През АВГУСТ още е горещо, но с ДЕТОКС е друго нещо :)

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
mira_b

Re: През МАЙ не е горещо, но с ДЕТОКС е друго нещо :)

Мнение от mira_b »

:954 Добро утро!
Приключих успешно и съм с -1 кг. не е много, но все пак се разтоварих. Днес ще започна с накиснати овесени ядки и безкофеиново кафенце :1216 ; за обяд - варени картофки и ако не се изкуша, мисля да съм на салата за вечеря...Нямам проблем да не ям, имам проблем, когато ям, че всичко ме изкушава :oops: :oops: :oops:
Лек и усмихнат ден :922
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: През МАЙ не е горещо, но с ДЕТОКС е друго нещо :)

Мнение от Kleo »

Браво, Мире, и за волята, и за сваленото кило! И на теб хубав ден! :954
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Булка Марулка

Re: През МАЙ не е горещо, но с ДЕТОКС е друго нещо :)

Мнение от Булка Марулка »

Привет :954
Аз не се захраних ... Сутринта кантара така ме зарадва, че не можах да подходя разумно и да се захраня за утрешния празник. Нямам търпение да видя какъв ще е резултата утре сутрин, макар да не очаквам чудеса и да ми предстои със сигурност неправилно и тежко захранване.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: През МАЙ не е горещо, но с ДЕТОКС е друго нещо :)

Мнение от Kleo »

Марулке, какво става?

Ще пропусна юнския детокс по разбираеми причини:

Той започва на годишнината ни от сватбата и протича докато сме на Гърция. Но ще давам морална подкрепа на всички, които ще детоксват през юни! Може би с череши?
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: През МАЙ не е горещо, но с ДЕТОКС е друго нещо :)

Мнение от Kleo »

Интересно е как този форум стартира като отбор от съмишленички, които детоксват по метода на д-р Михайлов.
А сега в тази тема никой не е писал отдавна, нито пък е пусната нова темичка за детоксикацията през месец юли.
А детоксът е започнал точно вчера, ако трябва да бъдем честни. Днес трябва да тече с пълна сила. Утре е пълнолунието.
Някой случайно да детоксикира сега? Или поне да се пречиства с плодове, зеленчуци, сурови ядки, течности?
Аз, искрено си признавам, не правя детокса по пълнолуДие. Обаче се замислих. И реших да драсна 2-3 реда тук. За всеки случай :940
Изцеждате ли си сокове? Или сте на някакъв сезонен плод /череши, кайсии, праскови, диня... например/?
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Булка Марулка

Re: През ЮЛИ вече е горещо, но с ДЕТОКС е друго нещо :)

Мнение от Булка Марулка »

Kleo, хукнали са по морета и почивки сигурно :lol:
Аз не се разписвам винаги поради липса на време и преумора най-вече, но си детоксвах плътно! Днес трябва да се захранвам. Беше ми един от най-неусетните детокси заради жегата. Малко ти се яде, пие ти се много вода ...
Тъкмо днес си влизам да погледна има ли нова темичка да се отбележа на изпроводяк на детокса :mrgreen:
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: През ЮЛИ вече е горещо, но с ДЕТОКС е друго нещо :)

Мнение от Kleo »

Булче, БРАВО на тебе!!! Страхотна си! Леко захранване тогава ти желая :922 И пиши, че ми липсваш! Как си иначе? Знаеш ли за форумната среща на 22-ри-23-ти август? Виж в темата и ела, ако можеш и ти.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Булка Марулка

Re: През ЮЛИ вече е горещо, но с ДЕТОКС е друго нещо :)

Мнение от Булка Марулка »

Kleo написа:Булче, БРАВО на тебе!!! Страхотна си! Леко захранване тогава ти желая :922 И пиши, че ми липсваш! Как си иначе? Знаеш ли за форумната среща на 22-ри-23-ти август? Виж в темата и ела, ако можеш и ти.
:954 Отивам да видя къде е темата и къде ще е срещата! Ако мога ще дойда!
puf

Re: През ЮЛИ вече е горещо, но с ДЕТОКС е друго нещо :)

Мнение от puf »

:922
Привед ''меченца''
Много се радвам , че съм отновоо сред Вас.
Отчитам детокс-а (по време на синята луна :) ) , беше малко по мой стил - 2 дни, като 1- вия имаше салата домат краставица без подправки..., 2-рия диня ....

PS: Надявам се да вляза в режим отново , с детоксите - имах критичен период в който се отдръпнах от детоксите и от 2 месеца се опитвам да го възтановя.
Отдръпването беше около година, като отбелязвам, че режима на хранене през тва време е 70-80-% сурово вегетариански.
(в момента посвещавам свободното време запроучване на информация със суровоядство :1002 , но пак усещам нуждата на детокс.
Детоксикацията е нещо уникално... без значение колко чист режим на хранене водим)
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: През ЮЛИ вече е горещо, но с ДЕТОКС е друго нещо :)

Мнение от cchery »

puf написа:PS: Надявам се да вляза в режим отново , с детоксите - имах критичен период в който се отдръпнах от детоксите и от 2 месеца се опитвам да го възтановя.
Отдръпването беше около година, като отбелязвам, че режима на хранене през тва време е 70-80-% сурово вегетариански.
(в момента посвещавам свободното време запроучване на информация със суровоядство :1002 , но пак усещам нуждата на детокс.
Детоксикацията е нещо уникално... без значение колко чист режим на хранене водим)
Пъф, надявам се, че вече всичко е зад гърба ти и можеш да продължиш и с детоксите, и с всичко, което обичаш да правиш.

Все повече си мисля, че почти никой вече не детоксва. Аз за себе си го казвам със сигурност...... Всъщност само аз ли съм?!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: През ЮЛИ вече е горещо, но с ДЕТОКС е друго нещо :)

Мнение от danid »

И аз оставам с добрите намерения само последните месеци, но определено имам нужда
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Заключено