Обещано от Kleo

Публикувай отговор
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Обещано от ВИХРОГОНЧЕ

Мнение от droidd »

vihrogonche написа:Обаче вместо да се "ям" сама себе си, си изпих калкареята току-що и сега пускам динамична музика, за да се раздвижа малко!
:524 :326 :923
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещано от ВИХРОГОНЧЕ

Мнение от Kleo »

Страх ме е да се кача на кантара от няколко дни :???:
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Обещано от ВИХРОГОНЧЕ

Мнение от droidd »

Мечка страх, тебе не......стъпни му на тоя Кантар, па може и да те мотивира :524 :923
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещано от ВИХРОГОНЧЕ

Мнение от Kleo »

:1069
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещано от ВИХРОГОНЧЕ

Мнение от Kleo »

Чак днес събрах смелост и се притеглих - 57 кг.
Очаквах повече, честно казано, след такова ояждане, освинване и лапане през последните няколко дни :oops: Мислех, че съм чукнала 60-те кг - ужасно би било за мен...
От днес се взех в ръце, като драстично намалих храната, започнах нова опаковка калкарея, разходих се порядъчно навън на слънцето и реших, че в най-скоро време ще ПОД-вам, а и още обмислям как точно да направя детокса този път :1044 :954
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Обещано от ВИХРОГОНЧЕ

Мнение от droidd »

vihrogonche написа:От днес се взех в ръце
:524 :326 :329
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещано от ВИХРОГОНЧЕ

Мнение от Kleo »

Отчитам нов регрес, уви! :???: Имам качени килограми, в момента съм 58 кг. Отдадох се на големия си и безконтролен апетит, това е самата истина! Спрях гимнастиката вкъщи, също и не танцувам. Поддадох се на много стресови ситуации, отговаряйки им с ЯДЕНЕ, абе направо с кльопане :126 Много гадно, момичета, много ме е срам от самата мен си... Има още много да се УЧА в този живот! Но естествено, не се предавам, ПРОДЪЛЖАВАМ! Идущият понеделник започват Петровите пости и твърдо съм решила да ги спазя - ще изключа напълно месото от менюто си, ще намаля значително яйцата и млечните продукти, както и захарта, тестото, всякакви други вредности, а ще наблегна на суровите плодове, зеленчуци и ядки, както и на бобовите и зърнените храни. Дано се справя с постенето, поставила съм си и чисто духовни цели, не е само физическата диета и отслабването! Надявам се Бог да е с мен и да ми помогне да устоя на изкушенията! Благодаря и на вашата подкрепа, скъпи мои приятелки! Без вас нищо не е същото. Обичам ви и дано скоро дойда отново тук, но този път вече с добри новини :954 :954 :954
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Обещано от ВИХРОГОНЧЕ

Мнение от droidd »

vihrogonche написа:Поддадох се на много стресови ситуации, отговаряйки им с ЯДЕНЕ, абе направо с кльопане :126
Вихърче, мисля, че всяка от нас, малко или много е преминала през подобни ситуации.Разбирам те :922 Не се кори! :922
Каквото и да ти кажа, знам, че от страни лесно се говори. Но и това ще мине. След време ще погледнеш "тези стресови ситуации" от друг ъгъл и даже ще ти бъде забавно може би. :922
А постенето за мен също е основно духовна цел.Познавам доста вегетарианци, които са със завидно наднормено тегло. :1044
vihrogonche написа:Но естествено, не се предавам, ПРОДЪЛЖАВАМ!
:524 :326 Ще се справиш! Бог с теб! :329

п.с. Може би Тук ще намериш нещо полезно за себе си.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещано от ВИХРОГОНЧЕ

Мнение от cchery »

Деско, и аз съм в някаква такава кръгова вакханалия......... Отделно от това, вместо да получа тласък на доброто си настроение с началото на лятото и ваканцията на децата, се получи пълно ......... нищо, неутралитет..... нищо не чувствам.

Та..... какво да ти кажа - ако да бяхме роботи, и те щяха да излязат от гаранция и да дават грешки. Но ние сме нещо много повече.... хора, с емоции, чувства, слабости..... ако не живеем като такива, не виждам как ще можем въобще да съществуваме!

Желая ти успех с постите и поставената диетична цел! Надявам се скоро да можеш да се похвалиш тук! И не само :222 . :940 :940 :940
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещано от ВИХРОГОНЧЕ

Мнение от Kleo »

Дроид, Чери, благодаря ви за моралната подкрепа и разбирането ви!
Макар че по-скоро заслужавам строго мъмрене...
Относно стресовите ситуации, и сега не ми се струват забавни, честно казано. Става въпрос, че земетресенията, които ни люляха миналия месец, първичният трус и последвалите вторични, доста ме стреснаха и ме накараха да се замисля за някои неща. Отделно уличните катастрофи и инциденти, неспазването на правилника за движение по пътищата, безотговорността на някои индивиди... абе както и да е...
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещано от ВИХРОГОНЧЕ

Мнение от Kleo »

Влизам на отчет.
Почнах да постя в понеделник, на 11-ти юни. Спазвам основно 3 неща - спрях изцяло месото, намалих приема на млечните и включих доста повече сурови плодове, зеленчуци и ядки. Чувствам се много добре, в хармония със себе си и взетото решение.
Дано Петровите пости се отразят благотворно на духа, психиката и тялото ми :954
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор