С плодово-оризов ден- без токсини и обем

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: С плодово-оризов ден- без токсини и обем

Мнение от cchery »

Cheva написа:mam4eto31, поискай и ще успееш. Няма лошо в месцето, само да не се прекалява.

Една статия в един блог, която много ми харесва, тя е малко в страни , де. :)
Криворазбраната духовност

Мърмори, браво на теб! Упорита си, ще успееш!

А аз каква гордост съм ... ако не сте вие, нямаше да е същото! :329 :923
Мога да ви покажа тумбака към днешна дата. :1062
12_weeeks.jpg
Чева, аз съм без думи.... :826 :826 :826 :826 Честно казано, ако до твоята снимка добавя моята със същия изглед, бременната ще съм аз без съмнение, при това към пети месец :1069 :1069 :1069 :1069 !

Евала, момиче, ти просто изглеждаш перфектно! :326 :326 :326 А като знам,че това е постигнато с труд и воля, то стойността му е неизмеримо голяма! :323 :323 :323 :1122 И друг път съм ти казвала, но да се завторя - аз се уча от теб и ти се възхищавам!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: С плодово-оризов ден- без токсини и обем

Мнение от cchery »

Мърмори написа:
mam4eto31 написа:Зоритко, не съм ви оставяла, тайничко надничам какви ги вършите, ама пусто много ми се изморяват очите и пръстите като пиша от телефона, та само наблюдавам ;)
Нещо луда умора ме е подгонила напоследък и това се дължи на безсънието, малко нервички ми избиха миналия месец, поради здравословни причини, та писането тук го замених с плетива, направо се побърках от плетене, правя си шал от цветя, на децата разни красотки, та така не пиша, а плета :1062
Ама взехте да ми липсвате, така че време за вас винаги ще намирам :954

Та, дайте акъл за билки, които да ми помогнат за безсънието, че това в комбинация със спорта ме превръща в увяхнала марулка :roll:

:1024 Мецанки пловдивчанки, няма ли да си спретнем една среща :222 Баба Меца ни навестява понякога, та викам да й се явим на очна ставка и да я намачкаме :940

Хубава вечер :923
За безсъние" 1 ч.л. маточина вариш няколко минути на бавен огън в 1 чаша прясно мляко,подслаждаш с мед и заспиваш във въздуха.
Друго-Биоформула 1
Монче, ето 2 теми от здравия форум по твоя въпрос:


"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: С плодово-оризов ден- без токсини и обем

Мнение от cvety_rz »

Честита ни нова темичка :1075 :1078 :1075
Чева, страхотно ти изглежда "бебчето" в момента :mrgreen:
Зори, мила :940 как добре те разбирам само :923
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: С плодово-оризов ден- без токсини и обем

Мнение от Мърмори »

Ееей, Цвети, къде се губиш? Страшно се радвам да те видя!
gelikas

Re: С плодово-оризов ден- без токсини и обем

Мнение от gelikas »

Здравейте момичета-кокичета.
Cheva, красив коремче. :923
Отдавна не съм писала, но ви наглеждам от време на време. Плодови също правя от време на време та и на фигурата си ми личи. :mrgreen:
Вчера си спретнах един ПОД и днес се чувствам страхотно. Идната седмица ще си направя един воден и един ПОД за захранване, но кои дни ще реша в понеделник. Ще влизам често, че иначе трудно се справям.
Едно коляно ме е заболяло- ужас. Мажа с Диклак, но не минава, та ако някой има идея да ме съветва. :940
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: С плодово-оризов ден- без токсини и обем

Мнение от Cheva »

Cchery, :828 !!!

Планувам в неделя ПО.
Вкъщи ми е по-удобно и спокойно. :954
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
Аватар
grigorovi
Аз пиша, пиша вече час
Мнения: 228
Регистриран на: 20 Авг 2010, 12:26

Re: С плодово-оризов ден- без токсини и обем

Мнение от grigorovi »

Чева, много мило ми стана като видях снимката. Много сладко! И наистин изглеждаш перфектно пу пу пу!
Тази седмица не съм ПОД-ила,защото се насъбра погребение,гости от Благоевград...... Лудница. Не мисля да се оправдавам,а по-скоро да се опитам да го направя в неделя.
ПРЕДИ [url=http://www.album.bg/grigorovi/images/22196409/][img]http://storage4.album.bg/551/iskra_grigorova_716c7_22196409.jpg[/img][/url]СЕГА[url=http://www.album.bg/grigorovi/images/29260631/][img]http://storage4.album.bg/a75/2012-03-09_18.35.19_d2479_29260631.jpg[/img][/url]
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: С плодово-оризов ден- без токсини и обем

Мнение от droidd »

Чева, :326 :326 :326 :923 :923 :923

Не съм се вяскала пак скоро, ама малкия си счупи ръката, а после си счупи и гипса :1062 , та хич нищо не съм правила за себе си, освен да се натъпча :128
gelikas написа:Едно коляно ме е заболяло- ужас. Мажа с Диклак, но не минава, та ако някой има идея да ме съветва.
gelikas, бих ти препоръчала Румалая, ефтино и много ефикасно. :923
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: С плодово-оризов ден- без токсини и обем

Мнение от danid »

За компания днес - аз не съм на ПОД, а направо на детокс, че боря един вирус, пък и да дръпна в конкурса :221

Нали не сте забравили, днес стартираме - изпратете ми тегло тези дни.
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: С плодово-оризов ден- без токсини и обем

Мнение от Cheva »

На линия съм, Исе , с нас ли си ? :923

droidd, на малкия, дето хич не е малък - само бой. :1055 :)
Скорошно завръщай при благинката ПОД ти пожелавам.
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: С плодово-оризов ден- без токсини и обем

Мнение от Kleo »

Чева, статията, към която ни препрати с линка, за криворазбраната духовност, ме отпрати към УНИКАЛНО ДОБРА КНИГА, сборник с разкази, от същия автор, наречена е "33 истории за любовта" :524 Препоръчвам я горещо, тегли се свободно, метнете й един поглед, момичета!

Уж в петък бях на ПОД, но се поизложих вечерта, целият ден бях режимна, но за вечеря измуах филия с лютеница :1053

Сега планирам ПОД точно преди детокса, на 3-ти април, някоя с мен? :923
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Заключено