СОФИЙСКА среща - 30 юни, четвъртък

Свобода на словото
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: СОФИЙСКА среща - 30 юни, четвъртък

Мнение от Kleo »

Който когато може, аз сигурно пак ще дойда първа и ще изпия едно фрапе, докато ви чакам :329
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Ver

Re: СОФИЙСКА среща - 30 юни, четвъртък

Мнение от Ver »

Дани, ти от Надежда ли ще тръгнеш?
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: СОФИЙСКА среща - 30 юни, четвъртък

Мнение от danid »

Още не знам Вер, излъгах на 30 не съм на работа, значи от Надежда, ще се чуем като стане ясен часа и ще се разберем :329
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: СОФИЙСКА среща - 30 юни, четвъртък

Мнение от cchery »

Вижте, ще резервирам за 18.30 часа. Пък, на който му е рано, просто ще дойде малко по-късничко. :954 Верка, радвам се, че ще те видя!! :954
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: СОФИЙСКА среща - 30 юни, четвъртък

Мнение от Kleo »

Супер, Ани! :1211
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Ver

Re: СОФИЙСКА среща - 30 юни, четвъртък

Мнение от Ver »

Значи Дани,
разбираме се да се чуем :)

Супер :)
и аз Чери :) :923
(дали може да вземеш топката :) спадната предполагам :1062 )
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: СОФИЙСКА среща - 30 юни, четвъртък

Мнение от danid »

Кой е ходил там? Паркирането мисия възможна ли е?
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: СОФИЙСКА среща - 30 юни, четвъртък

Мнение от cchery »

danid написа:Кой е ходил там? Паркирането мисия възможна ли е?
Дани, аз съм ходила там. Дори не бях обръщала внимание относно местата за паркиране и сега си пуснах гугъл стрийтс - може би ще е дори по-лесно, отколкото съм си мислела - виж тук. Разгледай улицата с човечето. Денем винаги има места.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: СОФИЙСКА среща - 30 юни, четвъртък

Мнение от Kleo »

При мен има непредвидена промяна и май че няма да мога да дойда на срещата, за съжаление.
Майка ми се обади снощи и каза, че най-вероятно ще има нужда от мен точно този четвъртък вечерта.
Така че след работа утре ще се запътвам към мама, да й помогна с някои важни неща, не мога и не искам да й откажа.
На вас ви желая приятно изкарване! Да се чувствате прекрасно в компанията си, както винаги! :922
Ех, как ми се идваше и на мен! Нищо - следващият път :923 :329
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: СОФИЙСКА среща - 30 юни, четвъртък

Мнение от danid »

18.30 ли остава часа, Дами? Деси, теб ще те вземам ли от Надежда или от работа ще се придвижваш?

Изненадата ми няма да се получи, на море е, надявам се да дойде като се видим с Цони, и без това се познават. Ще ви разкажа утре повече
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: СОФИЙСКА среща - 30 юни, четвъртък

Мнение от Kleo »

Току-що писах в темата, Дани, най-вероятно няма да присъствам, за съжаление :923
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор