчуци да пробвам. Ако сте правили детокс с включване и на зеленчуков сок, то моля да споделите "рецепти". :-)
diva

Re: Мартенска чета за бой се стяга

Мнение от diva »

Привет! :954 :954 :954
Вторият ден на детокса по пълнолуние е към края си.
Успешен е. Разбира се, че и съмнения нямах за това.
Днес бях разпределила соковете съвсем точно, но не предвидих нещо. Нетипично е за зимните ми детокси.
Градински фитнес за няколко часа... Чудно време и настроение...
В резултат в късния следобед уж полегнах за малко, а то... не е за казване ;) - почти три часа. Как да съм в график с пиенето? Е, вече наваксвам, но няма да бързам да лягам. Пък и имам малко работа, не е лошо да си посвърша нещо от нея.
Един успешен за мен ден е към края си. Малко уморен ден, но... не е от значение. Утре ме чака още един успешен ден. Няма да има като днешните занимания, но пък друго съм му намислила. Ама това за утре ;)
Лека нощ!
:922
Булка Марулка

Re: Мартенска чета за бой се стяга

Мнение от Булка Марулка »

Добро утро по обяд :)
Успешен последен за повечето от вас трети детокс ден. За мен е втори и се чувствам чудесно! Дори се ентусиазирах за упражнения и си ги направих. Изхвърлих голямо количество задържани течности. Цяла нощ дежурях в тоалетната, което е прекрасно! На килограми няма да мога да кажа какво е положението, защото ми се счупи кантара, но усещането за лекота и хармония с тялото ми ми е достатъчно!
Хубав ден детоксикари :922
diva

Re: Мартенска чета за бой се стяга

Мнение от diva »

Привет и от мен :)
След вчерашната умора днешния ми ден е изпълнен с много енергия. Кой знае какво ще се случи до довечера ;) До сега съм шетала в кухнята и отметнах толкова много работа... направо съм доволна от себе си.
Сега по същество: Детоксът ми на сокове си върви съвсем по правилата. За добро утро след ансола си направих чай и изпих литър от него. Вече съм подхванала сока и ще се справя и днес.
От градинския фитнес имам мускулна треска, ама ще се пораздвижвам. :221
Успех на всички детоксващи днес! Знам, че всички ще се справим :)
:922
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Мартенска чета за бой се стяга

Мнение от Ванчето »

Привет на четата!
Аз от много задачки не успях да стигна до тук последните дни, но съм с вас! Днес успешно стартирах третия последен ден от детокса. Този път бях решила да съм на детокс с цели плодове , като за целта се бях запасила с доста ябълки. Но истината е , че и през двата изминали дни хапвах ябълки само вечер, а можех да мина и без тях... И през двата дни до сега съм изпила по 3,5 литра чай+вода. Чувствам се много добре, всичко си върви по план. Ще захранвам 2 дни.
Ами това е от мен, успех на всички на финалната права...! И умната при захранването ! :525
Никога не е късно за ново начало!
mira_b

Re: Мартенска чета за бой се стяга

Мнение от mira_b »

Здравейте! Сговорна дружина, планина повдига! :1216
И този път записвам успешен детокс и -1 кг. Радвам се, че освен студа, нямах други неразположения. Дори готвих повече от друг път по време на детокс - в почивните дни всички сме у дома и закуски, и десерти освен основната храна, ама не се изкуших. Сега си варя овесените ядки и ще си направя сигурно картофки на салатка за по-късно.Отивам да запиша и резултата в табличката. Хубав ден и успешна седмица на всички :922
rosa_bg

Re: Мартенска чета за бой се стяга

Мнение от rosa_bg »

Привет, дружина!
Оцелях и направих един прекрасен детокс. Вчера и днес усещането и при мен е прилив на енергия. Използвам момента и не сядам много. Днес и утре смятам да захранвам. Току-що излапах една постна доматена супичка и както казват в градината на детето ми "коремчето ми се усмихна". Успешно захранване момичета!
Sladka Debelanka

Re: Мартенска чета за бой се стяга

Мнение от Sladka Debelanka »

Здравейте душици! Успешен детокс и при мен - без грам прегрешение и резултата е страхотен. Ще захранвам 2 дни обаче днес нямам време за нищо. Много ангажименти имам и изядох една ябълка, а преди малко обядвах със зелева салата с морков, няколко капки балсамов оцет и зехтин. Стана феноменално.
diva

Re: Мартенска чета за бой се стяга

Мнение от diva »

Здравейте, момичета!
Поздрави за успешния детокс!
Тук съм, за да отчета и аз успешния си детокс и успешния ден на захранване. Днес започнах с лимон и топла вода, после с пчелен прашец. По-късно ябълка и 1/3 портокал. Към 10,30 - овесените ядки с лъжичка мед. За обяд - супичка от зеленчуци си направих. За довечера мисля да й добавя лъжичка извара, дето мама прави след сиренето :)
а сега ди мисля да му хапна пак ябълка.. или портокал... Като ида в кухнята ще реша :)
След това... откривам сезона на велосипедите... Нямам търпение да запазя резултата от този детокс :)
Приятен късен следобед и хубава вечер!
До скоро!
:922
Заключено