Житен режим II - Островът

Подфорум за здраве и живот чрез хранителни режими и диети
Публикувай отговор
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: Житен режим II - Островът

Мнение от Нели »

Kleo написа: 25 Фев 2022, 10:16 Добре, Нели. Въпросче от мен? Дали за тези 6 дни си отслабнала на кг или не, или не си се мерила и не знаеш това?
Днес си направи моля те КАРТОФЕНА СУПИЧКА.
Нарича се от Дъновистите Ангелска супа - варят се само морков и картофки. Да ти е СЛАДКО и много вкусно, мила Нелка!
Деси, направих я вече вчера.
Колкото до отслабването, аз бях започнала да отслабвам преди впросния режим. Както писах по-горе, седмица преди режима бях 77 кг, а го започнах с около 74 кг. Сега съм 72-73 кг, т.е. има някакво отслабване, но не мога да преценя дали се сължи конкретно на житния режим. Даже темпото ми се струва забавено с него.
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Житен режим II - Островът

Мнение от Kleo »

Страхотно! Благодаря ти за отговора! Прегръщам те.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Житен режим II - Островът

Мнение от cchery »

Нели написа: 24 Фев 2022, 18:36 нито кой-знае какво различно от (колко високопарно звучи!) духовна гледна точка.
На мен, Нелка, не ми звучи изобщо високопарно. Да не кажа, че очаквах да напишеш нещо такова. Но няма да се впускам в подробности защо мисля така. Радвам се, че си честна и го написа.

При всяко едно положение ти постъпи така, както правят малцина: пробва преди да дадеш мнение, а после беше искрена.

Сигурна съм, че ефектът на прочистването с този режим, се е случил.

Поздравявам те, че го направи.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: Житен режим II - Островът

Мнение от Нели »

cchery написа: 28 Фев 2022, 10:32
Нели написа: 24 Фев 2022, 18:36 нито кой-знае какво различно от (колко високопарно звучи!) духовна гледна точка.
На мен, Нелка, не ми звучи изобщо високопарно. Да не кажа, че очаквах да напишеш нещо такова. Но няма да се впускам в подробности защо мисля така. Радвам се, че си честна и го написа.

При всяко едно положение ти постъпи така, както правят малцина: пробва преди да дадеш мнение, а после беше искрена.

Сигурна съм, че ефектът на прочистването с този режим, се е случил.

Поздравявам те, че го направи.
Чери, аз така си правя - проверявам преди да съдя. Понякога това изглежда като колебливост, понякога - като липса на страст и емоция. Но не е това. Аз просто наистина искам да съм убедена, а не да изпляскам някакво мнение, което с нищо не е обосновано. :)
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Житен режим II - Островът

Мнение от Kleo »

Нели написа: 02 Мар 2022, 19:01
cchery написа: 28 Фев 2022, 10:32
Нели написа: 24 Фев 2022, 18:36 нито кой-знае какво различно от (колко високопарно звучи!) духовна гледна точка.
На мен, Нелка, не ми звучи изобщо високопарно. Да не кажа, че очаквах да напишеш нещо такова. Но няма да се впускам в подробности защо мисля така. Радвам се, че си честна и го написа.

При всяко едно положение ти постъпи така, както правят малцина: пробва преди да дадеш мнение, а после беше искрена.

Сигурна съм, че ефектът на прочистването с този режим, се е случил.

Поздравявам те, че го направи.
Чери, аз така си правя - проверявам преди да съдя. Понякога това изглежда като колебливост, понякога - като липса на страст и емоция. Но не е това. Аз просто наистина искам да съм убедена, а не да изпляскам някакво мнение, което с нищо не е обосновано. :)
Аз също винаги пробвам дадено нещо, преди да дам своето мнение, а и после винаги съм искрена и честна за даденото нещо.

Надявам се, Ани, да не си визирала мен. Защото аз пък съм правила Житния режим и лично на мен ми се отразяваше супер добре!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Житен режим II - Островът

Мнение от cchery »

Kleo написа: 04 Мар 2022, 18:10 Надявам се, Ани, да не си визирала мен. Защото аз пък съм правила Житния режим и лично на мен ми се отразяваше супер добре!
Олеле, Деска, стига с тази подозрителност. Никого не визирам. Ако искам да ти кажа нещо, ще го напиша! Или ще ти се обадя - мисля, че нямаш никакво съмнение в последното :923 .
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Публикувай отговор