РАЗВОДЪТ... преди и след него... какво става с живота след развода?

Свобода на словото
Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: РАЗВОДЪТ... преди и след него... какво става с живота ни?

Мнение от Kleo »

Напълно съм съгласна с теб.

... ... ... ... ... ... ... ... ...

Изображение
Последно промяна от Kleo на 07 Яну 2022, 15:45, променено общо 1 път.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: РАЗВОДЪТ... преди и след него... какво става с живота ни?

Мнение от Kleo »

Изображение

Изображение

Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: РАЗВОДЪТ... преди и след него... какво става с живота след развода?

Мнение от Kleo »

Изображение

Изображение

Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: РАЗВОДЪТ... преди и след него... какво става с живота след развода?

Мнение от Kleo »

Изображение

Изображение

Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: РАЗВОДЪТ... преди и след него... какво става с живота след развода?

Мнение от Нели »

Абсолютно съм съгласна с последното - цитата на Павел Вежинов!
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: РАЗВОДЪТ... преди и след него... какво става с живота след развода?

Мнение от Kleo »

:940 :940 :940 Нели :940 :940 :940

Изображение

:922
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: РАЗВОДЪТ... преди и след него... какво става с живота след развода?

Мнение от Kleo »

Добре, хубаво е, че с Хри отново си говорим един с друг, по телефона, когато нито един от двамата партньори до нас не е наоколо, че не им е приятно, което си е разбираемо де.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: РАЗВОДЪТ... преди и след него... какво става с живота след развода?

Мнение от Kleo »

Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: РАЗВОДЪТ... преди и след него... какво става с живота след развода?

Мнение от cchery »

Kleo написа: 14 Яну 2022, 17:17 Добре, хубаво е, че с Хри отново си говорим един с друг, по телефона, когато нито един от двамата партньори до нас не е наоколо, че не им е приятно, което си е разбираемо де.
Браво...... старата песен на нов глас. Що не поставиш условията си директно на масата от самото начало, а се криеш, за да говориш с бившия си партньор.... Я си помисли, че и Есмо се държи така и крие нещо от теб и ти го научиш по един или друг начин - как ще се чувстваш?!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: РАЗВОДЪТ... преди и след него... какво става с живота след развода?

Мнение от Kleo »

В грешка си. Не се крия. Защото и Есмо, и Мария знаят, че си говорим с Хри. По телефона.
Обаче не им е приятно да ни чуват. Естествено е. И в същото време е нормално. Прокрадва се ревност.
Особено у Мария. Криеш се, когато другият не знае нещо. А говориш по телефона, докато другият не е наоколо, защото не желаеш да го дразниш или напрягаш. И слава на Бога, Ани, не е старата песен на нов глас. Уважение е. И разбиране. Есмо не е с 24-годишна връзка зад гърба си, за да му се налага да говори с бивша своя любов, нито пък има дете от някого, заради което такива разговори да са приемливи. Направо не мога да повярвам, че не усещаш разликата, Чери, защото разлика има и тя е огромна. Хри ме помоли да не говорим по телефона, докато е с Мария, аз уважавам и приемам това за нормално. Есмо ме помоли да говоря с Хри, но когато не е наоколо. Така че нещата са ясно изговорени и така пожелани от всички замесени в ситуацията.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: РАЗВОДЪТ... преди и след него... какво става с живота след развода?

Мнение от cchery »

Kleo написа: 14 Яну 2022, 17:17 Добре, хубаво е, че с Хри отново си говорим един с друг, по телефона, когато нито един от двамата партньори до нас не е наоколо, че не им е приятно, което си е разбираемо де.
Kleo написа: 22 Яну 2022, 16:15 Направо не мога да повярвам, че не усещаш разликата, Чери, защото разлика има и тя е огромна.
Като се има предвид, че коментирах първия ти пост, ще е хубаво наистина да ми кажеш къде е разликата, която да усетя?
Kleo написа: 22 Яну 2022, 16:15 нито пък има дете от някого, заради което такива разговори да са приемливи
Но пък ти имаш. И той е този, който те разкара от живота на детето.... А и пак ще се повторя - както си заложиш картите от начало, такова и ще е раздаването ви докрай.

пп: За да не стават недоразумения - не обвинявам Есмо в нищо. Според мен той е прекалено чиста душа.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Публикувай отговор