Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата хралупа

Свобода на словото
Заключено
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: Пролет на вратата чука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от Мърмори »

Цветинка, много, ама много се радвам за теб :922 Така, както се радвах, когато това ново начало стоеше пред мен .
Бях убедена, че с Руми ще се харесате. Ааа, и да не забравяме, доста поводи ти се насъбраха за черпене, та, помисли си по въпроса :1209 :222 :1211 Хайде, скачай до Благоевград, колко му е от Разград, нищо път :221

cchery написа:Иначе - да, приемам 3 и 4 като оценка в училище, когато за тях е имало процес на учене - не приемам празния поглед, цъкането на тел-а, заплесията пред компа. НЕ, НЕ Я ПРИЕМАМ!!! Още повече, че виждам възможностите на Коко и колко много под тях той живее.... Или пък, когато е провокиран от нещо интересно, любопитно - сам търси инфо и умира от кеф да го разказва после на нас. Лошото е, че докато е залепен за тел-а, това няма как да се случи и изпуска най-хубавите си години да придобие една разнообразна обща култура. А олигофрени с умствени и емоционални ограничения в България - колкото искате!!!
Абсолютно съм съгласна. Понякога ми идва просто да изхвърля телефоните :126 Дарена постоянно пък е с тапите в ушите и все едно не е на тоя свят- витае някъде в облаците, блуждае и е станала супер нервна. Не мога да кажа, че не учи, но в никакъв случай не дава максимума от себе си. Харесва ми обаче начинът по който мисли за бъдещото си училище- не казва "Яко вляза в...", а "Когато вляза в..." и това е нещото, на което винаги съм я учила, да бъде уверена в себе си и да не спира да мечтае. Дано мечтата й да се сбъдне.

Мони, прегръщам те силно и нека нещата се развият по най-добрия начин за теб :922

После ще чета назад , цун и гуш от мен :329 :922
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: Пролет на вратата чука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от danid »

ООО Зори,
добре е да идваш от време на време тук, готвите ли се за понеделник?

Цвети, значи ще идваш на обучение в София и ще имаме среща и тук или няма да е така този път? Чери и Зори още сънуват лилавия апартамент :221

Ей, вие всички при Руми, ще трябва и нас на фирмените партита да каните, то колко не сме във фирмата - май мнозинството сте :221 Успех на всички там, и сега явно вече е време да си поръчам и аз една програма

Вчера Мария ми каза, че се радва, че има такава майка, защото имахме едни драми и уроци във връзка с рождения й ден и защо трябва да се внимава какво се пише и публикува публично и макар че заради това си е поразвалила отношенията с една девойка от класа явно е осъзнала много добре за какво говорим.

Желая ви слънцето в душите днес да е поне колкото е това навън и да имате много интересни преживявания
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Пролет на вратата чука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от Ванчето »

cvety_rz написа:Привет мривет :954
Минавам бързичко да се похваля, че със огромното съдействие на Чери, за което много и благодаря ще започвам работа при Руми :1216 :1216 :1216 Мечтата ми се сбъдва и съм много хепи.
Поздравления, Цвети! Ще работиш това, което искаш! А пък Руми присъединява към екипа още един страхотен човек от форума! :954 Заформя се невероятен екип! :524


Успех на Бели и Дари на състезанието!
danid написа: Ванче, ще имат 2 фестивала - Барселона и Валенсия или близо до тях, от 13 до 26 Август ще е пътуването. Миналата година бяха на 70 км от Рим, предполагам и сега ще е нещо подобно, имам програмата някъде в къщи, но нали е на кантар не помня всичко.
Значи с повече късмет може и да успеем дори да отидем да ги гледаме във Валенсия! :954 По-близо е до нас отколкото Барселона. А пък и винаги през август ходим във Валенсия на море, така че вероятността е голяма. Дани, като наближи момента ще те разпитам за повече подробности за мястото на което ще бъде изявата :954
Сигурна съм, че Мария много ще хареса Испания... :1216

Телефони, таблети и всякакви подобни устройства - за мен това е бича на новото поколение! Децата нямат представа какво всъщност им отнемат електрониките... И ние сме на този хал. Гого все още няма телефон, малък е (според нас ), а пък и тук в училище е забранено да се носят телефони, за това няма смисъл за сега да си купуваме подобно нещо. Но има таблет. Дори наскоро му купихме нов и следователно стария беше веднага приватизиран от Марти :???: ! За сега успяваме с баща им да налагаме времево ограничение на ползването им, но да видим до кога ще успяваме.... От оценките на Гого обаче за сега не мога да се оплача , особено сега през втория триместър е много добре. По 10 балната система сме с 8-ци и 9-ки, на което аз съм много доволна! Само по музика има 6..., явно не е особено музикален, но това да е проблема дет се вика :razz: Знам, че ще дойде момент, в който със сигурност ще му падне успеха, но каквото зависи от мен ще го направя, за да отложа максимално този момент! Натискам го, напъвам го и изисквам! И мисля, че така той успява да разбере всъщност колко в важно да се учи! Освен това напоследък и той изразява истинско задоволство от факта, че е свършил примерно първи на контролното или пък е знаел отговорите на всички въпроси, които им е задавала госпожата и това ме радва! Понякога ни е доста трудно в предвид, че учим на друг език, но отделяме повече време и усилия - няма как. С училището се справя доста добре, но книжки да чете - така и не успя да заобича истински!
Никога не е късно за ново начало!
Ver

Re: Пролет на вратата чука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от Ver »

cchery написа:Верче, предлагам ти да се чуем допълнително за парка Заимов в неделя. Сутринта сме на мача на Коко - от 9.30 часа до към 11. Бела има тренировка от 16.30 часа. Т.е. ..... можем някъде към 12 до към 16 часа. Но нека се чуем съботата, за да съм сигурна, че ще успея.
Съгласна!
Ще се преслушаме в събота :)


Форума Владее Силата

[img]http://novinar.bg/data/2013-03-14/20080828_0048.jpg[/img]
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Пролет на вратата чука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от Kleo »

Дани, не си прозвучала остро и не си ме обидила. Напротив! Може би неволно аз те засегнах, като не разбрах добре позицията ти, така че още веднъж - прощавай! :922

Черита, :329 Как сте към днешна дата?

Цветка, ЧЕСТИТА НОВА РАБОТА !!! :326 :524 :922 Щастлива съм за теб! Браво на теб! Желая ти да постигаш мечтите, целите и желанията си с радостна лекота, сега и занапред! Притчата, към която даде линк по-горе, много ми хареса - мерси!!!

Зори, много се радвам да те видя във форума! :923 :923 :923 Определено липсваш, когато те няма тук.

Вер, радвам се всеки път, когато видя пост от теб! :954 :954 :954 Много зареждащо пишеш. Благодаря ти!

Ванче, включвай се по-често в дискусиите и ти! :922

Мамчето, чакам да пишеш пак! Мисля те :923

Фюти, как си, чаровна сладурано? Усмихваш ли се в този слънчев ден? :922

На всички мецанки във форума желая да бъдат здрави и да се чувстват много щастливи, в съзвучие с прекрасното време навън!!! :940 :940 :940
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Пролет на вратата чука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от cchery »

:1060, :421 !!! Аз :1120 по много - :plezya se :plezya se :plezya se . Иде ми да :124 :124 , но правя само това :229 :229 ... е без плитките, щото нямам коса. Сега искам да :724 нещо интересно за :1030 и затова :325 .

:922
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Пролет на вратата чука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от cvety_rz »

cchery написа::1060, :421 !!! Аз :1120 по много - :plezya se :plezya se :plezya se . Иде ми да :124 :124 , но правя само това :229 :229 ... е без плитките, щото нямам коса. Сега искам да :724 нещо интересно за :1030 и затова :325 .

:922
Чери, кой е хакнал профила ти и пише от твое име :222
Ver написа:
cchery написа:Верче, предлагам ти да се чуем допълнително за парка Заимов в неделя. Сутринта сме на мача на Коко - от 9.30 часа до към 11. Бела има тренировка от 16.30 часа. Т.е. ..... можем някъде към 12 до към 16 часа. Но нека се чуем съботата, за да съм сигурна, че ще успея.
Съгласна!
Ще се преслушаме в събота :)


Форума Владее Силата

[img]http://novinar.bg/data/2013-03-14/20080828_0048.jpg[/img]
:524
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: Пролет на вратата чука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от danid »

Ванчето написа:
danid написа: Ванче, ще имат 2 фестивала - Барселона и Валенсия или близо до тях, от 13 до 26 Август ще е пътуването. Миналата година бяха на 70 км от Рим, предполагам и сега ще е нещо подобно, имам програмата някъде в къщи, но нали е на кантар не помня всичко.
Значи с повече късмет може и да успеем дори да отидем да ги гледаме във Валенсия! :954 По-близо е до нас отколкото Барселона. А пък и винаги през август ходим във Валенсия на море, така че вероятността е голяма. Дани, като наближи момента ще те разпитам за повече подробности за мястото на което ще бъде изявата :954
Сигурна съм, че Мария много ще хареса Испания... :1216
Малко съм се пообъркала, Ванче, през Барслона само ще минат да поразгледат, фестивалите са във Валенсия - 3 дни мисля от 16 и почти веднага е в Мадрид втория, 19 или 20 пак 3 дни ще са там. Вероятно самите фестивали са по-дълги, но групите ходят за по 3 дни. И в Италия миналата година беше така. Още нямаме имената на самите фестивали, но трябва да са фолклорни, предполагам са традиционни. Мария е ходила в Испания, но беше малка, сестра ми живееше в едно селце на около 100 км на север от Малага. Бяхме за 2 седмици преди 7-8 години. И на мен ми харесва, с радост бих живяла там, но в по-малко населено място, макар че те си страдат за Марбея, защото и там живяха, даже племенницата ми е родена в Испания, но почти веднага се върнаха тук и много съжаляват. Предполагам рано или късно пак ще заминат, макар че тя започна вече училище и ще е малко по-сложно.
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Пролет на вратата чука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от cchery »

Момичета, извинявайте, че така набързо........ обещавам да се реванширам. Но след малко ще тръгвам от офиса, за да се прибера и да стегна багажа - моя и на Бела, и да тръгваме към Благоевград. Утре е втория кръг от състезанието по английски език на Асоциацията на Кеймбридж училищата в България. :954 :954

Искам да ви пусна едни изключителни снимки, които описват красотата на планината - Цветове в Доломитите
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
dexter
Философска система
Мнения: 1363
Регистриран на: 19 Окт 2010, 12:14

Re: Пролет на вратата чука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от dexter »

Здравейте, момичета :923 . Не съм се вясвала от много, много време, но нещо не мога да си събера мислите. Причината е същата -натоварена съм в работата - каква проза :221 ! Мозъкът ми е затлачен с хиляди глупости, проблеми, евентуални "творчески" решения и прочие. Вечер се прибирам грохнала. Нещо не ми харесва този ритъм, все още се чудя как да го променя. Единият начин е да напусна работа. Но веднага идва и въпросът - от там накъде? Може би като намеря отговора му, нещата ще започнат да се случват. От една година съм на нещо като stand-by, обаче времето си минава и не ставам по-млада.... :lol:
Чери, това с Бела и ножа щеше да е смешно, ако не беше толкова трагично. Имам пред вид до къде сме се променили покрай постоянния поток негативни новини около нас. Човек да го е страх да се пошегува вече - станахме като в "1984" на Оруел - да внимаваме с кого и какво говорим, защото не знаем как ще се приемат думите ни. Разбирам, че родителите си пазят децата, но все някъде трябва да се удари чертата. Чудя се как се е стресирало едното дете - дали от разговора в тоалетната или от разговора с родителката си, когато е споделило какво е станало и тя е взела да припада от ужас.... Аз съм ви казвала как една майка ми се обажда да се жалва, че Яна блъснала дъщеря й в детската градина и как нейното дете никога не е проявявало агресия и никога не лъжело. Е, нещата бяха малко по-други, но лошото чувство от тази муха, превърнала се в слон си остана. Самите ние сме стресирани и уплашени и пренасяме страха си върху децата. Как да се приспособим към такъв свят - просто не знам.
Иначе като махна умората, съм добре :221 . Яна също не е зле - учи, мърмори колко е гадно в училище, расте... Утре ще се явява на европейското математическо кенгуру, готви се за поне сребърен медал (миналата година спечели бронзов, та явно смята, че сега й се полага следващият :221 ). На мен не ми се вярва, защото я гледам как не се замисля много-много на по-сложните задачи и чак като й обърнем внимание, се съсредоточава и намира решението. Не ми е важно постижението, макар че ще ми е приятно :). Но искам да се научи да полага усилие, да е концентрирана когато се налага. Няма да стане веднага, но да свиква. С постоянство горе-долу свикна да чете книга всеки ден, вече даже не й напомням. Но няма телефон, нито свободен достъп до компютър, та няма много варианти за забавление :). Онзи ден мъжа ми се чуди дали не сме я увредили с тези ограничения, но все още не виждам явни признаци, та ограниченията остават :plezya se .
Днес карам без обедна почивка, та затова имам малко време за писане. Но сега трябва да се връщам на тръстиката. Пожелавам ви чудесен ден :923 !
Ver

Re: Пролет на вратата чука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от Ver »

dexter написа:Човек да го е страх да се пошегува вече - станахме като в "1984" на Оруел - да внимаваме с кого и какво говорим, защото не знаем как ще се приемат думите ни. Разбирам, че родителите си пазят децата, но все някъде трябва да се удари чертата. Чудя се как се е стресирало едното дете - дали от разговора в тоалетната или от разговора с родителката си, когато е споделило какво е станало и тя е взела да припада от ужас....Самите ние сме стресирани и уплашени и пренасяме страха си върху децата. Как да се приспособим към такъв свят - просто не знам.
И аз не знам.
Ние май се приспособяваме,
ставайки стресирани и упалшени...
Щото иначе стадото отлъчва :))

Пожелавам ви една прекрасна съботна сутрин!
" onclick="window.open(this.href);return false;
Заключено