АПРИЛ ЗАПОЧНА ВЕЧЕ... ЗА ДЕТОКСА СТЯГАЙ СЕ ЧОВЕЧЕ...!

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Sladka Debelanka

Re: АПРИЛ ЗАПОЧНА ВЕЧЕ... ЗА ДЕТОКСА СТЯГАЙ СЕ ЧОВЕЧЕ...!

Мнение от Sladka Debelanka »

Благодаря на всички за милите думи! Много ми повдигнахте духа! Чери Скъпа моя, толкова много те обичам! Винаги усещаш кога ми е гадно и удряш по едно рамо! :922 Аз през всичките дни бях на работа. Вчера ми беше най-кошмарния ден в живота ми. Имах ужасно главоболие след 14 часа. Толкова ужасно че ми се схващаше челюстта от болка. Мина през ум да спра детокса, но не. Започна да ми се вие свят, а бях на работа. Прибрах се и веднага си легнах. Пробудих се посред нощ от главоболие. На сутринта още ме болеше главата и ми се повръщаше. Около 10 часа сутринта ми мина тъпата глава. Баси кошмара! :1096
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: АПРИЛ ЗАПОЧНА ВЕЧЕ... ЗА ДЕТОКСА СТЯГАЙ СЕ ЧОВЕЧЕ...!

Мнение от Ванчето »

Сладке, браво на теб! Въпреки трудностите не си се предала!
А какво стана с делото, ако не ме лъже паметта трябваше на 14-ти да разберете резултата...
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: АПРИЛ ЗАПОЧНА ВЕЧЕ... ЗА ДЕТОКСА СТЯГАЙ СЕ ЧОВЕЧЕ...!

Мнение от Ванчето »

Добър ден от мен на Велики Четвъртък!
Как сте момичета, ще боядисвате ли яйца днес?
Аз минавам само набързо да кажа, че след захранването съм -2,400 кг. Доволна съм, все пак не беше класически детокс. За 2 дни този резултат е просто прекрасен!
Никога не е късно за ново начало!
Sladka Debelanka

Re: АПРИЛ ЗАПОЧНА ВЕЧЕ... ЗА ДЕТОКСА СТЯГАЙ СЕ ЧОВЕЧЕ...!

Мнение от Sladka Debelanka »

Бъни, спечелихме делото! :221
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: АПРИЛ ЗАПОЧНА ВЕЧЕ... ЗА ДЕТОКСА СТЯГАЙ СЕ ЧОВЕЧЕ...!

Мнение от cchery »

Sladka Debelanka написа:Бъни, спечелихме делото! :221
Sladka Debelanka написа:Благодаря на всички за милите думи! Много ми повдигнахте духа! Чери Скъпа моя, толкова много те обичам! Винаги усещаш кога ми е гадно и удряш по едно рамо! :922 Аз през всичките дни бях на работа. Вчера ми беше най-кошмарния ден в живота ми. Имах ужасно главоболие след 14 часа. Толкова ужасно че ми се схващаше челюстта от болка. Мина през ум да спра детокса, но не. Започна да ми се вие свят, а бях на работа. Прибрах се и веднага си легнах. Пробудих се посред нощ от главоболие. На сутринта още ме болеше главата и ми се повръщаше. Около 10 часа сутринта ми мина тъпата глава. Баси кошмара! :1096
Суити, радвам се за вас!!! Дано вече да не минаваш през такова препятствие като дело!!!! А за главоболието - симптомите, които описваш, много ми напомнят собствената ми нещастна тиква, когато реши да боли.... само че на мен като че ми се схваща врата и очите..... всяко едно мигване ми носи болка. Добре, че тези кризи са редки!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: АПРИЛ ЗАПОЧНА ВЕЧЕ... ЗА ДЕТОКСА СТЯГАЙ СЕ ЧОВЕЧЕ...!

Мнение от Kleo »

Майският детокс кога ще бъде, момичета? 26-ти, 27-ми и 28-ми май или се бъркам нещо? Отдавна не съм детоксвала по пълнолуние, смятам този месец да направя детокса на д-р Михайлов. Чудя се обаче на какви плодове да се спра. Няма да пия разреден сок. Има много сезонни плодове вече, ансолът е задължителен също за мен, както винаги. Колебая се дали да не ям череши / ягоди. Вие какво ще ме посъветвате, на кой плод да се спра през май месец? А ще има ли отделна темичка или продължаваме в тази :923
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Tami

Re: АПРИЛ ЗАПОЧНА ВЕЧЕ... ЗА ДЕТОКСА СТЯГАЙ СЕ ЧОВЕЧЕ...!

Мнение от Tami »

Здравей Вихрогонче,

На 28ми е новолуние мила. Аз пуснах нова темичка за детокса през май тук http://forum.metsababa.net/viewtopic.php?f=2&t=1273" onclick="window.open(this.href);return false; Пълнолунието през май е на 14 май 2014 в 22:17:01

И аз съм на линия този месец. Дано вече не ми се поднасят изненадващи негативни изненади. Положителмно съм настроена и едвам го чакам вече.

И аз искам черешови 3 дни , ама няма, по принцип си правя цитрусовия детокс, но така са ми втръснали, че май ще карам на пъпеши.

И така момичета, хайде в новата темичка и успех!
Заключено