Обещано от Цвети

Публикувай отговор
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cvety_rz »

Нямам много време, но в кратце ще споделя какво се случва с мене.Този месец + 3 кг :oops: Оаках положението яко.Тъпках яко, но явно имах нужда да разпусна :1044
Мога да се похваля обаче с една новина.Преди да спечеля тренировките на Руми бях се свързала с Лазар Радков и екипа му и си чакам режима от тях тия дни.Имахме и среща по скайп.Останах много доволна от нея и се изненадах приятно, защото вече колко време си пишем а още не са ми пратили банковата си сметка.Сиреч не съм плащала.Хубаво ми стана, че съвсем непознати хора ми имат доверие.На месец ще ми струва 50 лв изготвянето на хран. режим.Ще имам дневник за попълване и други неща, но още не знам какви.Колебаех се дали да пиша на Руми за режим и ако знаех, че ще тренирам с фит 30 направо на нея щях да пиша, но явно така е трябвало да стане.Не съжалявам де, но ми е малко гузно.Не съм свикнала да харча пари за себе си.Кофти ми е, че не се справям, но последно време буксувам и мам нужда от малко помощ.Тренировките ми дойдоха съвсем на място сега и режима.....Разбрах само, че всеки месец ще им корекция в хранителния режим.Такива ми ти работи при мен и гузната ми съвест :lol:
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cvety_rz »

И така.....Получих си режима и го започнах на 16.10.2015 г.Вземах си мерки теглилки, снимки по бански....всичко както си му е реда.На 16.11.2015 ще докладвам как се развиват нещата при мен.Е снимки по бански няма да ви показвам щото ви жаля :221 Като всяко начало ми е доста трудно, но пък и ентусиазма ми е голям.Наистина искам да успея!
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещано от Цвети

Мнение от Kleo »

УСПЕХ от мен!!! :524
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: Обещано от Цвети

Мнение от Cheva »

Цвете, Цвете, ама е весело при теб ! :954
Не разбрах как си спечелила fit30 ?

Режим + тренировки = на добри резултати! :222 Успех!
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cchery »

Cheva написа:Не разбрах как си спечелила fit30 ?
Участва в ето този конкурс - цък.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cvety_rz »

Благодаря ви за отделеното време.Чева, видях, че Чери ти е итговорила.Да разкажа какво се случва с мен и режимчето ми.Тъй като си имам въпроси по режима си пишем с Данчо(така се казва инструктура) и получавам следния отговор:Ти по кой режим се храниш, защото определено не е този ,който съм ти изпратил :221 :221 :221 От голям мерак чела недочела съм си спряла определени храни а не е трябвало.Не съм го разбрала правилно. Емоции....то добре написано, но ако имаше и кой да чете внимателно :1062
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cchery »

Ех, и таз добра, Цветка! :1062 :1062 Слушай внимателно човека. И не спирай някакви храни. Ако е читав режимът, то всяка хранителна група ще е представена. Айде сега умната, да не си навредиш нещо. :)
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cvety_rz »

А бе хубаво е като слушам да чувам :1062 Присъстват всички хранителни групи и още как.Имам изключени храни заради автоимунното заболяване а не, че ще ми пречат да отслабвам.Е за дж.храната е излишно да споменавам, че е на 100 % изключена.На всяко хранене имам задължително жива храна....доволна съм ще видим и господин кантар какво ще каже като мине месеца.
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
ellyto

Re: Обещано от Цвети

Мнение от ellyto »

Ще чакам да споделиш, когато мине още известно време как се движат при теб нещата. Имаш режим и добра програма, няма как да няма и хубави резултати накрая, сигурна съм. Кои храни са ти изключени заради заболяването?
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cvety_rz »

Ели, глутен и млечни (само чистото масло не ми е изключено)
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cvety_rz »

Най- после стигнах и до тук да пиша.И пристъпвам директно към въпроса: - 4,4 кг. - 4 см. от талията.Толкова добри резултати не съм имала дори и, когато бях на д 100 кг. а сметнати в проценти сега спрямо преди си е доста повече.Осъзнах колко малко съм се хранила и дори ми беше трудно да си призная, че гладувам, за да отслабвам.Доволна съм от режима си, вкусен ми, не съм го спазвала на 100%, защото в противен случай няма да съм аз :1062 Под неспазване имам в предвид я някой, рожден ден я някоя почерпка на, която няма как да откажеш а не своеволици по всяко време :mrgreen: Започнах от 86 кг в момента съм 81.4.Много исках да видя 7 като първа цифра, но края на лятото се поотпуснах и качих.Но каквото такова.Надявам се за РД другия месец да си подаря една седмичка.С тренировките нещата се очертават 3 от Фит30 и 1 народни танци.Нямам вътък за повече на този етап.Проблем ми е, че за да тренирам ставам доста рано и не ми достига съня.Ако имах възможност за по- късни тренировки сигурно щяха да са повече.Но този път съм си обещала да съм мъдра :954
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Публикувай отговор