АПРИЛ ЗАПОЧНА ВЕЧЕ... ЗА ДЕТОКСА СТЯГАЙ СЕ ЧОВЕЧЕ...!

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

АПРИЛ ЗАПОЧНА ВЕЧЕ... ЗА ДЕТОКСА СТЯГАЙ СЕ ЧОВЕЧЕ...!

Мнение от Ванчето »

Скъпи , дами!

Време е да се подготвим за априлския детокс! Този път пълнолунието е на 15.04. в 10,43 h. - вторник.

Дните за детоксикация са:
13- неделя
14- понеделник
15 април - вторник

Захранване (препоръчително двудневно) на 16 и 17 април!


Хайде, момичета, нека преди да си похапнем от сладките козунаци и боядисаните яйца, да прочистим хубаво телата си и да заредим сърцата си с хубаво пролетно настроение и лекота !
Успех на всички, които ще се включат!
:524
Никога не е късно за ново начало!
naskomimi

Re: АПРИЛ ЗАПОЧНА ВЕЧЕ... ЗА ДЕТОКСА СТЯГАЙ СЕ ЧОВЕЧЕ...!

Мнение от naskomimi »

Здравейте от мен!
Записвам се за 13-ти на грейпфрути и белтъци - любимия ми зимно-пролетен детокс.
Изгубих се от доста време и нито съм детоксвала, нито Плодувала :oops: Имам крещяща нужда. Килограмите си ги запазих от миналата година, но няколко месеца правих инсеминации с гадни инжекции и хормонални препарати, миналия месец пих отвратителен антибиотик и 100 процента имам мнооооого за чистене.
Така че в неделя с песен и грейпфрут на уста! :)

Дано станем голяма групичка и се пречистим преди голямото плюскане по Великден и Гергьовден. :222

Много поздрави и целувки от мен за слънчев в душите ден, въпреки дъждовното и мрачно време навън!
:954 :1216 :329
mira_b

Re: АПРИЛ ЗАПОЧНА ВЕЧЕ... ЗА ДЕТОКСА СТЯГАЙ СЕ ЧОВЕЧЕ...!

Мнение от mira_b »

Хайде и аз да се включа :1216 Чакам неделния ден и разтоварването! Предвиждам да справя с тридневен детокс по всички правила.
Хубав и усмихнат ден на всички :922
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: АПРИЛ ЗАПОЧНА ВЕЧЕ... ЗА ДЕТОКСА СТЯГАЙ СЕ ЧОВЕЧЕ...!

Мнение от Ванчето »

Здравйте и от мен!
Аз този месец ще се отчета с двудневен детокс. Ще стартирам на 14-ти, защото на 13-ти малкият ми син Мартин има рожден ден и ми се иска да си отпразнуваме празника както си трябва!
Наскомими, много се радвам да те видя отново тук! Не си се мяркала от януари... :)
Успех на всички момичета!
Никога не е късно за ново начало!
naskomimi

Re: АПРИЛ ЗАПОЧНА ВЕЧЕ... ЗА ДЕТОКСА СТЯГАЙ СЕ ЧОВЕЧЕ...!

Мнение от naskomimi »

Бъни написа:Наскомими, много се радвам да те видя отново тук! Не си се мяркала от януари... :)
И аз се радвам да съм отново с вас! Липсвахте ми! :922
Булка Марулка

Re: АПРИЛ ЗАПОЧНА ВЕЧЕ... ЗА ДЕТОКСА СТЯГАЙ СЕ ЧОВЕЧЕ...!

Мнение от Булка Марулка »

Дзак :954
И аз ще съм с вас, надявам се за 3 дни. Стартирам от утре. Имам нужда да си регулирам хормоните, ако благоволят и да засиля отслабването, което боря с 90-дневната. Тъкмо ми е дошъл периода около 29-тият воден ден.
Tedinka

Re: АПРИЛ ЗАПОЧНА ВЕЧЕ... ЗА ДЕТОКСА СТЯГАЙ СЕ ЧОВЕЧЕ...!

Мнение от Tedinka »

Здравейте мили момичета,нова съм във форума ,но много искам да се включа и аз с детокс този месец,пък ако мога и всеки следващ.Малко се притеснявам,не съм го правила досега.Целта ми е едновременно с това да спра цигарите ,защото крайно се отвратих от тия гадости и искам да започна на чисто.Ще се радвам ако успея ,ако не. мисля че все пак ще ми дойде добре една почивка на организма.Сигурно повечето сте го правили много пъти ,а за мен е нещо неизвестно,но силно се надявам ,че все пак ще издържа докрай :524
naskomimi

Re: АПРИЛ ЗАПОЧНА ВЕЧЕ... ЗА ДЕТОКСА СТЯГАЙ СЕ ЧОВЕЧЕ...!

Мнение от naskomimi »

Добро утро, банда![img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9 ... 8V5hA4rEpJ[/img]
Честита Цветница!
Нека това съвпадане на началото на детокса с един от най-хубавите пролетни празници ни помогне да се възродим и пречистим също както прекрасните цветя се възраждат от пролетния дъжд!



Аз заради милия ми детокс сън не спах.....изпих вече гадната сол и чакам да ме "хване", че ще ходя на църква. Моето мило от сутринта ми кали нервите и апетита с едни прекрасни принцески, но......тепърва ще ми предстоят апетитните терзания и чревоугодническите мераци :1062

Сега си варя зеленото чайче с добавки - домашни маточинки, джоджънче и индрише, след малко ще изям първото грейпфрутче и ще се надявам да минава по-бързо деня, че следват понеделник и вторник...Доста се зачудих с този любим мой детокс....все пак идва Великден и да не ми дойдат в повече яйцата, или по-точно белтъците, но...надявам се да няма проблем. И без това втория и третия ден от детокса ги намалям и нямам сили да ям по цял белтък или цял грейпфрут и така бройката намалява.

Не ни се увеличи много групата, но се надявам някой да се включи днес от раз :329

Целувки за прекрасно събуждане и за слънчев в душите ден, напук на дъждовното и мрачно време навън! :329
mira_b

Re: АПРИЛ ЗАПОЧНА ВЕЧЕ... ЗА ДЕТОКСА СТЯГАЙ СЕ ЧОВЕЧЕ...!

Мнение от mira_b »

Добър ден! Честит празник на всички! Да сме здрави и успешни във всички начинания :954

Започнах детокса, както си трябва и имам намерение и желание да стигна до края :1216
Портокалина

Re: АПРИЛ ЗАПОЧНА ВЕЧЕ... ЗА ДЕТОКСА СТЯГАЙ СЕ ЧОВЕЧЕ...!

Мнение от Портокалина »

Здравейте, момичета! :222
След днешното плюскане на агнешко, торти и какво ли не (днес бях кръстница на едно бебе и самата аз имах имен ден), реших да надникна в любимия форум да проверя кога са детоксовите дни този месец и какво да видя! Ми трябва да започвам!!!
Мисля да стартирам от утре, но понеже не съм подготвена с портокали и грейпфрути за класически детокс, мисля да започна с чайове докато успея да се заредя с необходимите продукти. Този път (дай боже да устискам) ще са два дни - 14 и 15 април.
Стискам палци на всички за успешен детокс и пожелавам и на себе си да се завърна с успех в детоксовите редиците :1209
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: АПРИЛ ЗАПОЧНА ВЕЧЕ... ЗА ДЕТОКСА СТЯГАЙ СЕ ЧОВЕЧЕ...!

Мнение от Ванчето »

Здравейте, банда!
Наистина групата ни този месец не е много голяма, но пък какво от това...? Това не ни пречи, нали? :)
Как мина първия ден при вас? Аз днес цял дообяд готвих и се стягах за гости, а пък после така хубаво си хапнах... Ужас! Вече нямам търпение да стартирам утре и да се присъединя към вас!

Tedinka написа:Здравейте мили момичета,нова съм във форума ,но много искам да се включа и аз с детокс този месец,пък ако мога и всеки следващ.Малко се притеснявам,не съм го правила досега.Целта ми е едновременно с това да спра цигарите ,защото крайно се отвратих от тия гадости и искам да започна на чисто.Ще се радвам ако успея ,ако не. мисля че все пак ще ми дойде добре една почивка на организма.Сигурно повечето сте го правили много пъти ,а за мен е нещо неизвестно,но силно се надявам ,че все пак ще издържа докрай :524
Здравей, Тединка! Добре дошла! Хубаво си направила като си решила да пробваш с детокса! Той не е само за хора , които искат да свалят килограми. Той е за всички, които искат да прочистят телата си, за здраве, за красота, за настроение... Наистина чувството на удовлетвореност и лекота след един успешен детокс не могат да се сравнят с нищо! Това и ти сама ще го разбереш, когато понатрупаш малко опит :). Пожелавам ти успех! А относно цигарите, какво да ти кажа, наистина тези няколко дни - детокс+захранване- биха могли да бъдат едно прекрасно начало на твоето отказване от този лош навик. Защото тютюнопушенето не е нищо друго освен един навик... Казвам ти го като бивша пушачка. Скоро ще станат 3 години откакто се отказах от цигарите и чесно казано към днешна дата се питам защо изобщо някога съм ги започвала?! Но плюсовете се оценяват по-добре през призмата на времето. Надявам се някой ден да се поздравиш с годишнината от отказването! Само последно ще добавя, че всичко е въпрос на воля, желание и личен избор! Всичко зависи от теб! Успех!
Никога не е късно за ново начало!
Заключено