ДЕТОКС ПРЕЗ ЮНИ - класически или летен вариант ?

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

ДЕТОКС ПРЕЗ ЮНИ - класически или летен вариант ?

Мнение от Ванчето »

Здравейте, момичета!

Ето, че отново стана време за детокс!

За този месец датите за детоксикация са: 11, 12, 13-ти юни!

Захранване (препоръчително двудневно) : 14 и 15-ти юни.

На пазара вече има голям избор от плодове и можем да си изберем различен вариант за изпълнение на детокса според нашите индивидуални предпочитания. Всички варианти и всички подробности можете да прочетете ето .
Надявам се отново да се съберем една хубава групичка! Нека в началото на лятото да се прочистим и заредим с енергия и усещане за лекота!

Желая успех на всички, които ще се включат и този месец!
Никога не е късно за ново начало!
Kalia

Re: ДЕТОКС ПРЕЗ ЮНИ - класически или летен вариант ?

Мнение от Kalia »

И аз съм с вас,само че на изворна водичка... :524
Поотпуснах се и от средата на май не съм гладувала... :1044
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: ДЕТОКС ПРЕЗ ЮНИ - класически или летен вариант ?

Мнение от Ванчето »

И аз стартирам утре!
Подготвих се с диня и ябълки.
Готова съм и психически и физически! Това ще ми е 6-ти пореден детокс! Личен рекорд! :1216
Вие с какво избрахте да детоксвате , момичета? :roll:
Никога не е късно за ново начало!
Булка Марулка

Re: ДЕТОКС ПРЕЗ ЮНИ - класически или летен вариант ?

Мнение от Булка Марулка »

Здравейте!

И аз съм се настроила за детокс. Купих си череши. И трите дни са на работа, но се надявам да се получи. Успех на всички ни!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: ДЕТОКС ПРЕЗ ЮНИ - класически или летен вариант ?

Мнение от cchery »

Здравейте, момичета. Минавам да пожелая успех на всички, които се навиха на този детокс. Той е един от любимите ми - в момента има изобилие от плодове - просто каквото душичката ви пожелае. Не бях гледала датите и не съм се настроила да детоксвам, което може би е тъпо оправдание, но поне си е истината. :1062 От друга страна ...... точно в момента не смятам да се лишавам от така необходимия ми калций, за да ми зарастне костта на ходилото. Знам, разбира се, че детоксът само ще помогне. Но въпреки това...... не ми се отпочва. Междудругото аз се опитах да направя няколко дни от един друг детокс - 14-дневен, изцяло на растителна храна. Куражът ми стигна само за 2 дена :lol: . По ред причини. Но пък ми остана една много хубава инерция, а именно да закусвам със зелен течен крем, наречен смути. Смутито се прави от банан, вода (ядково мляко) и зеленолистен зеленчук в най-общия случай и ви казвам, че едва ли има нещо по-добро от тази храна. По този начин успявам да изконсумирам количества магданоз, копър, рукула, спанак, киселец, лапад и т.н., които иначе не мога да понеса. При това сурови.

Абе отплеснах се. Искам да пожелая успех на всички ви!!!! Знаете правилата. Ако ще се хващате на хорото, смело и безотговорно. От детокса - само ползи! :)
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Kalia

Re: ДЕТОКС ПРЕЗ ЮНИ - класически или летен вариант ?

Мнение от Kalia »

cchery написа:...... точно в момента не смятам да се лишавам от така необходимия ми калций, за да ми зарастне костта на ходилото...
Калций може да се набави от черупки от яйца - по принцип го използват хора, които имат счупени кости.Черупката на домашно(по възможност) яйце се измива, изсушава и смила.Залива се със сока от 1 лимон (шупва при заливането) и престоява така една нощ.На сутринта се прецежда и се пие.Може да му се добави и портокалов сок,ако е не е добро на вкус.Тази рецепта между другото аз често я приготвям в къщи и давам на малкия. :524
tita

Re: ДЕТОКС ПРЕЗ ЮНИ - класически или летен вариант ?

Мнение от tita »

:222
Тоз път и аз съм в кюпа с детоксващите :) Пих си солта, никакъв ефект за сега от нея. Хапнах черешки, пия портокалов сок и вода. Боли ме глава и ми е отпаднало, но това едва ли е от детокса.
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: ДЕТОКС ПРЕЗ ЮНИ - класически или летен вариант ?

Мнение от Мърмори »

Аз също вероятно ще пропусна този месец. Просто ми е малко притеснено в момента, защото сме в болница с детето и някак...сега ми е по-важно Гоги да се оправи.
Пожелавам на всички ви много хъс и упоритост. Но, тъй като не виждам нови имена, вие вече си знаете какво е! УСПЕХ! :524 :524
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: ДЕТОКС ПРЕЗ ЮНИ - класически или летен вариант ?

Мнение от Ванчето »

Зори, каквато и да е причината да сте в болница с Гоги, то аз пожелавам много бързо детето да се оправи и да се махате от там! Стискам палци! :922

Иначе аз си стартирах днес нормално, без проблеми или изненади. Английската сол си подейства сравнително бързичко :1062 , с течностите вървя добре. Бях си подготвила диня и ябълки за хапване, но до сега не съм яла нищо, просто не ми се яде... все още.
При мен всичко е наред, а вие как сте :roll: ?
Никога не е късно за ново начало!
Заключено