През 2017 -та година всеки месец, детокса ще е лек и песен!

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Публикувай отговор
naskomimi

Re: През 2017 -та година всеки месец, детокса ще е лек и пес

Мнение от naskomimi »

Дааа.
Обаче тая сол ми разказа играта... Не мога да изляза от вц... Чак се подсякох.. :oops:
И не пия толкова течности, и глава ме цепи...
Много трудно го карам този път.
Да идва утре вече. :)
mironi

Re: През 2017 -та година всеки месец, детокса ще е лек и пес

Мнение от mironi »

Здравейте момичета!
И аз отдавна не съм писала! Случиха се много неща и при мен!
Но първо да кажа - това ми е трети детокс - направих си го март и април по 3 дни. Двата детокса минаха добре и много леко, но този нещо ми е труден! Вчера просто на няколко пъти щях да го прекъсна - с много усилия на волята се възпрях :955 . Вчера започнах всъщност, та днес ми е втори ден! Днес е по-добре!
Та и аз да се похваля със най-щастливото събитие: след много операции, инвитро, след ада през който минах - да забременея и да загубя моите близнаци в петия месец и за малко живота си, и след ужасната диагноза да не забременявам повече (след руптура на матката) - аз все пак забременях, родих и си имам прелестна дъщеричка-вече на година и 7 месеца. Роди се на 6 октомври 2015 г. след много сложна за отглеждане бременност, с която се справиха д-р Стаменов и неговия екип.
Наскомими - в тази връзка - честито и много, страшно много се радвам! Бъдете много щастливи и благословени!
Та това щастливо събитие е постигнато и не без терапията на д-р Михайлов. Той ми направи схемите и 2-та пъти, в които забременях бяха след като няколко месеца правих неговите неща. А той самия страшно много ми помогна след травматичното събитие преди 4 години - бяха ме натъпкали с ужасно много лекарства и такава уртикария направих, а бях изписана от болницата и в чудо се видяха кво да ме правят. Тогава просто хвърлих всички лекарства и започнах лечение по това, което ми даде по скайпа д-р Михайлов!
По време на бременността не напълнях. Като родих, а то беше доста травматично раждане - и като се прибрах започнах да отслабвам с килограм на ден. Беше страшно. Нито ми се ядеше, нито ми се пиеше. Но кърмата тръгна да спира и аз насила ядях и пиех. И така пък за няколко месеца отидох в другата крайност. Но другия фактор за напълняването ми беше, че аз почти не спях. Не се научихме да се кърмим с малката (роди се 40 дни по-рано) и свикна на шише. Та само и само да е на кърма - поддържах година и два месеца кърма с помпа. Ама това значи почти постоянно цедене до към 8-мия месец. Тамън свърша с цеденето - тя се събуди да яде! Или пък трябва да отидем малко на разходка, трябва да свърша разни други неща. И просто в един момент се усетих 70 кг. ( а винаги съм била от 50 до 56). Изяждах доста сладки неща - за да имам енергия. Как издържах - не знам. Господ ми помагаше в тези тежки и сложни моменти!
И апетита не мога да си възпра и въобще съм страхотно прасенце. А преди просто не можех да погълна толкова храна - сякаш имах мярка.
До момента от двата детокса съм задържала 2-3 кг. Дано и от този има по-продължителен такъв. Но съм решена да се отърва от част от килограмите!
Гадно е много - нищо от дрехите не ми става! Наложи се да купя по-големи и много ме е яд на мен си като не се мобилизирам, а купувам по-големи дрехи!
Успех на всички!
Много ми е приятно да съм отново тук!
Бях много стриктна в периодите преди бременността!
naskomimi

Re: През 2017 -та година всеки месец, детокса ще е лек и пес

Мнение от naskomimi »

Ехааа, Мирони, страхотно! Поздравления за надеждата, упоритостта и куража! Да ви е здраво прекрасното и така чакано детенце!
Последен спам - твоят ангел е д-р Стаменов, моят - д-р Персенска! Да са ни здрави и да продължат да дават смисъл да живеем! :326

Иначе и аз кърмех година. През бременността бях качила 9 кг., върнах ги първия месец, на втория бях вече още 3-4 надолу. Така си поддържах прекрасно тегло докато не спрях да кърмя и за месец и половина съм +3, което е на корема и паласките и не мога да се трая.
Ще влезем във форма! Упоритост и по-скоро инат. На мен той ми помага.

Обаче аз този детокс го изкарах много зле. Едва устисках и днес. Солта ме разби. Покрай малката и ваксината нямах време за грейпфрути и белтъци и най-вече течности, а солта си действа и аз супер се обезводних сигурно, че умирам от главоболие и ми се вие свят.
Нямам търпение да дойде утре! Мислех като почнах ден по-късно да свърша ден по-късно, за да са три дни, но няма.
Не съм се теглила, но като си гледам корема, нещо не ми харесва. Може би защото съм и в цикъл и задържам течности, но май този път няма да съм така доволна.
Нищо.
Ще правя редовно тези месеци и ще докладвам.
Хубава вечер, детоксдами! :329
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: През 2017 -та година всеки месец, детокса ще е лек и пес

Мнение от Kleo »

Живи, здрави, преминали успешно детокса, но...
Кантарев днес сутринта не отчете минус.
Нито кило, нито половин кило дори!
Ще продължа да се храня ограничено и това си е.
В същото време - танци и ходене пеш, за да си раздвижа метаболизма.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
naskomimi

Re: През 2017 -та година всеки месец, детокса ще е лек и пес

Мнение от naskomimi »

Ех, аз тази сутрин пропуснах кантара. Ще видим утре след захранването днес. Пък може да правим и плодово-оризови дни във фазите на луната. :1216
А какво ще хапвате днес?
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: През 2017 -та година всеки месец, детокса ще е лек и пес

Мнение от Kleo »

Краставички със сол и оцет на обяд. За вечеря мисля малко тиквички. А ти?
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
naskomimi

Re: През 2017 -та година всеки месец, детокса ще е лек и пес

Мнение от naskomimi »

Ябълка сутринта. Овесени ядки към 10 ч. 2-3 ягоди. Към обяд малко ангелска супа и салата от морков с лимон и зехтин. За вечеря намачкано обезсолено сирене със зехтин, копър и чесън и картофки в йената пак със зехтин, копър и чесън.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: През 2017 -та година всеки месец, детокса ще е лек и пес

Мнение от Kleo »

Звучи много добре. И вкусно също така.
Днес не пих кафе, досега съм на вода и два зелени чая.
А ябълките изобщо не ги броя, много са.
П.П. Съгреших и със шоколадов бонбон. Почерпиха ме. Взех си. И със закъснение зацепих.
Нищо де, поне е днеска това, не беше никой от предните дни.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
naskomimi

Re: През 2017 -та година всеки месец, детокса ще е лек и пес

Мнение от naskomimi »

Обаче какъв завършек на детокса и захранването си направих! Цял час кръшни хорА на една хоротека! :1216 Ама от най-увъртяните. Не знам какво ми стана - знам много хорА и по принцип бързо схващам, но тази вечер се изкефих на макс! :1216 За секунди хващах изкилиферченото хоро и се хващах с другите да потропам с удоволствие.
Чувствам се като преродена! :1141
Дано утре и кантарът ме зарадва!
Ще пиша за отчет! :222

А иначе утре може вече месо и хляб, нали? Че сме на едно участие на един събор и хич не ми се ще да се плюнча на кебапчето и да го гледам само... Така по вечеря около 18 ч ще може ли да си съгреша? По принцип и втория ден ям постно, но... Не стига, че на хоротеката всички яко мезеха и се подкрепяха след хорАта, а аз на водичка...
Ще може ли, а? Все пак кебапчето колкото и да е вредно, е на скара, а не пържено...
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: През 2017 -та година всеки месец, детокса ще е лек и пес

Мнение от Kleo »

Може, разбира се!
Браво за детокса, захранването и хорАта!
Идеята ти за лунните фази и да правим нещо хубаво за телата си много ми допадна.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
naskomimi

Re: През 2017 -та година всеки месец, детокса ще е лек и пес

Мнение от naskomimi »

Здравейте, мацки!
Хайде на череши утре!
Пак на хорото! Този път три дни на любимите ми череши! Единствено ми е тъпо, че захранването се падав събота, а ние със съпруга ми решихме да оставим малката на баба й за пръв път вечерта и да излезем сами на разходка, имаме билети и за опера... И малко тъпо ще гриза салати, ама... Нищо.

И да питам нещо - от този месец не се пазим. Не че се надявам много, предвид нашата история до сбъдване на спящата ми в момента мечта, но все пак... Миналият месец цикълът ми дойде на 8-ми, сега пак на 7-8-ми, че ми е 30дни.
Та ако все пак е станало няма да отчете тест утре и дали детоксът ще навреди нещо? Как мислите?
Публикувай отговор