ГОДИШНА ФОРУМНА СРЕЩА

Свобода на словото
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ГОДИШНА ФОРУМНА СРЕЩА - 2016 година

Мнение от Kleo »

Черко, мисля, че пак ще сме при Поли. Трябва да се чуя с нея скоро. Там ни е по-евтино, с нея се сближихме, а и нали сме с колата - или ние ще прескачаме до вас, или вие ще идвате да пирувате при нас вечер, с Цони и Цецо. Ще бъде супер, както винаги, не се съмнявам в това! А най-интересното от всичко е, че Хри още не знае, че ЩЕ ходим в Черни Вит на Събота в края на август. Нищо, ще научи, като му дойде времето :1028 :222 :1062
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Ver

Re: ГОДИШНА ФОРУМНА СРЕЩА - 2016 година

Мнение от Ver »

Сиренце написа: 27-28, че тогава е Събора.
Да разбирам, че това са датите.
Точно на РД ми ден :)
Явор се оказва на работа и двата дни :1062
Ми направо да запазя малкия апартамент,
дето Чери казва (80 лв),в някоя от къщите.

Чери, ще ти звънна за тел по някое време :)
Или да запазваме директно накуп?
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: ГОДИШНА ФОРУМНА СРЕЩА - 2016 година

Мнение от danid »

За 27-28 Август говорите нали?
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ГОДИШНА ФОРУМНА СРЕЩА - 2016 година

Мнение от Kleo »

Да, за тогава, Дани.
Свързах се с Поли.
При нея ще сме.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: ГОДИШНА ФОРУМНА СРЕЩА - 2016 година

Мнение от danid »

Ние сме на море тогава, догодина ме подсетете да не си планирам море на събора точно, да си изкарате страхотно
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: ГОДИШНА ФОРУМНА СРЕЩА - 2016 година

Мнение от cvety_rz »

Такааааа.....за съжаление ние няма да можем да дойдем.Решихме тотално да разбутаме долния етаж на къщата в Стражец и смъкнахме всичко до тухла, сменихме дограмата и вратите и стана голям ремонта.По тази причина финансово няма да можем да си позволим пътуване.Никак не ми е хубаво, но няма как ще трябва да се лишим малко ,за да си направим къщата.Как ли не го премисляхме тия дни...вътим сучим не можем да заделим финанси :oops: Много съжалявам, че няма да можем да се видим тази година :940
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: ГОДИШНА ФОРУМНА СРЕЩА - 2016 година

Мнение от cchery »

Цветка, много ще ни липсвате! :???: :???: ... Но съм сигурна, че все пак и с вас ще намерим начин да се видим!!! :922 :922
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ГОДИШНА ФОРУМНА СРЕЩА - 2016 година

Мнение от Kleo »

Цвет, ще липсвате наистина!
Но и аз като Ани съм оптимистка,
все ми се струва, че ще те видя отново тази година :922
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: ГОДИШНА ФОРУМНА СРЕЩА - 2016 година

Мнение от cchery »

Нашето и семейството на Вер имаме резервации в къщите на Галя и Теодор :954 . Така че, ще сме на линия!!! И освен всичко друго, ще си имаме и рожденичка съботата - още 1 повод за празнуване.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: ГОДИШНА ФОРУМНА СРЕЩА - 2016 година

Мнение от Мърмори »

За съжаление аз също няма да успея. Но пък съм убедена, че ще се случи нещо, което ще ме срещне някои от вас, така както беше в края на миналата година, а и тази.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ГОДИШНА ФОРУМНА СРЕЩА - 2016 година

Мнение от Kleo »

Имаме резервация в хотела на Поли за 27 срещу 28 август в Черни Вит :1216 Доскоро, момичета! :954 :1211
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор