Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Публикувай отговор
Портокалина

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от Портокалина »

Бъни, успешен ПОД! Аз няма да ПОД-увам ама се включвам ей така за съпорт :1209 Пиши как е минало! Аз се стягам за другата седмица...
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от cchery »

Портокалина написа:Записвам първия си успешен ПОД от година и половина (че ако не и повече) насам! :1099 :1216 :1082
Портокалче, мога да си представя колко си горда от себе си ! След толкова време да се справиш с предизвикателството ПОД си е наистина за аплодисменти. :326 БРАВО, че се нави! Сигурна съм, че ще си по-редовна вече! Как се справяш с второто майчинство?! :)

Бъни, то не остана от днес вече! :1062 Надявам се, че си се справила успешно!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от Ванчето »

Портокалина написа:Бъни, успешен ПОД! Аз няма да ПОД-увам ама се включвам ей така за съпорт :1209 Пиши как е минало! Аз се стягам за другата седмица...
cchery написа:
Бъни, то не остана от днес вече! :1062 Надявам се, че си се справила успешно!
Хей, момичета! Много сте мили! Благодаря за подкрепата!
Справих се, добре мина! :1216 Аз много си ги обичам тези разтоварващи дни... Само докато кърмех ми беше по-трудно да ги спазвам, не знам защо, но имам няколко провалени ПОД-и за този период. А сега нямам никакви проблеми. Но напоследък забелязвам, че започнах да отчитам по-малък спад в теглото след такъв ден за разлика от преди. Преди задължително бях 1,300-1,400 кг надолу, а пък след вчера отчетох само 0,700гр. ... Явно колкото по-малко остава да бъде свалено, толкова по-трудно ще става... Ще видим! Аз без бой няма да се дам! :1062
За другата седмица мислех да разтоварвам на 8-ми, но... хайде да не прекаляваме! По случай празника, ще го изтегла ня 7-ми, за да мога на 8-ми да празнувам с мойте трима мъже! :roll:
Портокалина, кажи кога мислиш да плодуваш ти, пък може и заедно да го направим!
Никога не е късно за ново начало!
Портокалина

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от Портокалина »

cchery написа: Портокалче, мога да си представя колко си горда от себе си ! След толкова време да се справиш с предизвикателството ПОД си е наистина за аплодисменти. :326 БРАВО, че се нави! Сигурна съм, че ще си по-редовна вече! Как се справяш с второто майчинство?! :)
Благодаря за подкрепата, cchery! Майчинството е първо и смея да кажа, че се радвам на един сравнително спокоен и добричък малък мъж. Недоспиването ме мъчи все още, предполагам е от годините, тъй като на младини хич не ми пречеше :221 :423

Бъни, предполагам ще се опитам да направя ПОД в сряда, тъй като съм на работа и се надявам да ми бъде по-лесно. Искаш ли да си заплюем сряда, пък кой както го почувства :524 Някой друг ще се включи ли? :222
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от Ванчето »

Портокалина написа:
Бъни, предполагам ще се опитам да направя ПОД в сряда, тъй като съм на работа и се надявам да ми бъде по-лесно. Искаш ли да си заплюем сряда, пък кой както го почувства :524 Някой друг ще се включи ли? :222
Портокали, имаме сделка! :524 Нека бъде сряда! За мен няма проблем, тъй като съм си вкъщи т.е. не ходя на работа... за сега. :roll:
Колко е голям твоят малък мъж? Аз имам двама малки мъже... На 6 и на (почти) 2 години. Ама като прибавим и таткото... абе имам си 3 деца... :1140
Никога не е късно за ново начало!
Портокалина

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от Портокалина »

Бъни написа: Портокали, имаме сделка! :524 Нека бъде сряда! За мен няма проблем, тъй като съм си вкъщи т.е. не ходя на работа... за сега. :roll:
Колко е голям твоят малък мъж? Аз имам двама малки мъже... На 6 и на (почти) 2 години. Ама като прибавим и таткото... абе имам си 3 деца... :1140
[/quote]
Добро утро! Да се обознача, че моят ПОД днес няма да го бъде. Синът ми се събуди гладен по-рано от обикновено и аз едва гледам, а съм и на работа днес, та реших да не си мъча душичката. :328 Пък и умирам за голяма чаша мляко с нес кафе и мед, да живна малко :cry: НО! ПОД-ът го отлагам за петък, тъй като утре синът ми става на 6 месеца и мисля да го отбележим с подобаваща софра :1209
Бъни, да са ти живи и здрави мъжете! Аз засега съм само с двама (един малък и един голям), ще видим по-нататък какво ще стане :222 Ако решиш все пак днес да правиш ПОД, пожелавам ти успех и стискам палци! Да се похвалиш :1209
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от Ванчето »

Портокaлче, цял ден ме гризе съвестта че съм ти обещала да разтоварваме заедно, а сега те чета, че не си успяла днес... Е, и аз не успях днес... Налови се цял ден да съм навън и нямах възмовност нито да си сваря ориз, нито да хапвам плодове... Е, нека да е петък тогава, аз и без това за петък си мислех в началото...
Поздравления за "месечния ден" на твоето момче! :1103 :922
Никога не е късно за ново начало!
mira_b

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от mira_b »

Здравейте! Не знам защо, но все още съм на Вие с ПОД дните :1044
Мисля днес да се пробвам отново - сложих пълнозърнестият ориз вече в тенджерата и се надявам да ми се получи. Утре ще се отчета...
Хубав и успешен ден :923
Портокалина

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от Портокалина »

Бъни написа:Поздравления за "месечния ден" на твоето момче! :1103 :922
Благодаря, Бъни! Днес посготвих няколко манджи и се стягам за ПОД-а утре :fan

mira_b, успешен ПОД! Стискам палци този път да се получи! :524
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от Ванчето »

Здравейте!
Днес е един прекрасен ден! Навън времето е прекрасно, слънцето най-сетне успя да ни стопли! Птичките пеят, тревичките започват да зеленеят... :954 Прекрасно пролетно време! Дано се задържи по-дълго!
И аз се чувствам прекрасно! Въпреки, че съм спала само 5 часа, а малкия само мрънка покрай мен... Имам страхотно настроение и съм заредена с енергия! Реших днес да си направя проваления от срядата ПОД. Сега ще си пийна вкусното мате , ще се облечем подходящо и с дечко ще излезем на хубава и дълга разходка, тъкмо да се умори за следобедния сън!
Пожелавам много слънчево настроение на всички!
:922
Никога не е късно за ново начало!
mira_b

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от mira_b »

Както обещах, да отчета успешен ПОД ден на 6.03, не ми беше трудно. Мисля предстоящата седмица пак да опитам... :954
Публикувай отговор