Защо майките имат вина за мухльовците наоколо

Свобода на словото
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Защо майките имат вина за мухльовците наоколо

Мнение от cchery »

Нели написа: 11 Мар 2022, 16:46 Чери, ти си 100% в книгата в момента. Каквото и да кажа сега, ако то не е в съзвучие с нея, ще бъде отхвърлено автоматично. :mrgreen:
Затова най-умно е да те оставя да ѝ се насладиш на спокойствие. :954
Ти пък, Нелка, си 100% в ролята си на учител: каквото и да напиша в момента автоматично и заучено ми казваш, че не е така, защото не е в материала, който днес ще ни се преподава :221 . И пак така по навик като учител не вникваш в отговора на ученика :1062 , когато е различен от учебния материал. В доказателство на това е:
Нели написа: 11 Мар 2022, 16:46 Затова най-умно е да те оставя да ѝ се насладиш на спокойствие.
Писах вече...., ама някак си е избягало - това не е основното ми четиво. Вчера отгърнах първите ѝ страници, докато си пиех кафето. Дали ще ѝ се насладя. И дали ми трябва и спокойствие за това? Дори и аз не знам. Предвид, че е коуч-четиво... по-скоро просто ще я прочета с течение на времето.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: Защо майките имат вина за мухльовците наоколо

Мнение от Нели »

О, да, аз винаги давам заучени отговори без да се замисля и без да вникна. Това си ми е запазена марка. :1069
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Защо майките имат вина за мухльовците наоколо

Мнение от cchery »

За 19-годишният homo erectus, предизвикал мелето на бул. "Черни връх" снощи, държанието му и поведението на цялата му тайфа, мога да кажа, че е МУХЛЬО: https://www.facebook.com/SergeiBiliarsk ... 8309496132...... Чак не ми се коментира повече.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Защо майките имат вина за мухльовците наоколо

Мнение от Kleo »

"Смела, а не перфектна", Решма Сауджани :524

От издателството на Бобичан.

Би ли ми казала цена, моля те? Бих прочела тази книга!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор