ПЕТЪЧНА АНКЕТА - Кой е вашият дом?!

Свобода на словото

Кой е вашият дом?!

Анкетата свършва на 20 Мар 2013, 11:23

1
3
13%
2
2
8%
3
1
4%
4
4
17%
5
0
Няма гласували
6
6
25%
7
5
21%
8
0
Няма гласували
9
3
13%
10
0
Няма гласували
 
Общо гласове: 24

Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ПЕТЪЧНА АНКЕТА - Кой е вашият дом?!

Мнение от Kleo »

Чери, твоите първи две игри много ми харесаха.
Кога ще пуснеш трета?
Наистина страшно е красиво, естетично и приятно!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ПЕТЪЧНА АНКЕТА - Кой е вашият дом?!

Мнение от Kleo »

ТЕСТ, какво говори ДОМЪТ ви за ВАС? :222

[img]http://www.gobio.bg/language/bg/uploads ... 8c0f84.jpg[/img]

Моят резултат: :222 Екопринцеса :222

Вашият стил:
Ароматни клечки, индийски килими, памучни възглавнички и бамбукови поставки за чаши. Домът ви е пълен с обикновени, но екологични мебели и аксесоари.

Вашата личност:
Вие сте топъл в природата си човек и винаги сте заобиколени от приятели. Всички харесват отношението ви към живота, защото то е изпъстрено с хумор. Вие сте ентусиазирана и любопитна, жадна да изпита всички вкусове на живота.

Обичате да изучавате нови места и хора. Обичате пътуванията и приключенията. Силно сте ангажирана с проблемите, свързани с екологията и всячески се опитвате да спасите Планетата, въпреки че знаете колко трудно е това.

Идеалният мъж:
Харесвате мъже, които са с лек характер, неподдаващи се лесно на лоши настроения. Мъжът трябва да е строен и обичащ природата.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ПЕТЪЧНА АНКЕТА - Кой е вашият дом?!

Мнение от Kleo »

Забавен ТЕСТ с къща, избери си СТАЯ! :222

Изображение

Психолозите понякога използват метафората на къщата, за да погледнат по-дълбоко в състоянието на психиката ни. Затова ви предлагаме този забавен тест. Разгледайте внимателно горната картинка и си изберете стаята, която най-много ви допада.

Изображение

Аз си харесах 5, 2 и 1. А ето и ...

РЕЗУЛТАТИТЕ

Ако си избрал:

Стая 1: Избрал си покрива, където има и място за забавление. Това показва, че си човек, който обича да гледа отвисоко. Преценяваш хората обективно, сякаш виждаш нещата по-добре от останалите. Саксията с това голямо цвете е знак, че обичаш екзотиката. Басейнът показва, че обичаш забавленията повече от кариерата. Детските плувни играчки са свидетелство, че си готов да станеш родител, а ако вече си такъв – децата ти са в сигурни, любящи ръце. Рядко се спираш на едно място, но може би е време да го направиш (включително да създадеш дом, ако още не си го направил). Обичаш да пътуваш. Колкото по-надалеч, толкова по-добре.

Стая 2: Първият акцент в твоята стая е часовникът, което показва, че си точен и на теб може да се разчита. Обичаш да разсъждаваш върху нещата от живота, но понякога го правиш повече от необходимото. Трудно се решаваш на кардинални действия. В момента имаш нужда от спокойствие. Картината на стената означава, че често се вглеждаш в миналото и дори се упрекваш за някои постъпки. Уважаваш роднините си. Празното креватче показва, че ти липсва любов или не получаваш толкова, колкото ти е достатъчно. Склонен си към депресивни състояния. Плаши те самотата.

Стая 3: Избрал си банята. Имаш нужда от освежаване. Трябва да се освободиш от някои мисли, които те карат да се страхуваш за бъдещето си. Малко несигурен си в момента, но си готов на промени. Обичаш да се грижиш за себе си, държиш да изглеждаш добре. Опитваш се да избягаш от многото хора и да останеш насаме със себе си. Обичаш силно и искрено, без да очакваш някаква изгода. Знаеш, че именно в това е смисълът на любовта и избягваш краткотрайните връзки. Интересното обаче е, че имаш вид на човек, който лесно се впуска в авантюри. Противоречива личност си.

Стая 4: Избрал си уютна спалня. Ти си стабилен в този етап от живота си. Намерил си любовта, а ако случайно не си – тя чука на вратата ти. Обичаш да се грижиш за някого. Държиш на морала и ценностите. Искрен човек си, добър приятел. Достатъчно мъдър си, за да откриваш лъжата и бързо отминаваш неискрените хора. Може би ти липсва малко увереност да направиш нещата, които винаги си искал. Не си склонен към авантюри.

Стая 5: Най-голямата стая с най-много предмети в нея. Този избор показва, че си широко скроен човек. Винаги търсиш максимума, а ако не го получаваш – си тръгваш. Креслото показва, че на този етап от живота си се чувстваш удобно и няма да променяш нищо. На масата има пепелник с цигара, а това означава, че имаш един проблем за решаване. Снимките са символ на обкръжението ти – държиш на приятелите. Саксията показва грижовност – обичаш да я получаваш. Само твоят прозорец има пердета, а това е признак, че си с богата душевност.

Стая 6: Ти си избра кухнята. Това показва първо, загриженост за близките хора, а след това и че ти самият имаш апетит към живота. Сега си в етап на промени – нещо се готви в твоята фурна. Какво ще е то, зависи изцяло от теб. Поеми нещата в свои ръце. Има един проблем, който да се разреши, а ти очакваш това да стори някой друг. Внимание, само да не повториш старите си грешки, които не си направил твърде отдавна! В любовта си прекалено доверчив, въпреки че вече са те разочаровали.

Стая 7: Избутал си лошите мисли в килера и сега очакваш да ти се случат онези хубави неща, за които мечтаеш. Имаш обаче да изкачваш стълба. В кариерата ще имаш успех. Подредените рафтове показват, че подреждаш и степенуваш приоритети в живота си. Пералнята показва, че съвсем скоро си имал объркване какво действие да предприемеш. Спокойно, вече си измил едно „петно“ и сега си уверен. Суетен си; държиш на хигиената и във взаимоотношенията.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
futarela
Философска система
Мнения: 1205
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:42
Местоположение: София

Re: ПЕТЪЧНА АНКЕТА - Кой е вашият дом?!

Мнение от futarela »

ХАХАХА,Деси на мен се падна модна икона))))))
Истинското откритие е не да изнамираш нови пейзажи, а да придобиеш нови очи.[img]http://lines.ladoshki-forum.ru/showgif.php?imgfile=1_5Priroda_lines/1275646909.png[/img]
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ПЕТЪЧНА АНКЕТА - Кой е вашият дом?!

Мнение от Kleo »

futarela написа:ХАХАХА,Деси на мен се падна модна икона))))))
Хехе, Фюти, много сладко и подходящо за теб! :1216 :1028 :923 Това на по-предния тест ли?
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
futarela
Философска система
Мнения: 1205
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:42
Местоположение: София

Re: ПЕТЪЧНА АНКЕТА - Кой е вашият дом?!

Мнение от futarela »

ДА.
Истинското откритие е не да изнамираш нови пейзажи, а да придобиеш нови очи.[img]http://lines.ladoshki-forum.ru/showgif.php?imgfile=1_5Priroda_lines/1275646909.png[/img]
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ПЕТЪЧНА АНКЕТА - Кой е вашият дом?!

Мнение от Kleo »

futarela написа:ДА.
:923 :923 :923
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ПЕТЪЧНА АНКЕТА - Кой е вашият дом?!

Мнение от Kleo »

Изображение

Как изглежда мечтаният дом на всяка зодия?

Изображение

Ако сте от хората, които вярват в зодии и астрологични предсказания, със сигурност ще ви бъде интересно да разберете как е най-подходящо да обзаведете дома си според зодиакалния си знак. Ако пък не сте от тези хора, пак можете да надникнете към предложенията и току-виж си харесате нещо за освежаване на дома.

" onclick="window.open(this.href);return false;

РИБИ - Бохо шик е любимият стил на Рибите. Ако се сетят, че могат да обзаведат дома си така, а не да приемат жилището, както са го заварили, ще им се получи чудесно. Те са доволни също като Раците, на малък уютен дом, където всичко им е на една ръка разстояние. Съвет: сложете цветя в саксии в дома си – така едновременно ще освежите мястото и ще се грижите за тях, което ще ви помогне да успокоите притеснителната си душа.

Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ПЕТЪЧНА АНКЕТА - Кой е вашият дом?!

Мнение от Kleo »

Към кой дом в Хогуортс принадлежиш според зодията си? :1209

Изображение



https://www.edna.bg/media/foto/v-koj-do ... ta-ti-6473 - тук пише за Огнените Знаци Овен, Лъв и Стрелец.

https://www.edna.bg/media/foto/v-koj-do ... i-6473?p=2 - тук пише за Въздушните Знаци Близнаци, Везни и Водолей.

https://www.edna.bg/media/foto/v-koj-do ... i-6473?p=3 - тук пише за Земните Знаци Телец, Дева и Козирог.

https://www.edna.bg/media/foto/v-koj-do ... i-6473?p=4 - тук пише за Водните Знаци Рак, Скорпион и Риби.

Моят резултат на Теста "В кой дом ще те прати Разпределителната шапка според зодията ти?":

Слидерин - Рак, Скорпион, Риби /защото съм Риби/:

Този дом е по подразбиране мястото, откъдето произхождат всички злодеи в магьосническия свят, но те са и най-неразбраните, което важи и за водните знаци (особено Риби). Талисманът на Слидерин е змия, цветовете му са зелено и сребристо, а спалните са в подземията буквално под езерото. Учениците му са хитри, находчиви и невероятно амбициозни, което звучи като черти, които проявяват Скорпионите – те често получават репутация на злодеи, дори и да не е вярно. Също така се знае, че Слидерин са дълбоко лоялни един към друг и споделят дълбока връзка помежду си почти като семейство – което е и запазена марка за зодията Рак.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ПЕТЪЧНА АНКЕТА - Кой е вашият дом?!

Мнение от Kleo »

Петъчен Тест: :222

Мързеливи ли сте?

21.10.2016

Изображение

Getty Images / Guliver

В петък повечето хора са мързеливи, но и това си има своите степени. Доколко сте мързеливи и страдате ли от този порок въобще, ще разберете като отговорите на следните въпроси /пребройте колко са утвърдителните ви отговори/:

1. Често ли отлагате задачите си за после, макар да имате възможност да ги изпълните сега?

2. Винаги ли чакате асансьора дори да трябва да се качите до 2 или 3 етаж?

3. Често се хващате да мислите, че мислите за всичко или за нищо, т.е. нямате целенасочен поток от мисли?

4. Отлагате ли чистенето в дома ви?

5. Пречат ли ви някакви дребни неща да направите това, което наистина е важно?

6. Не разделяте цветното от бялото пране, нали?

7. Често ли се чувствате уморени и тъгувате ли, макар да нямате здравословни оплаквания?

8. Смятате ли, че е безсмислено да правите сутрешна гимнастика?

9. С неудоволствие ли ходите на работа?

10. Обичате ли да подремнете пред телевизора?

Ключ към Теста: :524

Ако сте събрали 0-2 точки това означава, че у вас няма и капка мързел и лесно се вдъхновявате. Дори когато сте уморени правите това, което е необходимо. Но не бива да забравяте, че понякога е полезно да се помързелува, за да не „прегорите“.

Ако сте отговорили положително на 4-6 от въпросите, това означава, че нямате нищо против да помързелувате. Едва ли ще е лесно да ви измъкнат от леглото в студено време, дори ако е за нещо приятно. Освен това няма да тръгнете да се товарите с нещо, което останалите биха свършили вместо вас. Но ако имате сериозна задача, няма да се поколебаете да свършите всичко навреме.

А ако сте отговорили положително на 7 или повече въпроса това означава, че мързелът е спътник във вашия живот. Едва ли има нещо на този свят, което може да ви накара да се размърдате. Вероятно мързелът ви съпътства и в работата и ви очакват сериозни проблеми. Затова е добре да вземете спешни мерки, за да се избавите от него.

Прочетете целия материал на следния линк: https://www.actualno.com/curious/petych ... 70155.html © Actualno.com
:524
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ПЕТЪЧНА АНКЕТА - Кой е вашият дом?!

Мнение от Kleo »

https://happywoman.bg/%D0%BA%D0%B0%D1%8 ... %81%D1%82/ - Каква енергия преобладава във Вас? :524
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор