През 2017 -та година всеки месец, детокса ще е лек и песен!

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Публикувай отговор
Keara

Re: През 2017 -та година всеки месец, детокса ще е лек и пес

Мнение от Keara »

Привет и от мен и честит детокс на всички! При мен всичко мина много добре, нямаше никакви неразположения освен студа, който изпитвах през почти цялото време.Чувствам се чудесно! Ансола и на мен не ми действа по очаквания начин, но се надявам да си е свършил работата. Основната ми цел е детоксикация на организма в момента, имам доста токсини за изчистване, въпреки че и имам и много кг за сваляне. Това ми е първи детокс след може би прекъсване от година, до преди това си бях редовна всеки месец! Хубав и позитивен ден ви желая! :954
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: През 2017 -та година всеки месец, детокса ще е лек и пес

Мнение от droidd »

Ха здравейте отново! :1216
Карам я по процедура: 2 кивита изядени, сега си чакам овесените ядки да се накиснат, за обяд салатка от картофи и пащърнак, за вечеря ще е извара и безсолни маслини и ще видя какво още да добавя :1044
За вчера си имах един хубав, строен план.....който не изпълних до никъде по независещи от мен причини. Но важното е, че все пак спазих детокса. Не успях да си направя гимнастиката и медитацията за корекция на фигурата, защото трябваше да изляза да посрещна и прегледам стока :126

suzka, ти къде се загуби? Разкажи как мина при теб?? :940
Keara написа:Привет и от мен и честит детокс на всички! При мен всичко мина много добре, нямаше никакви неразположения освен студа, който изпитвах през почти цялото време.Чувствам се чудесно! :954
Keara честит детокс и на теб :524 Следващият път, ако имаш желание се включи и по време на детокса....някак си е по-стимулиращо, като знаеш, че има и други с теб :922
А за студа си е вярно. :1044 Един горещ душ оправя нещата, стига човек да си е в къщи.
Ванчето написа:Хей... :954
И аз имах намерение да детоксвам този месец, но нещо хич не успях да се настроя...
Успешно захранване и задоволителни резултати пожелавам ! :524
Ванчето, Благодаря!
Kleo написа:
droidd написа: ... Имах странно преживяване по време на опита ми да поспя след обяд, но ще разкажа накрая, че да не развалям дисциплината. ...
Искам да разкажеш за него сега, моля те, ДроиД
:955 Деска, , това подсъзнанието е голяма работа. Как само си ги върти :1044
....Та лягам си аз, с намерение да подремна. Телевизора тихичко върви, гледам някакъв филм за приспиване и съм го нагласила да се изключи след 30мин. По някое си време, вече съм изпаднала в онова състояние, дето почти спиш, ама не още, тета ли, бета ли му викаха :1044 ....и се "озовавам" ама съвсем наистина на една голяма маса с много хора - приятели, ядат и пият :626 :221 Някой се присяга към мен и ми сипва от голяма тенджера някакви мръвки с бял сос :1028
Ама така хубаво ухаеха :981 ....а аз: Ох, само една порция ще изям, че правя детоксикация! :1069
Абе имах чувството, че съм се разТРОИЛА :229
Едната аз, чувах телевизора, където говореха за нещо съвсем различно. Втората аз, хапвах мръвки с бял сос - мнооого вкусни :221 А третата АЗ, яростно ме "дърпаше за косата" и крещеше: Измъкни се от тук! Ставай! Никакви манджи! Ти правиш детокс! :128
Е....това е! Надявам се да не съм за лудница :1058

Хубав и усмихнат ден на всички! :329 :922
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: През 2017 -та година всеки месец, детокса ще е лек и пес

Мнение от Kleo »

ДроиД-че, състоянието е "алфа".
Мерси, че сподели!
Уникално изживяване е било за теб... :922
И категорично не си за лудница. Ха-ха-ха
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: През 2017 -та година всеки месец, детокса ще е лек и пес

Мнение от droidd »

Kleo написа:ДроиД-че, състоянието е "алфа".
Мерси, че сподели!
Уникално изживяване е било за теб... :922
И категорично не си за лудница. Ха-ха-ха
:329 :922
suzka

Re: През 2017 -та година всеки месец, детокса ще е лек и пес

Мнение от suzka »

Браво на нас! Така като прочетох коментарите, всички са с успешен детокс. Пълнолунието го изкарах с няколко мандаринки - плода. Утешавах се, че са си почти сок. Резултатите са - започнах с 70.100 и днес сутринта бях 66.500. Зарадвах се, въпреки че знам че няма да остане така след захранването. Днес за закуска ядох портокал, за обяд 2 сварени картофа, но почти през цялия ден имам чувството че ми се повръща. Трябва да си харесам някоя диета, с която да продължа.
По-важното щях да забравя. От 2-3 седмици ме мъчат едни дребни пъпки от дясната страна на корема. Ситни и сърбящи, та чак и болящи, та днес ги гледам максимално засъхнали, почти на изчезване
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: През 2017 -та година всеки месец, детокса ще е лек и пес

Мнение от droidd »

suzka, Браво и на теб ! :326 Справила си се перфектно!
А колкото до пъпките, мисле, че след още 1-2 детокса, съвсем ще изчезнат.
Преди 2-3 години сборих доста проблеми с детокс . :fan
Хубави почивни дни!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: През 2017 -та година всеки месец, детокса ще е лек и пес

Мнение от cchery »

Честит имен ден на нашия любим доктор Михайлов!!! От сърце му желая все така с нестихващ ентусиазъм да посвещава живота си на нещата, в които вярва и които иска да посвети на другите!!!! Честит имен ден, док!

:1103 :1103 :623 :1103 :1103
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: През 2017 -та година всеки месец, детокса ще е лек и пес

Мнение от Kleo »

Честит имен ден, д-р Михайлов!
Бъдете жив и здрав, и много щастлив!
Продължавайте да сбъдвате мечти - своите и на хората, които се обръщат към Вас!
Весело празнуване!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: През 2017 -та година всеки месец, детокса ще е лек и пес

Мнение от Kleo »

11 февруари, 02.34 ч. след полунощ - пълнолуние в Лъв

Дати за детокс: 9, 10 и 11 февруари.

Добре е на 7 и 8, и на 12 и 13 да се мине на по-лек хранителен режим.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
bubalina
В началото бе словото
Мнения: 703
Регистриран на: 07 Ное 2010, 11:19

Re: През 2017 -та година всеки месец, детокса ще е лек и пес

Мнение от bubalina »

Момичета,здравейте! :222
Тук съм...Отново :oops:
Детоксвам от днес,за два дни. Не съм го правила много време. Все се провалям :126
Сама ли съм този месец :roll:
[url=http://www.baby-gaga.com/][img]http://tickers.baby-gaga.com/t/lamlamsbu20120313_-8_My+child++is.png[/img][/url]
suzka

Re: През 2017 -та година всеки месец, детокса ще е лек и пес

Мнение от suzka »

Здравейте! И аз се опитвам да го карам този детокс. Нещо ми е трудно, голям глад ме гони. Днес го карам на плод, дано успея утре да са само сокове. След последния детокс, дето се зарадвах за изчезването на пъпките, цикълът нещо ми играеше. За 1 месец 2 пъти имах.
Публикувай отговор