ГОДИШНА ФОРУМНА среща - август 2015!

Свобода на словото
Публикувай отговор
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: ГОДИШНА ФОРУМНА среща - август 2015!

Мнение от cchery »

Kleo написа:23 август ми звучи перфектно, ако идем всички на събора в Черни Вит :222
Ние с Момчил за Черни Вит сме винаги готови!!! :954 И тези дати и за мен са идеално удобни.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
tita

Re: ГОДИШНА ФОРУМНА среща - август 2015!

Мнение от tita »

Опс, срещичка ли чух? :222

Много е вероятно този път и ние да се появим. В Черни Вит е перфектно предложение. :524
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ГОДИШНА ФОРУМНА среща - август 2015!

Мнение от Kleo »

Черни Вит много ми харесва! :954 Пак искам там, с вас!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: ГОДИШНА ФОРУМНА среща - август 2015!

Мнение от Мърмори »

За нашето семейство датите не са такъв проблем, по-скоро разстоянието. При всички случаи не мога да кажа нищо конкретно, защото очаквам някои неща да се случат до тогава. Ако станат-ще дойдем :1141 , ако не- и тази година ще минете без нас :328 . И понеже ние сме най-несигурни, решавайте си както на вас ви е удобно, а ние ако трябва и на палатки можем да спим.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ГОДИШНА ФОРУМНА среща - август 2015!

Мнение от Kleo »

Зори, през август на палатка дори звучи супер :954
Аз стискам палци този път да дойдете цялото семейство :524
Прегръщам всички мецанки силно и топло :922
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ГОДИШНА ФОРУМНА среща - август 2015!

Мнение от Kleo »

Мацки, август наближава!
Ще организираме ли срещата в Черни Вит?
Мисля, че вече е време за резервации и договорки. Цони, ще съдействаш отново, нали? :922
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: ГОДИШНА ФОРУМНА среща - август 2015!

Мнение от cchery »

Момичета, отиваме ли на Черни Вит на 22 и 23 август?! Аз съм за - при Галя и Тео сигурно е заето отдавна, но се надявам в хотела да има места?! Моля ви да потвърдите, че ще идвате!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ГОДИШНА ФОРУМНА среща - август 2015!

Мнение от Kleo »

Аз искам да дойда и да бъда на същото място като предния път :954
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: ГОДИШНА ФОРУМНА среща - август 2015!

Мнение от cchery »

Момичета, проведох аз едни консултации вчера и днес :1062 :1062 . Чухме се с Цони, Цвети, със Силвето. В крайна сметка най-удобното време за среща за всички ни остава 21-22-23 август - дните на събора в Черни Вит. МОЛЯ ВИ, да заявите дали ще идвате или не!

Местата за настаняване
  1. при Галя и Тео - това са хубавите къщи в горния край на селото, за момента има следните места:

    21-и август - двете големи къщи са свободни, но цената им вече е 180 лв на вечер
    22-и август - двете големи къщи и големият апартамент от третата къща са свободни; цената на апартамента сигурно е по-висока, но забравих да питам.
  2. хотела

    21-и август - нямат свободни места освен по някакво изключение - обадете ми се по телефона да обясня подробно!
    22-и август - има достатъчно свободни места

    цените в хотела - за възрастни и деца над 12 години цената е 17,50 лв с включена закуска; за деца под 12 годишна възраст - 50% от цената за възрастни; имат възможност да предложат вечеря, която се заплаща отделно.
Това, което ви моля е, да съобщите какво сте решили и да го напишете кратичко тук. Що се отнася до резервациите, нека всеки си направи лично резервацията, за да няма объркване като миналата година. Ако някой реши да се комбинира за някоя от къщите на Галя и Тео, моля разберете се лично, и просто го напишете тук - за да знаем.
Последно промяна от cchery на 29 Юли 2015, 15:00, променено общо 1 път.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ГОДИШНА ФОРУМНА среща - август 2015!

Мнение от Kleo »

Искам една нощувка за събота срещу неделя в хотела. Ще дойда или като миналото лято сама с Алекс, или заедно тримата. Ако сме аз и детето, ще молим за превоз от Тетевен до Черни Вит. Ей сега ще звънна на Цони да я чуя и да резервирам. Хайде, вече нямам търпение да се видим, дами! :329
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: ГОДИШНА ФОРУМНА среща - август 2015!

Мнение от cchery »

И така - да обобщя докъде се задвижи машинката със срещата ни тези дни. :954 Деси вече има резервация за 1 нощувка в хотела. Нашето семейство и семейството на Цвети сме си резервирали 2 нощувки в къща 1 на Тео и Галя. Кюлче злато, т.е. Силвето, Венци и Марто ще дойдат за 1 нощувка и ще се настанят в хотела. :954

Пуснала съм съобщения на Нелката, Титка и Орхи - Люската. Има вероятност и Зори да дойдат - също на палатка. Засега е това.

Иначе - за организацията. Имам предвид само събота вечер, т.к. петъка ще сме малко хора и ще сме на къщите. Цони и Цецо ще организират различни Слоу Фуд презентации в рамките на събора - ще има и щанд на членове на Слоу Фуд и ще можем да участваме в приготвянето на някакви храни. Поне Поли от хотела така ми каза. Разбира се, можем да си направим и един поход - стига да не е такава жега. Предлагам събота вечерта да се съберем на вечеря в хотела, т.к. ще е най-удобно - ще ни сготвят, ще ни сервират и ще ни напият :221 :221 . Ако някой има нещо друго предвид, да пише моля. :954
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Публикувай отговор