ПОБЕДИТЕЛИ в конкурса за ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Tami

ПОБЕДИТЕЛИ в конкурса за ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ

Мнение от Tami »

КОНКУРС ЗА "ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ - Пролет 2014"! - тема.


:954 :954 :954 Добро утро на всички и весел и усмихнат съботен ден! :954 :954 :954


Ето че настъпи дългоочаквания момент от всички участнички.
Първо искам да кажа, че изчаках много дълго да се отчетат всички участнички. От началото на конкурса всички бяха наясно кога е крайния срок за отчитането. Аз вместо да обявя резултатите вчера, изчаках до сега, но от снощи до сега никой не се е отчел повече, затова считам че вече е време за обявяване на крайните резултати.

Преди да обявя кои са победителките, искам да благодаря на ВСИЧКИ за участието. Благодаря Ви, че се доверихте на мен да водя този конкурс и ми давахте желаната от мен информация, включваща и лични снимки. Аз лично събирам много кураж за такива неща, защото е разбира се чувствителна темата. НО, резултатите са налице. Усмихнати, отслабнали и по-здрави момичета! :524


През изминалите три месеца, не само че се стараехме да отслабнем и да постигнем желаещите от нас килограми, ние се приближихме повече до здравословния начин на живот и намерихме много нови приятелки в лицата на участничките и всички които ни помагаха и подкрепяха в нашата темичка. Надявам се и семействата на всички участнички да са се приближили до по-здравосливния начин на живот, защото Вие сте им давали положителен пример през последните три месеца!


Надявам се резултатите да се задържат и да се подобряват и за по-нататък!

Както всички знаем имахме две категории в които участничките се състезаваха:

1ва категория беше: Завършена борба с килограмите
2ра категория беше: За тези от нас, които имат да свалят повечко килограми


Значи:

1ва Категория:

1во Място: Зезата свалени 5кг
2ро Място: Бъни свалени 2.800 кг


2ра Категория

1во Място: Сладка Дебеланка свалени 13.400кг
2ро Място: Красимира свалени 8кг



ЧЕСТИТО НА ПОБЕДИТЕЛКИТЕ! Момичета, Вие сте още едно доказателство, че с голямо желание и упоритост можем да постигнем целите си. Не беше лесно. Всички си имахме както дни на падения, така и на възвишения. Но, упоритостта и постоянството са винаги възнаградени. Честито, от сърце и душа. Минахме три месеца които не бяха лесни, но бяха успешни!
Зезе, изглеждаш страхотно. Резултата ти е видим и абсолютно мисля че целта ти е постигната! :329 :922
Сладке, ....какво да кажа миличка...направо ни разката с този резултат! Волята ти е несравнима, абсолютно си на правилния път, резултата ти е очевиден и на снимката. само така и за напред! С много воля и хъс!!! :329 :922


Победителките в двете категории Ще получат козметична награда и грамота! :222
Подгласничките в двете категории Ще получат грамота! :1209


Специалната Грамота се присъжда на Дари ( Дарена) за най-млад участник, защото е впечатляващо че едно 11 годишно дете иска да живее здравословно и се старае с всички усилия да го постигне! БРАВО ДАРИ!!!! :326 :329 :922


След като приготвя наградите и грамотите, ще ги заснема и ще ви кача снимки да видите как се награждават усилията на победителките.

Тук е местото да изкажа благодарността си към Петето за изработването на Грамотите. Тя е нашия Графичен дизайнер и изработи прекрасни грамоти специално за нашия конкурс! Искрено благодаря Пете, за желанието и отнетото време по изработването им!


Тук е мястото да спомена че наградите бяха спонсорирани от мен и metsababa! Всичката помощ е дълбоко оценена и съм искрнно благодарна на всички които взеха участие в конкурса!

Сега е времето да спомена, че понеже тази темичка най-вероятно ще бъде затворена скоро, бих желала да чуя отзивите Ви от конкурса, как сте се обогатили от него и дали бихте желали да си направим и Летен Конкурс???? :1209 Какво ще кажете момичета? Чувствайте се свободни да ми пишете на лични. Очаквам отзивите Ви!


Още веднъж БРАВО на победителките!!!
И БРАВО на всички участнички че се престрашихте да вземете участие. Това ни бе като загрявка, за нови конкурски, нови амбиции и нови постижения.
НАЙ-ГОЛЯМАТА НАГРАДА награда ЗА ВСЕКИ ОТ НАС Е ЕДНО ПО-ДОБРО САМОЧУВСТВИЕ И ВЯРА В СЕБЕ СИ!
Гордейте се момичета, заслужавате го!



Желая на всички усмихнат и слънчев ден изпълнен с приятни емоции!


:922 :329 :922
Последно промяна от Tami на 10 Май 2014, 19:36, променено общо 1 път.
krasimira

Re: КОНКУРС ЗА "ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ - Пролет 2014"!

Мнение от krasimira »

Здравейте момичета :940
Първо искам да поздравя всички за успешният край на конкурса.Много се радвам на всички за постиженията.Като видях на Сладка резултатът ето така ми станаха очите :1215 Браво момиче ти го заслужаваш. Честито от мен. Бъди горда със себе си за постигнатото. :326
Искам да Честитя и на Зезата и на Бъни браво момичета.Чудесни сте :326
Благодаря и на теб Тами , за това че организира този хубав конкурс, въпреки всички трудности продължи да ни подкрепяш :922 Благодаря ти :940
Сега искам да ви разкажа как се чувствам.От една страна съм много щастлива за свалените си кг, защото през тези три месеца имаше толкова добри и толкова лоши дни, че не зная как постигнах това. А от друга страна ми е много тъжно че са само 8 кг , а три месеца си е доста дълъг период.Сега като пиша това от едното ми око текат сълзите на радостта, а от другото сълзите на провала.Много са ми смесени чувствата.Зная че конкурса свърши , но аз не мисля да спирам, ще продължавам докато не си постигна така жадуваната цел.Цел която чака повече от седем години да стане реалност.Вече ми е леко, като си казах всичко пред вас :922
Със радост бих се включила във следващ конкурс
Пожелавам ви много усмихнат ден :954
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: КОНКУРС ЗА "ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ - Пролет 2014"!

Мнение от Kleo »

Честито на победителките!
Браво на всички участнички!
Гордейте се със себе си и продължавайте все така!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
zezata

Re: КОНКУРС ЗА "ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ - Пролет 2014"!

Мнение от zezata »

Уаууууууууууу не мога да повярвам, че съм победителка в I категория. Но на фона на Сладка Дебеланка със свалените 13.400, малко ме е срам да се нарека победителка. Бравоооо Дебеланке направо си супер. Пожелавам ти да продължаваш да сваляш със същото темпо и да не се отказваш докато не получиш желаният резултат.
Честито и на Красимира за второто място. Краси не се отказвай. Капка по капка дълбок вир пълни или в твоят случай изпразва. Ако продължаваш така ще успееш.
Честито и на Бъни. За нас слабите хора 2,800 кг. са много и ти си успяла.
Аз винаги съм била категория скакалец и при мен 3-4 кг. веднага се усещат, но въпреки това съм много доволна от резултатите си. Свалените 5 кг. ми дойдоха добре за началото на лятото. Сега ще се плесна на плажа без притеснение.
Но да си призная това нямаше да се случи, ако я нямаше Тами да организира този конкурс. Поздравявам те Тами и ти пращам една звучна целувка и много положителна енергия.
Честито и на другите участнички, който се включиха със завиден хъс и желание. Браво и на малкото 11 годишно момиченце, което участва в конкурса. Всичко започва с огромно желание, но трябва да продължи с огромна воля. Излезте от зоната на комфорта, натоварете колкото се може организма си с движение и упражнения и след 1-2 месеца резултатите ще са налице. В началото винаги е трудно и винаги едно гласче ви нашепва, че сега трябва да си починеш или имаш някаква друга работа по-спешна за вършене, но вие не го слушайте, а продължавайте. Това е моят съвет!
Успех момичета с по-нататъшната борба със свалените килограми! :524
Sladka Debelanka

Re: КОНКУРС ЗА "ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ - Пролет 2014"!

Мнение от Sladka Debelanka »

Здравейте момичета! Победата за мен беше неочаквана. Не мислех, че на фона на Великден и всичките рожденни дни тези месеци ще постигна този резултат. Чувствам се повече от добре. Във фитнеса все още ми е доста трудно, но там съм много упорита и като излезна като, че ли искам да литна. За мен крайния срок е началото на август. В момента ми е много натоварено - работя на 2 места и подготвям материали за две групи с деца към края на месеца. На фона на килограмите, които "притежавам" имам много по 13 да свалям все още. Благодаря ви момичета, че ви има и че ме мотивирате. Имам нужда от вас. Поздравления на Краси за 8-те килограма - никак не са малко, аз съм значително по-тежка от нея предполагам. Браво и на Зезата, за слаб човек 3 килограма са супер. Ако не си върна килограмите отново мога да участвам и в летния конкурс. :524
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: КОНКУРС ЗА "ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ - Пролет 2014"!

Мнение от Ванчето »

Хей...!
Привет и от мен!
С нетърпение очаквах резултатите, защото това е първото подобно начинание в което се включвам! Но си признавам, че изобщо не очаквах, че точно моя милост ще се намести на 2-ро място... Много съм доволна, защото при мен реално свалените килограми от януари до сега са 4,800, просто вече бях свалила 2 когато стартира конкурса и за това тук фигурирам с 2,800. Но в крайна сметка това са само цифри, мисля че това, което постигнахме всички участнички за изминалите 3 месеца е много по-важно и значимо от едните числа! Вярвам, че всички ние сме направили първата, най-трудна , но и най-важна крачка към голямата промяна, която ще ни отведе до по-здравословен и по-красив живот!
Поздравления за Сладка, Красимира и Зезата! Момичета, браво на вас!
Сладке, мисля си, че ако продължаваш в същия дух, много скоро ще трябва да се смениш от Дебеланка на нещо друго... :D
Краси, ти защо си тъжна, мила? Сама казваш, че чакаш от 7 години промяната да се случи. Ето, тя е започнала да се случва, първите резулати вече са факт! Мисля, че трябва да си много доволна от този факт и изобщо изгони тази тъга! Сигурна съм, че ако продължиш в същия дух, след известно време ще можеш да ни се похвалиш с още 8 свалени килограма. И после с още 8 и така докато достигнеш желаните килограми. Само не се отказвай. Направила си най-трудното - започнала си, сега просто продължи в същия ритъм! Ако някой път изпиташ неувереност или пък си в труден момент, пиши тук, сподели. Всички ние ще те подкрепим! Повярвай, моралната подкрепа върши чудеса! :222 Успех!
Зезе, браво и на теб! Благодарение на този конкурс за първи път направи детоксикация, нали? Вярвам, че няма да се откажеш след като вече си усетила чувството на лекота и удовлетвореност след нея!
Още веднъж едно голямо БРАВО на всички нас, които се решихме да участваме!
На мен лично ми остава още малко да сваля, за да стигна до желаното от мен тегло и за това не мога да обещая, че ще се включа в нов конкурс. Но ако има такъв, то аз задължително ще ви чета и ще ви подкрепям!
И не на последно място едно сърдечно БЛАГОДАРЯ на Тами! Тами, този конкурс беше твоя идея! Случи се благодарение на теб! Мерси, че ни организира, мерси че ни изтърпя :1062 , мерси че въпреки трудните моменти не ни изостави и до последно се ангажираше с нас! Искренно вярвам, че на следващия конкурс и ти ще постигнеш много, много добри резултати!
Тами, :922 :922 :922 !
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: КОНКУРС ЗА "ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ - Пролет 2014"!

Мнение от Kleo »

Зеза, Бъни, Сладка и Краси, БРАВО още веднъж, радвам се искрено за всяка една от вас :326 :326 :326

Тами, поздравления за хубавата идея, тема и перфектно проведения конкурс, свършила си чудесна работа за всички тук :524 :326

Възхищавам се на упоритостта, твърдостта и постоянството, както и се гордея задочно с постигнатите успехи на всички участнички в здравословното състезание, направили сте много хубави неща за самите себе си, духа и телата си, приятелки :1216 :fan

ВИЕ СТЕ ШАМПИОНИТЕ

[youtube]04854XqcfCY[/youtube]
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
diva

Re: КОНКУРС ЗА "ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ - Пролет 2014"!

Мнение от diva »

Зеза, Бъни, Сладка, Краси, най-сърдечни поздравления за успехите! Много Ви се радвам! Запазете постигнатото и продължавайте към крайния успех! Е, за който има още път ;)
Тами, поздрави и за теб за организацията на чудесния конкурс!
Поздрави и за всички участнички! :)
Сигурна съм, че всяка от нас е постигнала успех по пътя си! Всички се опитахме да променим нещо в себе си и в начина си на живот. Това не е малко.
Сега ще ви кажа какво постигнах аз.
Като измерения на килограми - нищо съществено. Някакво си 3 кг за 3 месеца, при положения, че излишните са поне десет пъти повече... Но за мен това е голям успех. Първо защото от доста време кантара ми или си стоеше на едно място или се катереше нагоре. Второ, което е по-важното за мен - в тези три месеца имах възможност и мотивация да помисля повече и да взема решение. А това решение не беше импулсивно, както до сега, а съвсем премислено. Осъзнах, че не мога сама. Каквото и да знам, какъвто и опит да имам, каквито и съвети да следвам... не става така... Обърнах се към диетолог, който ми изготви индивидуална програма за хранене, препоръки за движение, за промяна в начина на мислене. Сигурна съм, че това е най-доброто, което мога да получа и да приема за основа, на която да стъпя и от където да тръгна. И вече тръгнах... Нека мине време и ще споделя опита си, ако някой се интересува.
Реших, че трябва да направя нова стъпка. Шест месеца правех стриктно детоксите по пълнолуние. Сигурна съм в тяхната полза, опитвах да съм редовна с оризовите дни. За съжаление голяма промяна не ми се случи. Затова сега съм на нова пътека. Вярвам, че е успешната.
Много пъти през трите месеца на конкурса ми е идвало пак да зарежа всичко. Но идвайки тук си казвах - погледни колко момичета се борят с проблемите си и не се предават пред най-малката трудност... И... продължавах да правя правилните неща. Така че- БЛАГОДАРЯ на всички вас!
Моята програма е за 4 месеца с опция да се продължи за шест. Утре ще отчитам две седмица. Ще имам консултация и промяна в плана, ако се налага. Много е важно /за мен/ да мога да разговарям и питам при възникнали въпроси. А такава имам, което е същността според мен.
Желая успех на всички, които участвахте! Знам, че всяка от нас има своите планове за следващите месеци, в които ще върви по пътя си към успех над излишните килограми. Успех, момичета! :922 :922 :922
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: КОНКУРС ЗА "ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ - Пролет 2014"!

Мнение от cvety_rz »

Браво, момичета :326 :326 :326 Страхотни резултати, направо останах приятно шокирана :1215
Благодаря и на Тами и на Петето и на мецабаба.Всички сте чудесни :940
Ако нямате нищо против бих желала да видя грамотите и снимки на победителките и класиралите се за допълнителна мотивация.
Сладка, и аз така се чувствам след тренировка все едно летя :1040 :1040 :1040
Диве, и аз съм с малък резултат, но се радвам, че благодарение на конкурса поставих началото и вече посоката е ясна :954
На всички, които са постигнали целите си пожелавам да ги запазят и да не се отпускат, а на нас които имаме още - дерзайте! Ще успеем!
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
metsababa
Site Admin
Мнения: 200
Регистриран на: 17 Авг 2010, 15:54

Re: ПОБЕДИТЕЛИ в конкурса за ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ

Мнение от metsababa »

Мили момичета, искам да ви прегърна всичките!!! И ей така чисто по човешки да ви кажа, че гордостта от добре свършената работа няма измерения, сантиметри и кантари. Тя е едно гъделичкащо усещане в костта под гърдите, което те кара да се усмихваш широко и да плуваш в розови облаци! Ако поне за миг през тези 3 месеца сте имали това чувство, то със сигурност сте на почетната стълбичка на победителите!!! :922 :922

Сути и Краси, страхотно сте се справили!!! Не ги бройте вашите цифри за малки...... знаете ли за тези 3 месеца що народ нищо не е постигнал или напротив - успял е да повиши още теглото си?! А давате ли си сметка колко хора въобще не са били на правата, на която човек се озовава след като е осъзнал проблема си и е решил да действа?! Та вие сте на светлинни години пред милиони човешки същества на тази земя и това не е силна метафора. Напротив - самата истина е! Казва ви го една (бивша) мечка :1062 и трябва да й вярвате!
:329

Зезе и Бъни, благодаря ви за компанията и страхотните споделени часове тук! За това, че мога да общувам с вас и да сменям фокуса, точно когато ми е необходимо! Сигурна съм, че победата ви в този конкурс е само малката част от големия личен успех, който сте отбелязали!! :940 :940 :940

Дари - теб те познавам лично и знам, че можеш! Че ще направиш всичко възможно! Че с прекрасната си майка гледате в една посока и "дърпате" чергата заедно, а не на въпреки!!! Сигурна съм в твоите успехи! :923
Tami

Re: ПОБЕДИТЕЛИ в конкурса за ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ

Мнение от Tami »

Здравейте момичета,

Ще може ли победителките в двете категории в Конкурса Зезата и Сладка Дебеланка, да ми пишат на лични адресите си където мога да изпратя наградите им.
Също така Бъни, Красимира и Дари да ми пишат адресите си на лични, където да им изпратя грамотите.
Хайде момичета, очаквам с нетърпение на лични адресите Ви, за да Ви зарадвам.


:922 :329 :922
Публикувай отговор