РАЗДУМКА НА ПОРАСНАЛИ МОМИЧЕТА-МЕЦАНКИ

Свобода на словото
Заключено
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: РАЗДУМКА НА ПОРАСНАЛИ МОМИЧЕТА-МЕЦАНКИ

Мнение от Kleo »

Ехо, къде изчезнахте?
Липсвате ми!
Нямам работа в офиса сега.
Може би затова така ми се общува точно с вас тука!
Ама осъзнавам, че е вторник де, хахаха...
Утре е сряда. Ще бачкам от мястото, където живея.
Много се радвам, че няма да пътувам утре. Дори ще се поразходя в обедната ми почивка из кварталчето.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: РАЗДУМКА НА ПОРАСНАЛИ МОМИЧЕТА-МЕЦАНКИ

Мнение от Kleo »

https://www.bg-mamma.com/?topic=104824 - Ще си я чета, от юни 2006 година е, много хубава тема!

https://narichane.com/%d0%bc%d0%b0%d0%b ... %b8%d0%bd/ - Наричане. Розмари Де Мео. Подаръци във Виртуалния Магазин.

https://semeistvo.bg/%D1%81%D0%B5%D0%BC ... -pZDK0avfI - Петте езика на любовта – кой от тях говориш?

https://genekeys-bulgaria.com/generiran ... en-profil/ - Генериране на Хологенетичния Профил, от новия Сайт на Ген Ключове България.

https://dreamland-bg.com/index.php?topic=5479.0 - Тайните на Истинската Жена, Женската енергия и Сила.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: РАЗДУМКА НА ПОРАСНАЛИ МОМИЧЕТА-МЕЦАНКИ

Мнение от cchery »

Kleo написа: 14 Дек 2021, 15:38 Ехо, къде изчезнахте?
Аз вече съм си в България. Но вчера имах неща да оправям тук, а вечерта бяхме на рождения ден на вече 5-годишния ми племеник :954 . Днес пък......, ех днес бях на среща с новите си клиенти за уебсайт - салон за красота и подписахме договор за услугата, която трябва да им предоставя следващите 20 работни дни. Щастлива съм, когато имам работа и изкарвам пари. Хубаво ми е....., а този път ще е и още по-приятно, защото дизайнът ще е точно по вкуса ми - красиви снимки, повечко цветове, повече анимация..... все пак услугите на салона са фризьорство, маникюр, козметика....

След час и малко съм на бенефиса на олимпийските ни шампионки по художествена гимнастика в Арена Армеец - излишно е да казвам, че се вълнувам много. Бях на бенефиса на предния ансамбъл, а тези сякаш познавам и още по-добре.... И как ли не - пътувах и гледах всичките им Световни първенства - Пезаро, София, Баку. Присъствах лично и на Европейските шампионати в Гуадалахара и Варна.... А планът за ЕП Киев 2020 ми пропадна поради пандемични причини... Имам спомени, имам очаквания.... и най-вече желание да им кажа едно финално и огромно "БЛАГОДАРЯ!"...

Утре пък... днес изпровизирах на връщане от срещата с клиентите и влязох в зала "България" - купих си билет за концерта на Орлин Павлов и Биг бенда на БНР за техния съвместен Коледен концерт утре:
Евъргрийни от 50-те, 60-те и 70-те години на миналия век, отбрана селекция от емблематични коледни песни, както и популярни хитове на Орлин Павлов, аранжирани специално за Биг бенда, ще бъдат събрани в празничен концерт-спектакъл на 17 декември в столичната зала „България“.
Ето така звучи рекламата за това събитие.

И още неща предстоят, защото столичните театри преливат от предложения за нови постановки, има цели 5 нови български филма по кината, а зала "България" предлага още традиционни класики за Коледа...

Но нищо това нямаше да има смисъл, ако от половин час къщата ми не беше пълна...... Коки си долетя днес в 4 часа и ще си остане тук цели 3 седмици............. :1002 :1002 :1002 :1002
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: РАЗДУМКА НА ПОРАСНАЛИ МОМИЧЕТА-МЕЦАНКИ

Мнение от Kleo »

Щастливи 3 седмици, Чери! :329 :329 :329

Изображение

Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: РАЗДУМКА НА ПОРАСНАЛИ МОМИЧЕТА-МЕЦАНКИ

Мнение от cchery »

Как сте, дами? До Коледа не остана време..... вече е на прага. :954

Аз съм щастлива тези дни... всички сме си вкъщи. А както се очертава, Коки ще остане повече от предвиденото, т.к. в Холандия затягат мерките заради многото случаи на ковид и университетите вече учат онлайн. Засега до 14 януари...., но може би и по-дълго. При това положение Коки ще си остане у нас и ще си учи оттук. Кво да се прави.

Аз измислих какво да подаря за Коледа - ще сме в Пловдив. Сега трябва да измисля и време да купя подаръците..... В четвъртък подписах договор за изработка на поредния сайт тази година и съм почнала работа по него. И както се случва в тази професия явно..... краят на годината е време за повече работа... Днес приключих работа по 1 колаж с поздравителен текст за Коледа. А утре.... утре трябва да "сглобя" голям календар със снимки, които правих събота на Коледното тържество в клуба по худ. гимнастика на Бела. Президентката на клуба ме помоли да направя 1 представителен календар, който тя да подари на Ректора на МГУ, в чиято спортна зала тренират децата, на федерацията и.... където още трябва. Та утре първо с това ще се захвана.... Сайта ще го правя от вторник.

Иначе днес ходихме на Коледния базар в София - честно казано съм изненадана колко е хубав и разнообразен. Цените са.... оки една идея по-високи, но не е нещо драстично. И това също ми хареса.

Тези дни с огромно задоволство следя първите стъпки на новото правителство и част от тях, признавам си, са нещо, което дори не съм си мислела, че може да се случи в България.... Чак днес стигна до мен инфото, че Събев е решил да махне служебните коли на шефовете на БДЖ и вече те да ходят с обществен транспорт на работа... честно - искам да го видя и си признавам, че ще злорадствам с ОГРОМЕН кеф... От много, много време се дразня на засиленото моторизиране на българина, за което причина е не нуждата, а перченето и най-вече демонстрацията на стандарт.... Е, дано пък... сега някои хора да паднат от високо.

Николай Събев, Министър на транспорта: ""Трябва да разглеждаме летищата, авто- и жп гарите като транспортни центрове, в които потребителят не губи време, а от едно място ползва различни видове транспорт и дори може да пътува с един билет"

Това последното е реализирано на практика в Швейцария. Сигурно го има и в други страни. Когато кацам на летище Базел, примерно, за да стигна до Берн ползвам рейс до гарата в Базел; влак за разстоянието Базел-Берн и в самия Берн - трамвай, за да стигна до нас. И за всичко това си купувам ЕДИН единствен билет през приложението за обществен транспорт в страната. Имам опции този билет да важи само за този маршрут - тогава е най-евтин. Или.... в начална и/или крайна точка да мога да ползвам градския транспорт на съответния град цял ден. Ако избера тази възможност в нея се включват градските влакове, рейсове, тролеи, метро, кораби, влаковете-ескалатори (не знам как точно се казва този транспорт, но служи да качи хора на голяма височина в града, вместо да ползват стълби). Това ми спестява безумно много неудобства в чужда страна да се кумя откъде какъв билет да си закупя...... и за какво ще ми важи. За сравнение - в София едва тази година въведоха плащане с кредитни карти в рейсовете и някаква нова билетна система за целия ГТ, но още не съм я разучила.

И в общи линии е това при мен.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: РАЗДУМКА НА ПОРАСНАЛИ МОМИЧЕТА-МЕЦАНКИ

Мнение от Kleo »

Изображение

Честита Астрономическа Зима, приятелки!

Изображение

Новото Слънце се ражда, довечера в 18 часа.

Астрологично Слънцето се премества от Стрелец в Козирог. От Огън - в Земя. Кардинална при това.

:1170 :1170 :1170
Последно промяна от Kleo на 21 Дек 2021, 16:28, променено общо 3 пъти.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: РАЗДУМКА НА ПОРАСНАЛИ МОМИЧЕТА-МЕЦАНКИ

Мнение от Kleo »

Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
ellis_stoyanova
Със словото напред
Мнения: 1850
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:41

Re: РАЗДУМКА НА ПОРАСНАЛИ МОМИЧЕТА-МЕЦАНКИ

Мнение от ellis_stoyanova »

Момичета,минавам само да ви пожелая едни вълшебни коледни празници,изпълнени с много топлина и любов!Нека бъдат пълни трапезите ни-с любими хора,усмивки и щастие!Нека бъдат пълни сърцата и душите ни-със смирение,благодарност и признателност за всичко,на което имаме!
P.S:Надявам се през почивните дни да имам повечко време за писане😁
P.S2 Ани,много се радвам,че сте всички заедно,знам,че сърцето ти прелива от щастие🥰
Воинът на светлината не си губи времето, за да се опитва да играе ролята, която другите са избрали за него.-П.Куелю

[url=http://postimage.org/][img]http://s28.postimg.org/5aihn4da1/335730_priroda_zima_zakat_doroga_krasnyj_192.jpg[/img][/url]

Има само един път към щастието:

да престанеш да се безпокоиш за нещата, които не са подвластни на волята ти.



Епиктет
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: РАЗДУМКА НА ПОРАСНАЛИ МОМИЧЕТА-МЕЦАНКИ

Мнение от Нели »

Честита Коледа на всички!
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: РАЗДУМКА НА ПОРАСНАЛИ МОМИЧЕТА-МЕЦАНКИ

Мнение от cchery »

ellis_stoyanova написа: 23 Дек 2021, 09:03 P.S2 Ани,много се радвам,че сте всички заедно,знам,че сърцето ти прелива от щастие
Знаеш ли, Ели...., една прекрасна дама, с която също се открихме в "Часът на мама" и оттогава сме приятелки - Фютката (Futarela), вчера ми се обади по телефона - ей така предКоледно...., но и не само "ей-така". Попита ме: "Чери, сега разбра ли смисъла на Коледа?".... Първоначално се почудих какво ме пита, но отговорът дойде съвсем бързо след това..... И как не? Тази 2021 ми предложи МНОГО... Но онова, което най-силно се отрази у мен, е раздялата. Същата тази раздяла, която Коледа побеждава - смисъла на този празник!

Бъдете здрави и смислени, момичета! И не забравяйте, че ХОРАТА СА НАЙ-ВАЖНИ!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: РАЗДУМКА НА ПОРАСНАЛИ МОМИЧЕТА-МЕЦАНКИ

Мнение от cvety_rz »

Честито Рождество Христово, мили мецанки! :922
Ще си позволя да цитирам една позната, защото казаното от нея е много близко до усещането ми в момента:
"Празниците са, за да напомнят.
Кое е истинско.
И какво си струва.
Че най-големият подарък са две ръце, които имат кого да прегърнат."

Имам много какво да ви разказвам около мен и се надявам в най-скоро време да мога да го направя.
Изчетох ви. Много и разнообразни теми сте коментирали. Изключително много се радвам, че макар и на различни мнения някак успяваме да се разбираме, да бъдем себе си една с друга и да си останем близки, колкото и странно да звучи, защото не се виждаме често :940
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Заключено