Юлски детокс се задава, със стройна фигура ни награждава!

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
naskomimi

Re: Юлски детокс се задава, със стройна фигура ни награждава

Мнение от naskomimi »

Добро утро, момичета!
Аз приключих и за моя изненада след захранването съм -3кг., което е супер предвид на не доброто действие на солта и почти не поене на вода....Днес ще продължа с по-леко хранене, а утре съм на цаца и бира :oops: :1062 Но няма да ви дразня повече.


Булка Марулка, радвам се, че е минал добре деня и е похвално, че си успяла да пиеш толкова вода за деня! Продължавай и днес, и утре така и съм сигурна, че не само по-тесен панталон ще ти се наложи да купуваш, но и някоя секси рокля :222 Прегръдки и стискам палци! :329 :922

Мира, поздравления за успешния ден и на теб! :326 Главоболието е неприятно, но пък нали знаем, че е ефект от чистенето...Така че стискам палци да не се усили и да удържиш фронта и днес, и утре! :923

Зези, Портокалинка и Титка, вие как преминахте през първия детоксов ден? Надявам се леко и безпроблемно! Стискам палци и успех! :922

Хубав и усмихнат ден, мили дами, мислещи за здравето и самочувствието си! :1122
Портокалина

Re: Юлски детокс се задава, със стройна фигура ни награждава

Мнение от Портокалина »

Вчерашният ден мина супер! Ансолът ме хвана следобедно вкъщи :1114 водата май и на мен ми дойде малко. Вечерта бях на рожден ден и си хапвах гордо пъпеш с вода! Устоях на всички изкушения! :1141 Е, през нощта синът ми реши, че прекалено "много" съм спала напоследък и трябва да будува от 3 до 5 и днешният ден започна с ужасно настроение, но... предполагам, че с изхвърлянето на токсините изчиствам и негативните емоции :222
Вчера бях на пъпеш, днес ще съм на диня. Ох, отивам да се наливам с вода, че днес пак не ми спори с течностите. Само не знам защо този път ансолът не ми действа както обикновено, но надявам се все пак да има ефект :1209
Пожелавам на всички успешен втори детокс-ден :524
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: Юлски детокс се задава, със стройна фигура ни награждава

Мнение от danid »

Здравейте Дружина,

Не остана, преполовихме го и този детокс. Мен ме чакат няколко панталона, които не ми стават, така че се надявам още да не си купувам нови. От миналия Март до преди детокса бях с почти 15 кг отгоре, така че доста дрешки чакат да ги ощастливя :221 Дано успея и след детокса да се мобилизирам и да започна да свалям гадните килограми

И днес засега съм на ябълки, но за вечеря хапвам сливи
Успех на всички
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Cveteto

Re: Юлски детокс се задава, със стройна фигура ни награждава

Мнение от Cveteto »

Здравейте, записвам се и аз.
Това ми е трети детокс. И трите детокса ги правя с цитрусите. Днес още не съм пила английска сол, още й се чудя. Всеки месец ли правите детокс? Не знам колко често в годината е добре да се използва английска сол. Въобще добре ли е за дебелото черво по честата й употреба? Какво знаете по въпроса?
Радвам се, че ви намерих, когато се споделят усилията стават по-леки. :)
tita

Re: Юлски детокс се задава, със стройна фигура ни награждава

Мнение от tita »

Детоксвам. :954

И всичко е ток и жица ... за сега. Айде ... не остана. :plezya se
Булка Марулка

Re: Юлски детокс се задава, със стройна фигура ни награждава

Мнение от Булка Марулка »

naskomimi написа:Добро утро, момичета!
Булка Марулка, радвам се, че е минал добре деня и е похвално, че си успяла да пиеш толкова вода за деня! Продължавай и днес, и утре така и съм сигурна, че не само по-тесен панталон ще ти се наложи да купуваш, но и някоя секси рокля :222 Прегръдки и стискам палци! :329 :922


Ох ... :1209 Дай Боже, ама няма да е скоро, но колкото по-близо до рокличката - толкова по-близо :mrgreen: Цаца с бира, а :1028

И аз гледам да не смесвам плодовете. И днес се оказах на същата програма, с изключението, че до тук съм изпила 4 литра вода и продължавам. Кантар нямам от месеци, но пък колко често вися пред огледалото не можете да си представите :222

Раничко е, но записвам и днешният успешен. Утре последен напън, вдругиден - захранваме. На мен не ми тежи този детокс изобщо - пожелавам си и за вас да е така (ако не е)!

Cveteto Аз си пия английската сол преди всичко и половин час по-късно започвам с течности и хранене, кафе ... каквото ми е по план. Това, което съм забелязала е, че ми действа много разхлабващо само ако започна да пия или ям веднага след като съм си изпила солчицата. Мине ли поне половин час след приема и нещата вървят далеч по-спокойно. Старая се всеки месец да детоксвам, въпреки че имам и много пропуски. Не мисля, че има някакъв проблем организма със солта, но никъде не съм чела.
Cveteto

Re: Юлски детокс се задава, със стройна фигура ни награждава

Мнение от Cveteto »

Благодаря за отговора Булка Марулка, аз днес не изпих солта, но утре ще го направя. Въпреки това съм на сока от цитруси и на вода. От предишните детокси съм забелязала, че когато пия солта ходя един или два пъти само по нужда, но и аз я вземам поне положин час преди сок или вода. Не знам днес прочетох някъде, че английската сол не е хубаво да се пие често, но не разбрах какво значи "често". Затова ме интересуваше, вие по колко пъти в годината правите детоксикация. Отново благодаря на Булка Марулка за отговора. :524
pepidzheneva

Re: Юлски детокс се задава, със стройна фигура ни награждава

Мнение от pepidzheneva »

Здравейте момичета !

Аз от доста време не бях влизала тук и това естествено ми се отрази на тялото.Не мога да се разделя с едни 7 кг които си ги влача след втората бременност.Преди когато бях редовна с детоксите почти достигнах целта си и точно на финала се изложих.... :328
много ще се радвам да ме приемете отново в дружинката... :222
mironi

Re: Юлски детокс се задава, със стройна фигура ни награждава

Мнение от mironi »

Здравейте и от мен!
Не съм писала много отдавна! Но от няколко месеца съм редовна с детоксите!
Аз започнах вчера, но ако се чувствам добре - ще карам и утре. Всеки момент ще ми дойде цикъла, но то мина. Утре ако е тежко положението ще захраня!
Вчера карах на малко кайсии през деня, но се случиха толкова кисели, че изядох много малко. Вечерта се прибрах доста късно (след танци) и си мислех, че имам пъпеш. Е имах - но много малко ми бяха оставили. Та така се случи - на много малко плодове изкарах. За съжаление и на недостатъчно течности. Днес съм си в къщи и е по-добре. Пия чай - истински и набран от нас, ям пъпеш и се чувствам доста добре. Странно, че не съм кръвожадно гладна, както обикновено е пред цикъл.
Имам проблем аз с гастрита. Искрено се надявам детокса да ми помогне. Като ям само плодове няма никакъв проблем. То вероятно и за това ми е добре. Измъчих се доста от миналата седмица до четвъртъка!
Поздрави на всички детоксикиращи! Късмет и успехи!
naskomimi - Стискам силно палци. Май сме се засичали и в едни други форуми.
Булка Марулка

Re: Юлски детокс се задава, със стройна фигура ни награждава

Мнение от Булка Марулка »

Привет, момичета!
Аз днес захранвам. Успех на продължаващите! Именно затова ще премълча какво захранвам :)
Аватар
bubalina
В началото бе словото
Мнения: 703
Регистриран на: 07 Ное 2010, 11:19

Re: Юлски детокс се задава, със стройна фигура ни награждава

Мнение от bubalina »

Ей ме на и мен :1216 Не че съм от много редовните напоследък тук....Но сега съм тук :plezya se От вчера и днес.Карам на диня,пъпеш и вода,тук -там някоя краставица от градината ;) Бяхме на почивка миналата седмица и идеално ми дойде детокса(който мислех,че ще пропусна). Мислех и в понеделник да продължавам на плодове и салати,но щерката на мъжо ще идва на гости и като се знам....по-добре да захраня утре :) Или още тази вечер една салатка :954
Успех момичета :222
[url=http://www.baby-gaga.com/][img]http://tickers.baby-gaga.com/t/lamlamsbu20120313_-8_My+child++is.png[/img][/url]
Заключено