Моята тренировка

Подфорум за поддържане на тялото чрез спорт
Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Моята тренировка

Мнение от Kleo »

Поздравления! :326

Имам месечна карта Мултиспорт и си избирам разнообразни практики, с цел да увелича трайно двигателната си активност :954

С няколко думи казано - създавам си нови НАВИЦИ да спортувам, да тренирам, да се грижа повече за физическото си тяло :954
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Моята тренировка

Мнение от cchery »

Kleo написа: 19 Авг 2022, 10:19 Имам месечна карта Мултиспорт и си избирам разнообразни практики
Това е супер. А на какви спортове всъщност ходиш? Какво си избираш и колко често го посещаваш?
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Моята тренировка

Мнение от Kleo »

cchery написа: 30 Авг 2022, 21:58
Kleo написа: 19 Авг 2022, 10:19 Имам месечна карта Мултиспорт и си избирам разнообразни практики
Това е супер. А на какви спортове всъщност ходиш? Какво си избираш и колко често го посещаваш?
Главно на йога, медитативни практики, лечебна гимнастика. Главно в Йога център Мандала на Лъвов мост. Няколко пъти месечно ходя.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Моята тренировка

Мнение от cchery »

Бягане, тренировки за цяло тяло с Руми Илиева, йога и..... бодиАрт в зала. Най-сетне имам желание, сили и интерес към много активно спортуване и това вече е факт. :954 :954 :954 :954 :954
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Моята тренировка

Мнение от Ванчето »

cchery написа: 29 Окт 2022, 20:05 Бягане, тренировки за цяло тяло с Руми Илиева, йога и..... бодиАрт в зала. Най-сетне имам желание, сили и интерес към много активно спортуване и това вече е факт. :954 :954 :954 :954 :954
Чери, здравей!
От много време само ти пишеш тук, за това се обръщам конкретно към теб: би ли споделила малко повече за йогата, която практикуваш? Продължаваш ли? Дай инфо или линк... Аз от известно време имам желание да пробвам, но не откривам "моя" стил - треньор, език и т.н. Тъй като по здравословни причини момента не ми е подходящ за тренировките на Руми, ми се струва добра идея да започна "отначало" с малко йога... :roll:
Последно промяна от Ванчето на 02 Мар 2023, 13:11, променено общо 1 път.
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Моята тренировка

Мнение от Kleo »

Аз също ходя на йога, главно възстановяваща, за начинаещи, посещавам я най-често веднъж седмично, в Мандала-та на Лъвов мост. Тази вечер в 17:30 часа също съм в залата, после ще се изкъпя и ще се приготвям за утрешния ми РД, навършвам 45 :plezya se
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Моята тренировка

Мнение от cchery »

Ванчето написа: 28 Фев 2023, 13:06
cchery написа: 29 Окт 2022, 20:05 Бягане, тренировки за цяло тяло с Руми Илиева, йога и..... бодиАрт в зала. Най-сетне имам желание, сили и интерес към много активно спортуване и това вече е факт. :954 :954 :954 :954 :954
Чери, здравей!
От много време само ти пишеш тук, за това се обръщам конкретно към теб: би ли споделила малко повече за йогата, която практикуваш? Продължаваш ли? Дай инфо или линк... Аз от известно време имам желание да пробвам, но не откривам "моя" стил - треньор, език и т.н. Тъй като по здравословни причини момента не ми е подходящ за тренировките на Руми, ми се струва добра идея да започна "отначало" с малко йога... :roll:
Боже, Ванче, докато се наканя да вляза тук :1062 :1062 . Отговарям ти обаче веднага на питането. Страшно много си харесах канала и заниманията по йога на ето тази мацка: https://www.youtube.com/@yogawithkassandra. Има всякакви видеа - от 10 минутни, до едночасови. Има и медитации... Може да си избирах и по ниво на физически възможности - начинаещи, средно напреднали и напреднали. Аз лично съм много доволна от всичко, което съм изпълнавала от нея.

Ако пробваш нещо, ще се радвам да пишеш коментар дали ти е допаднало или пък ако не - защо. :954
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Публикувай отговор