Един детокс през април, здравето ни би подобрил

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
Булка Марулка

Re: Един детокс през април, здравето ни би подобрил

Мнение от Булка Марулка »

Добър ден!
Аз ще захранвам, ама след малко :D Пила съм си грейпфрутово сокче, кафе и вода, готвих и то ей го - обяд станало... Днес само на домати и краставици без сол и олио, че имам спомени от едно олио дето цял живот ще ми държат влага :1062 Утре ще видим!
олеся

Re: Един детокс през април, здравето ни би подобрил

Мнение от олеся »

Аз продължавам и днес. Всичко е по план, даже с течностите вървя малко напред, но може би защото още от сутринта напълних шишето с изстискания сок от грейпфрут и шишето с вода. Пийнах и едно кафенце.
Понеже вчера не пих ансол (свърши и забравих да си купя) вечерта за наказание - бегом на стадиона и 20 минути тичане. Добре се поизпотих. Мъжа ми не може да повярва откъде имам енергия при условие, че не ям нищо :1062
Сутринта реших да се претегля междинно и за сега съм 2 кг. надолу, но по-важно е утре с колко ще се похваля :lol:
Хубав ден на всички и поздрави за всички именици!!!!!
Аватар
grigorovi
Аз пиша, пиша вече час
Мнения: 228
Регистриран на: 20 Авг 2010, 12:26

Re: Един детокс през април, здравето ни би подобрил

Мнение от grigorovi »

И аз смятам да се поизпотя довечера на Зумбата. Иначе гледам че първа се отчитам,та да се изфукам 77 точно. Та довечера една яка тренировка и една сауна мме зовът да избягам от проблеми и грижи. И с най-голям кеф да си развея голямото дупе на фона на супер музика :)
ПРЕДИ [url=http://www.album.bg/grigorovi/images/22196409/][img]http://storage4.album.bg/551/iskra_grigorova_716c7_22196409.jpg[/img][/url]СЕГА[url=http://www.album.bg/grigorovi/images/29260631/][img]http://storage4.album.bg/a75/2012-03-09_18.35.19_d2479_29260631.jpg[/img][/url]
mam4eto31

Re: Един детокс през април, здравето ни би подобрил

Мнение от mam4eto31 »

Здравейте, сладурки!

19-ият ми детокс се провали!!!! Не ми е съвестно, защото се мъча да премахна един вреден навик, 7-ми ден ми е! Но ми дойде повечко детокс и отказ от цигари! Но се гордея със себе си, не съм прекалявала с яденето, хапвах салатки, а днес за обяд елда и минусчето, въпреки провала е на лице! Двата дни пих и солчица де, през деня ръфах ябълки, но вечер салатка, а и опитах една лъжица картофено пюре - но съм -2кг
Сега дано не започна да качвам, това ми е най-големият страх след спирането на цигарите и при другите ми опити успявах два дни :oops: Така че скъпи мои, стискайте ми многооо палци, а аз ще ви давам отчет!

Ихаааа, още зумбаджийййкиии - суперрррр! Аз съм супер зарибена и се чувствам великолепно :-))))) Тренирах 3 пъти тази седмица и чакам с нетърпение вторника!


Прегръдки и :326 на успелите
Булка Марулка

Re: Един детокс през април, здравето ни би подобрил

Мнение от Булка Марулка »

Аз сега само ще поспамя :mrgreen:
Снахата ми каза, че изглеждам отслабнала :cool: Кантарът тук и той така вика, ама на него доверие нямам. Иначе според него съм -3.

mam4eto31 :524 :326 Щом са минали 7 дни вече си е грехота да се предадеш! Ще успееш :940

Исе, искам и аз като твоето голямо дупе, онова на втората снимка! Всеки път плакна око като ти видя поста. Спирам и се заглеждам :mrgreen:
И Зумба искам... Ама тате каза другия път :1028 :mrgreen:
Ivaya

Re: Един детокс през април, здравето ни би подобрил

Мнение от Ivaya »

Здравейте, мили момичета!
Правя детоксикация за 14 път ( до сега винаги успешно), но се появи следният казус, та затова се регистрирах да попитам, възможно ли е захранването да започне с вечеря? Т.е. днес ми е трети ден, но да се захраня от тази вечер, защото утре вечер ми предстои семейна сбирка, а мие писнало да ми се натякват неща за начина ми на живот и хранене? Извинявайте, ако въпросът е глупав, но повярвайте мърморенето на родата е нещо У-Ж-А-С-Я-В-А-Щ-О. Аз, ако знаех, че утре ще се събираме, щях да започна на 4 и да се захраня днес, но нали пълнолунието беше късно вечерта и затова започнах на 5. :126
puf

Re: Един детокс през април, здравето ни би подобрил

Мнение от puf »

droidd написа:
pepidzheneva написа:или по точно да не допуснеш да се натрупат нежеланите.
Пепи, тука е истината вече за мен :524
А на всички, които искат да свалят кг., пожелавам да достигнат желания резултат.Откакто "открих" Детокса и ПОД-а, разбрах, че няма невъзможни неща в тази посока и всичко е в наши ръце. :923 :923 :923
Напълно те подкрепям и заставам зад думите ти :razz:
Дори и да имам някакви пристъпи на глад (по точно психически глад не толкова че ми се яде май е навик да дъвча нещо постоянно ) овладявам нещата , още повече се мотивирам като дойда при вас и започна да ви чета :940 в този момент си казвам , че съм постигнала всичко до тук с много труд упоритост и воля и не си заслужава да правя глупости :!:
Всичко е до нагласа...

Така свърши и този ден да ни е честит поредния детокс , поздравявам всички и с празника днес и нека посрещнем настоящите с много любов и положителни емоции.

Аз днес съм изненадана че не изпитвах такъв глад който очаквах та сутринта се заредих с килограм ябълки чак ми се видяха много в торбичката и ми стана гузно че са много но кантара показа 960гр :1044 но както и да е изядох само 3 през целия ден :shock:
водата я докарах до 3,5 л. , чай 0,5л. и 1 кафе. Сутринта хапнах 1 ч.л. мед.
Към 20:30h . пак поради това че не дъвча нещо взех та хрупах една ябълка не че изпитвах глад......
След работа реших да направа един крос нямах много енергия но около 10 мин. сред природата на високо над града като бягайки се наслаждавах на светлинките който светят в полумрака (беше около 20h :1062 ) Днес просто се чувствам пълна с енергия за това го обичам този вълшебен детокс колкото и да ми е некомфортно 2-рия ден си припомням как ще се чувствам на другия ден и се мотивирам :222
Мисля да захранвам няколко дни тъкмо ще съм на по лек режим до велик ден за да не се лепнат козуначетата веднага на д-то :1062 Дори съм решила да направя един пост другата седмица, така и не се мотивирах да постя изцяло както му е редът в последната седмица от поста мисля да се присъединя, малко не съм запозната с постите изчетах доста инфо. стана ми ясно че това не трябва само като диета....
Има ли сред вас които постят ще се радвам да споделят опита си категорична със от утре започвам до края :) Знам че ще е от полза за по добро прочистване на организма въпреки ,че напоследък нямам кой знае какво влечение към месните ястия

Извинявам се , че се отплеснах така .Хайде лека вечер ви желая приятно прекарване на празника утре и разумно захранване :940 :954
Stef

Re: Един детокс през април, здравето ни би подобрил

Мнение от Stef »

Ivaya написа:Здравейте, мили момичета!
възможно ли е захранването да започне с вечеря? Т.е. днес ми е трети ден, но да се захраня от тази вечер, защото утре вечер ми предстои семейна сбирка, а мие писнало да ми се натякват неща за начина ми на живот и хранене?
Здравей :)
Не съм никак веща по въпроса, предполагам ще се включи някой с адекватна информация, но пък бих споделила какво бих направила на твое място - да, бих започнала захранването тази вечер. Щом ти е за 14-ти път правенето на детокс, и щом роднините все още ти мърморят, значи спасение за тях няма, и е безмислено да си разваляте настроението с обяснения защо и какво правиш. Другият вариант е да си караш детокса по учебник, и утре да им теглиш едни майни - но, надали ще го направиш, а и явно е безмислено :923 Нищо фатално няма да се случи ако започнеш тази вечер. Въпросът е как точно - сигурно си решила какво да хапнеш?

И аз се разписвам с 3-ти успешен ден от детокса. Нямам кантар обаче, и не съм се теглила, страхувам се да не се разочаровам - въпреки, че не правя детокса с цел отслабване (не ми е това най-важното, искам да се пречистя), никак не бих се разсърдила на някое свалено килце...Чувствам се лека, да, но сигурно като започна със храненето, това усещане ще отлети :1062
Доста несериозно от моя страна беше да започна детокса без да съм се претеглила и премерила предварително, но здраве да е.

Признавам, че съм много гладна :oops: Но не съм гладна за плюскане, а ми се хапва салатка с нещо леко. Дано оживея до утре, да се насладя на усещането за вкус...Толкова ми е празно в стомаха и устата, че в момента апетитни ми се струват дори храни, които преди съм ненавиждала (обикновено най-здравословните - сещам се на прима виста за елда...). Може би така се тренира вкус към чиста и здравословна храна :cool:
Завиждам благородно на всички, които изпитват енергия в днешния ден...Аз, както и снощи бях, съм скапана - боли ме глава, малко стомах, отпаднало ми е...Сякаш през деня, когато има неща за вършене, ми е добре, но вечер съм развалина. Може би трябва да се разровя с старите ви темички, да прочета как са се чувствали момичетата при първия си детокс. Може би е нормално в началото да не му е кеф на човек, или пък да не мърда на кг. :1044

Браво на всички, които избутахме до тук, успех с утрешното захранване :923
П.П Аз съм постила, но по Коледните пости...Великденските ми идват малко хард :oops:
puf

Re: Един детокс през април, здравето ни би подобрил

Мнение от puf »

Stef написа:
Ivaya написа:Здравейте, мили момичета!
възможно ли е захранването да започне с вечеря? Т.е. днес ми е трети ден, но да се захраня от тази вечер, защото утре вечер ми предстои семейна сбирка, а мие писнало да ми се натякват неща за начина ми на живот и хранене?
Здравей :)
Не съм никак веща по въпроса, предполагам ще се включи някой с адекватна информация, но пък бих споделила какво бих направила на твое място - да, бих започнала захранването тази вечер. Щом ти е за 14-ти път правенето на детокс, и щом роднините все още ти мърморят, значи спасение за тях няма, и е безмислено да си разваляте настроението с обяснения защо и какво правиш. Другият вариант е да си караш детокса по учебник, и утре да им теглиш едни майни - но, надали ще го направиш, а и явно е безмислено :923 Нищо фатално няма да се случи ако започнеш тази вечер. Въпросът е как точно - сигурно си решила какво да хапнеш?

И аз се разписвам с 3-ти успешен ден от детокса. Нямам кантар обаче, и не съм се теглила, страхувам се да не се разочаровам - въпреки, че не правя детокса с цел отслабване (не ми е това най-важното, искам да се пречистя), никак не бих се разсърдила на някое свалено килце...Чувствам се лека, да, но сигурно като започна със храненето, това усещане ще отлети :1062
Доста несериозно от моя страна беше да започна детокса без да съм се претеглила и премерила предварително, но здраве да е.

Признавам, че съм много гладна :oops: Но не съм гладна за плюскане, а ми се хапва салатка с нещо леко. Дано оживея до утре, да се насладя на усещането за вкус...Толкова ми е празно в стомаха и устата, че в момента апетитни ми се струват дори храни, които преди съм ненавиждала (обикновено най-здравословните - сещам се на прима виста за елда...). Може би така се тренира вкус към чиста и здравословна храна :cool:
Завиждам благородно на всички, които изпитват енергия в днешния ден...Аз, както и снощи бях, съм скапана - боли ме глава, малко стомах, отпаднало ми е...Сякаш през деня, когато има неща за вършене, ми е добре, но вечер съм развалина. Може би трябва да се разровя с старите ви темички, да прочета как са се чувствали момичетата при първия си детокс. Може би е нормално в началото да не му е кеф на човек, или пък да не мърда на кг. :1044

Браво на всички, които избутахме до тук, успех с утрешното захранване :923
П.П Аз съм постила, но по Коледните пости...Великденските ми идват малко хард :oops:
О напълно е нормално щом от скоро правиш детокс да и отпаднала поне аз бях така. Този е 13-ти пореден за мен а този прилив на енергия 3-тия ден започнах да усещам едва след 4-ти детоск някъде , и от тогава се пристрастих както обичам да казвам :221
Първия детокс бях меко казано парацал нямах тарпение да се стъмни за да си легна понеже ми беше неудобно да заспя в 18h :221 Така никога няма да забравя как едва си оправих леглогото нямах сили и в 20h сънувах..,Но си заслужава като знаеш как леко ще се чувстваш след това.
А иначе и аз имам огромноо влечение вече към чиста и жива храна незнам как се получи аз го отдавам на детоксите...
Ivaya

Re: Един детокс през април, здравето ни би подобрил

Мнение от Ivaya »

Благодаря много за отговора! Аз така и направих, хапнах няколко лъжици варен ориз, дано да не е крайно фатално :1139
Аватар
марчи
Писател на форума
Мнения: 171
Регистриран на: 21 Авг 2010, 14:11

Re: Един детокс през април, здравето ни би подобрил

Мнение от марчи »

Ей, най-накрая се прибрахме. Ходихме малко на гости с преспиване при сестра ми и затова не можах да се отчета по-раничко. Бяхме 3 детоксикантки- сестра ми, майка ми и аз, днес се захранихме успешно с една мнооого вкусна копривена супичка. Стана ми едно пролетнооо, ама едно леееко. Като видях кантара сутринта, направо щях да си ударя Д-то в тавана :1099

Цели 4,5кг надолу!!! :shock: Срам, не срам ще си призная, че стартирах 85!!!! :oops: , а сутринта кантарев показа 80,5 :1141 :1141 :1141 МНого, ама много съм доволна. Сега мисля да правя по 2 ПОД-а на седмица или зелевата супичка да подкарам след великден, пък дано на другия детокс да видя пак седмицата на кантара и да успея да си запазя страхотния резултат, че конкурс ме чака за печелене... :222 .

Момичета, браво на всички за прекрасните резултати. Поздравявам ви за куража, търпението и упоритостта! Страхотни сте, благодаря, че ви има.
Заключено