Майския детокс пристига и самочуствието ни се повдига!

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
Sladka Debelanka

Re: Майския детокс пристига и самочуствието ни се повдига!

Мнение от Sladka Debelanka »

Здравейте и от мен! Отчитам успешен детокс и след няколкото качени килца след конкурса нещата си влизат пак в релси. Мога да се похваля с нулев апетит и приличен външен вид. Дрешките ми са ми станали малко по-големи. Вече започвам да се замислям за дрехите от преди бременността. :1062 Като заформя свалени 20 кг ( чул ме Бог ) ще се снимам пак и ще пусна да видим разликите. Вие как сте?
олеся

Re: Майския детокс пристига и самочуствието ни се повдига!

Мнение от олеся »

Сред претеглянето ми тази сутрин, при успешен захранващ ден вчера - минус 2 кг.
Повече от доволна съм :1216
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Майския детокс пристига и самочуствието ни се повдига!

Мнение от Kleo »

59 кг :1209
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Kalia

Re: Майския детокс пристига и самочуствието ни се повдига!

Мнение от Kalia »

Здравейте,момичета,
и аз да се отчета,малко със закъснение... :1209
Направих общо 8 дни, 2-а от които бяха сухи, а другите 6-с изворна вода.Сухото се оказа доста екстремен спорт за мен в момента и направих 2 дни.
Иначе...за 8 дни свалих 7 кг,което не беше целта на занятието естествено.Колита ми,който се беше обострил,доста и то, изчезна напълно. Изчезнаха подуването на стомаха и запека. Метаболизма ми сега е мега бърз(по 2 пъти на ден),венците ми спряха да кървят,енергията ми се увеличи многократно... :1216
Сега ме влече само натуралната храна... :954
Е,това е...засега... :329
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Майския детокс пристига и самочуствието ни се повдига!

Мнение от Kleo »

БРАВО, КАЛИЯ! :329 :524 :326
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Майския детокс пристига и самочуствието ни се повдига!

Мнение от cchery »

Kalia написа:Здравейте,момичета,
и аз да се отчета,малко със закъснение... :1209
Направих общо 8 дни, 2-а от които бяха сухи, а другите 6-с изворна вода.Сухото се оказа доста екстремен спорт за мен в момента и направих 2 дни.
Иначе...за 8 дни свалих 7 кг,което не беше целта на занятието естествено.Колита ми,който се беше обострил,доста и то, изчезна напълно. Изчезнаха подуването на стомаха и запека. Метаболизма ми сега е мега бърз(по 2 пъти на ден),венците ми спряха да кървят,енергията ми се увеличи многократно... :1216
Сега ме влече само натуралната храна... :954
Е,това е...засега... :329
Калиа, не знам какво да кажа :) :) ..... може би просто БРАВО! Не за това, че си издържала, че си се пречистила и т.н. А за това, че ти открила твоя начин за добро ЗДРАВЕ! Защото всеки път, когато пишеш за него, ти "звучиш" щастлива..... а не просто като състезател, на когото му се е наложило 3 дена да издевателства над себе си. :) И с последни сили се е добрал до финала. При теб нещата винаги звучат осъзнато. :954 Та затова е моето :324 .
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Kalia

Re: Майския детокс пристига и самочуствието ни се повдига!

Мнение от Kalia »

Благодаря :922
Вече съм на годинки :222 и профилактиката е просто задължителна. Даже бях малко закъсняла...Сега ще ви следя за следващия детокс и пак ще съм с вас... :329
Заключено