Майския детокс пристига и самочуствието ни се повдига!

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Майския детокс пристига и самочуствието ни се повдига!

Мнение от Kleo »

Добре, Зори, извинете ме за :1024 , отивам да ям ябълки сега.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Petunija

Re: Майския детокс пристига и самочуствието ни се повдига!

Мнение от Petunija »

Здравейте, момичета!

Отдавна не съм детоксвала и сега събирам сили утре да се включа. Имам ужасно нужда, но волята и мотивацията ми хич ги няма.

Като чета форума ми възникват въпроси и въпросчета. Например - как в ден на захранване ядете салата от зеле - толкова трудносмилаемо, целулозно и нитратно нещо. Все си мисля, че трябва храната да е максимално щадяща празния стомах.
Вчера ядох зелена салата - еййй, казвам ви едва не измряхме с мъжа ми - стращно подуване, болки и /той/ - разстройство. Салатката изглеждаше крехка, но беше ужасно горчива. Е, питам аз, как да си причиня това на изтерзания стомах. Като нямам нищо домашно и купувам всичко от пазара и Кауфланд, се храня с химия. Уж се прочистваме от токсини и после си ги набавяме от нитратни зеленчуци и купешко химично месо.

Друго въпросче, което ми се върти е, защо може да се ядат плодове, да похрупаш ябълки, пъпеш, ягоди, череши, а да не може да се яде зеленчук? Не е ли вид хранене като хапнеш плодове?

Ще се включа утре, дано съм се нахъсала достатъчно. Знам, че няма по-приятно нещо от лекотата след детокс - физическа и психическа.

Успех, на вас, силни момичета! Имате моята възхита и адмирации!
Tami

Re: Майския детокс пристига и самочуствието ни се повдига!

Мнение от Tami »

Здрасти на всички! :954

:227

И аз успявам най-после да се докопам до клавиатурата. Радвам се че и аз успях да се включа в този детокс. Не го бях правила както трябва от януари, но дано сега успея както трябва да го изкарам. Караме вируси в къщи, мъничкия ми е вече на втори антибиотик, беше с много висока температура през изминалата седмица :321 , сега остана гадната кашлица да го тормози. На него му минава, но мен ме налегна много лошо и хич не ми е добре, но по принцип детокса ми помага. Та, започнах положително настроена. :222 Деня ми започна рано и по задачи, чак сега се прибрах, а при мен е 14.22 часа, затова си пия чак сега ан. солта, но по-добре сега отколкото хич. :1216 :1216 :1216 И такааааа, сутринта пих само едно медено кафе и водица, та сега ще ми се разбушува чак коремчето. :221

Нищо че дружинката не е много голяма, но затова пък е много силна. Всички на детокса и да се отърваме от отровните гадинки. :128 :128 :128


Успех на всички !!!



:227
Tami

Re: Майския детокс пристига и самочуствието ни се повдига!

Мнение от Tami »

Ето ме отново. :1209

Вихрогонче, браво че запалваш и нови кандидати за детоксиране. Дано съберат кураж да пишат във форума. :326
При всеки ан.солта действа различно, не се притеснявай и не се съмнявай и за момент .....действието на ан. солта е сигурно и безупречно. Днес, утре, в сряда, все ще се отрази. само следвай препоръките на доктора и нямаш проблем мила. :524


Бъни, браво, упорита си и резултата ще е налице! Да, права си, солта по-добре да изпие късно от колкото хич и хомеопатията може да се приема стига да се спазват интервалите. :524

Олеся, положително си настроена и ако си и толкова упорита, ще успееш без проблем мила. Хомеопатията можеш да си я приемаш без проблем. Само спазвай интервалите както трябва. :524

Сладке, солта можеш да си я изпиеш и сега. Само изчакай час ако си приемала нещо преди това. След това продължи по указанията. :1209

:329 Мире, И вие сте май като нас бонички всички. Пожелавам Ви бързо оздравяване. На мен лично детокса ми действа добре когато съм болна.

Зори, къде си бе мила?! :222 Така се затъжих за теб, а и винаги повдигаш духа като се появиш. Включвай се от време на време, та макар и телеграфно! :922 :329 :922

Калиа, много се радвам че си в нашите редички. Ти наистина знаеш как да покажеш че се може ако се иска достатъчно силно. Търсих скоро видеото което беше качила за хората които се хранят със слънчева енергия, но не успях да го намеря. Ще можеш ли да ми пратиш линка моля те. :954 :954 :954

УСПЕХ НА ВСИчКИ!!!
:922 :329 :922
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Майския детокс пристига и самочуствието ни се повдига!

Мнение от Ванчето »

Тами, много се радвам, че пак си сред нас , че пак детоксваш и че нещата при теб си връщат нормалния ход! И добре звучиш :222 ! Браво на теб, наистина много се радвам!
Оздравявайте бързо всички вкъщи!
:922
Никога не е късно за ново начало!
Tami

Re: Майския детокс пристига и самочуствието ни се повдига!

Мнение от Tami »

Петунийке, здравей мила! :954

Волята и мотивацията ти са най-важните атрибути в успяването в тази кауза!
Тях като ги събереш имаш всичко. Не му трябва много да се навие на човек, но ако е убеден че ще се провали преди да започне, провала ще му е гарантиран.
Не е лесно да се кара три дни така и още два на захранване, но ако пък човек има достатъчно воля и хъс и се справи, като мине финалната линия се чувства превъзходно.
И аз съм се проваляла не веднъж, но знам когато тялото ми крещи че му трябва детокс и се мобилизирам, защото чувството че съм постигнала успех накрая е неописуем. Точно, защото ми е много трудно да карам 3 дни на течности само и да захранвам два дни.
Не на всеки едни и същи храни са леки. Аз лично си правя картофена салатка, марулена с репички и тем подобни... И аз си купувам от магазина, защото нямам как другаде тук. Тук ти слагам линка с рецептурника на храните които можеш да си приготвяш, а ти избери сама кои са ти лекички и кои не.
http://forum.metsababa.net/viewtopic.php?f=2&t=333" onclick="window.open(this.href);return false;
На другия ти въпрос защо може плодове, а не зеленчуци.....по-добре Зори или някой по-вещ да отговори.

Успех мила, дано се настроиш положително.

:524
Tami

Re: Майския детокс пристига и самочуствието ни се повдига!

Мнение от Tami »

:227
Мерси Бъни миличка! :1209
Тъкмо си помислих че оспамих темичката с моите цветни постове :423 :1024 :423
Но явно не е чак толкова зле. Единия от моите атрибути на успех е че трябва да вися тук и да си говоря с вас за детокси. Поддържам си мотивацията така. Поне единия от начините! И мерцъ за пожеланията за оздравяване. Наистина най-важното в момента! :922 :329 :922
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Майския детокс пристига и самочуствието ни се повдига!

Мнение от Kleo »

Отчитам много вода, изпити билкови чайове без подсладители, кафе също пих и 7 изядени ябълки, без корите, беля си ги. Ансолът не ми е подействал все още, но аз винаги досега съм била така. Сигурно утре или вдругиден вече ще ми прокара. Успех на всички! Много ме успокоявате и мотивирате, като ви чета. Като знам, че не съм сама в глада, и ми става по-леко и на душата, и на тялото, хи-хи-хи. Относно зеленчуците, ако помня правилно!, мисля, че Чери понякога включваше неовкусени пресни салати, например от домати и краставици. Дано не бъркам с тази информация, да бъда поправена, моля, ако е така. Въпросът е да се следва максимално точно един от трите начини на детокс по д-р Михайлов. Аз лично много се затруднявам с абсолютната режимност, затова минах на някакъв по-облекчен за мен вариант, а именно цели плодове, по възможност сезонни. Например юни - черешов детокс, юли и август - динен, декември и януари - цитрусов... Сега карам на ябълки, защото ги обичам, а и имам вкъщи много, не ми се налага да купувам специално плодове за детокса. Това, което знам, е, че английската сол трябва да се пие сутрин на гладно задължително, също така да се приема доволно количество вода, и ако може - без никакви прегрешения освен разредения прясно изцеден цитрусов сок. Аз понеже понякога наистина не мога да устискам, дори ми става лошо от глад, почва да ми се вие свят и ме е страх от припадъци, ми се е случвало да хапвам сурови ядки около 50 грама, особено вечер, като ми пригладнее зверски или ме заболи много глава. Малко ме е яд след това за направеното прегрешение, но пък ми минава дискомфорта... Някак смятам, че всяка трябва предимно да слуша собственото си тяло, вътрешен глас, интуиция, воля, темпераментови особености. Не сме правени всички по един и същ калъп. Някои от нас успяват от раз, други - не. Важното е, че полагаме усилия и сме твърдо решени да направим нещо добро за здравето си и нещо хубаво за външния си вид, кожата, косата си. А когато блестиш отвътре, блесваш и отвън!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Tami

Re: Майския детокс пристига и самочуствието ни се повдига!

Мнение от Tami »

И моя ден почти отмина, Пих много водица, :529 билкови чайчета, :528 две кафенца, гореща вода с лимон. Изядох една ябълка като ми премаля и преди малко 3 :1059 резенчета пъпеш. Радвам се че се справих до тук и като първи ден винаги ми е най-тежко. Малкия спинка вече. Едвам чакам големия да си легне та и аз да прегърна възглавницата :951 , защото ми е много уморено, а когато ми е уморено ме избива на глад. Днес нито глава ме боля, но и в тоалетната още не съм се застоявала. Само на бързичко в последствие на течностите. Радвам се на всички които успяха днес и ви желая спокойна нощ и до утре!!! :1095

:922 :329 :922
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Майския детокс пристига и самочуствието ни се повдига!

Мнение от Kleo »

Гладна съъъъъм :126
Боли ме главатааааа :328
Лягам сииии :423 (за да не съгреша с някаква храна, утре продължавам само напред!) Лека нощ на всички. Успешен детокс. Добро настроение, никакви болки и болежки, и много свалени см и кг пожелавам.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
олеся

Re: Майския детокс пристига и самочуствието ни се повдига!

Мнение от олеся »

Отчитам един много успешен първи ден.
Освен това - никакви неразположения. Сега ми е мъничко студено, но това е нищо като се има предвид, че отдавна не съм детоксикирала. Пих един топъл чай, но най-добре е да се паркирам в леглото.
Хубави сънища и спокойна нощ!
Заключено