АПРИЛ ЗАПОЧНА ВЕЧЕ... ЗА ДЕТОКСА СТЯГАЙ СЕ ЧОВЕЧЕ...!

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
ellyto

Re: АПРИЛ ЗАПОЧНА ВЕЧЕ... ЗА ДЕТОКСА СТЯГАЙ СЕ ЧОВЕЧЕ...!

Мнение от ellyto »

Докато четох поста на Чери и реших да си обеля едно яйце и докато се осетя вече бях изяла половината жълтък :955 :955 :955 голям бъзик. нищо де, не е страшно, но пък е забавно.

Чери, права си че на всеки организъм различните храни му влияят по различен начин. На мен например не ми влияе свинското така както на теб, аз си хапвам и то доста мазничко свинско и ми харесва и се чувствам добре от това. на мен пък сладките и тестените храни ми се отразяват по този начин.
Според мен ъсщо трябва да има баланс между всички хранителни групи, но ако искаш да отслабнеш тогава е необходимо да се спазва строг хранителен режим, който не включюва изключения. След това като си постигнал целта си може да се направи някакъв банасиран режим. Но това като цяло рядко се случва. Човек не е толкова стриктен и последователен обикновено в това, което прави и като му отпусне края и нещата излизат извън контрол. Това мисля, че на всеки се случва.
Пък и има толкова много различни течения за това, кое е здравословно и кое не...всеки сам интерпретира здравословното през своята призма и най-добре може да прецени, коя храна за него е ок и коя не.
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: АПРИЛ ЗАПОЧНА ВЕЧЕ... ЗА ДЕТОКСА СТЯГАЙ СЕ ЧОВЕЧЕ...!

Мнение от danid »

Нямам време да ви изчета, но и аз съм стриктна на 3-ти ден и 2 поредни нощи будуване от 3,30 до 6...

Не съм се детоксикирала от поне 6 месеца, но странно нямам никакви проблеми, ако не се брои безсънието. За трите дни съм на около 5 ябълки до сега и много вода и чай.

Хайде, дано резултатите са добри за всички

И нали си знаете - Умната утре в деня на захранване
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
mirka_ss

Re: АПРИЛ ЗАПОЧНА ВЕЧЕ... ЗА ДЕТОКСА СТЯГАЙ СЕ ЧОВЕЧЕ...!

Мнение от mirka_ss »

Вчера реших да се включа с моите 2 дни и всичко започна по план,ноооо...към обяд като започна еднооо прималяване...бреййй щях да припадна.Добре,че съм на бюро :D .
Казах си "стой мирно и ще ти мине" и ми мина,но след малко паааак и...
ами хапнах си :oops: .
С толкова много детокси зад гърба си не бях патила такова нещо.
Днес съм стриктна и доволна от себе си.
Успех на всички ни!
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: АПРИЛ ЗАПОЧНА ВЕЧЕ... ЗА ДЕТОКСА СТЯГАЙ СЕ ЧОВЕЧЕ...!

Мнение от Ванчето »

Ехооо! Ето ме и мен! Не съм се оказала!
Здравейте всички!
Как сте, как я карате накрая? Е, то вече не остана, ей го къде е вечерта... А утре...? Мда, и на мен ми е любим ден! Кога започваме да обсъждаме менюто за утре? :roll: :lol:
При мен всичко си е по план, няма издънки, няма перипетий. Като се има в предвид , че и на мен ми е втори, а не трети ден, то така и би трябвало да е. Аз не съм се мерила. Винаги се меря в началото, когато стартирам и след това чак след първия ден на захранване.
mirka_ss написа: ами хапнах си :oops: .
Мире, какво си похапна? :roll:
cchery написа:


Бъди, да ти е живо и здраво малкото "овенче" :954 ..... нека порасте качествен човек и мъж!

Чета, че и за пушенето сте споделили..... да се включа след Бъни и Ели и да си кажа, че и аз не мога да се начудя как съм пушила толкова много време...
Чери, сърдечно благодаря за хубавите пожелания! Дай Боже дето се казва! :922

А за цигарите, какво да кажа... Явно в някакъв период от живота си започваме да съзряваме :1062 , да разсъждаваме по различен начин :1062 и да оценяваме истински важните неща и "келешлъка" от пушенето вече не ни е толкова важен и остава на заден план... Нищо де, по-добре късно отколкото никога! :524

Така... А новите попълнения къде са? Нещо не се мяркат да споделят много как върви първият детокс... Тединкаааа, къде си момиче, къде се изгуби? Разкажи как се справяш, допада ли ти, имаш ли трудности? Нали за това сме се събрали тук, да споделяме и да се подкрепяме!

Ами толкова от мен, момичета! Стискам палци на всички вас за пореден успех на фронта наречен "детоксикация"!
Лека вечер и до утре! :922
Никога не е късно за ново начало!
naskomimi

Re: АПРИЛ ЗАПОЧНА ВЕЧЕ... ЗА ДЕТОКСА СТЯГАЙ СЕ ЧОВЕЧЕ...!

Мнение от naskomimi »

Здравейте, момичета!
Не останаааа
Аз съм изключително разочарована от този детокс.....от тъпите стечения на обстоятелствата и тъпото побъркване на работа...Бях си много стриктна, но и трите дни бях постоянно на път...не можах да изпия повече от 2 л. вода, което е нищо за детокс.....не съм яла почти....А и стреса допълнително...Бясна съм :126
Както съм изключително стриктна на детокс, така и захранването ми е такъв ритуал...Такива планове си направих за утре, а ще трябва пак да съм на път и то като говоря на път, имам предвид не да пътувам и да мога да си хапна, а да съм в постоянно движение...

Ритуалът ми за утре е в 8 ябълка, в 10ч. овесени ядки, в 12 ангелска супичка със салата от зеле и моркови, за вечеря или задушени картофи с малко зехтин, чесън и копър, или обезсолено сирене с чесън и копър....
Да, ама не - утре още в 9 трябва да излизам....а съм на важно събрание, което ще продължи поне от 10 до 13ч - как да си нося с мен овесени ядки или картофи? Не можах да си купя зеле, а винаги си правя салата от зеле за прочистване на червата след детокс....И не знам как ще се оправя. Не искам да пропускам ядене, защото знам, че на втория ден от захранването ще ми е изключително тежко, а за другия още повече...

И те така! Много ме е яд на тъпия живот! :126

Е, оплаках ви се и дано ми олекне!

Много, много ви целувам и се гордея с вас! :922 Стискам палци утре на захранването и ще се радвам да има много от вас, които да се похвалят и да ми оправят настроението!
Хубава и спокойна вечер от мен!
:329
Булка Марулка

Re: АПРИЛ ЗАПОЧНА ВЕЧЕ... ЗА ДЕТОКСА СТЯГАЙ СЕ ЧОВЕЧЕ...!

Мнение от Булка Марулка »

Привет!
Отчитам се успешна. Днес бях на по-малко течности, но и аз покрай работата не успях. Адски ме боли коляното, което блокира преди време. Все си мисля, че е от изчистването, от влагата ... Утре ще си поръчам чай от Вербена за стави.
Ще захранвам с протеинов ден от 90-дневната.
Аватар
bubalina
В началото бе словото
Мнения: 703
Регистриран на: 07 Ное 2010, 11:19

Re: АПРИЛ ЗАПОЧНА ВЕЧЕ... ЗА ДЕТОКСА СТЯГАЙ СЕ ЧОВЕЧЕ...!

Мнение от bubalina »

Привет! Включих се! Мислех 2 дни,но в крайна сметка успях само днес. Не се чувствам много разтоварена,но...все пак е нещо,някакво начало...Напоследък волята тотално се е изпарила,кантара все нагоре върви, а аз лапам ли лапам....
Резлултати не очаквам и няма да се отчитам след захранване,но ми е леко и мнооого пеперудено :227
[url=http://www.baby-gaga.com/][img]http://tickers.baby-gaga.com/t/lamlamsbu20120313_-8_My+child++is.png[/img][/url]
mira_b

Re: АПРИЛ ЗАПОЧНА ВЕЧЕ... ЗА ДЕТОКСА СТЯГАЙ СЕ ЧОВЕЧЕ...!

Мнение от mira_b »

Добро утро! Детокса мина повече от добре, нямах оплаквания сериозни, освен студа...Започнах го 69,9 и приключвам с 66,6 кг. Удовлетворена съм :954 Отивам да се отчета...


Успешен и усмихнат ден на всички :922
ellyto

Re: АПРИЛ ЗАПОЧНА ВЕЧЕ... ЗА ДЕТОКСА СТЯГАЙ СЕ ЧОВЕЧЕ...!

Мнение от ellyto »

Хей хей
и този детокс свърши....аз разтоварих само 1 ден, но колкото толкова. Днес моето меню включва сок от моркови цвекло и ябълки, на обяд салата (зелена, домати, краставици, авокадо, ядки, яйце, репички), след обяд ще си изям сусамовия тахан с кокосово масло и разни други добавки.

Радвам се мира за това, че си доволна от детокса.

Бубе, недей да се виниш. Просто събери сили, мотивирай се сама себе си и действай напред. Ти знаеш какво и как да правиш за да си доволна от кантара.

булка, браво и на твоя успешен детокс. Продължавай в същия дух и ще имаш и ти резултати. Дано да ти помогне 90-дневната диета.

Мими, недей да беснееш толкова...нищо че ти се е нарушил ритуала. Не бива така да позволяваш на отрицателните емоции да те превземат. Просто ще промениш вида и времето на захранването, но това не е повеод да не го направиш както трябва. Всеки има моменти, в които нещата не се получават така както трябва. Просто го приеми такова каквото е и давай напред.
Недей да си вкарваш мисли от сорта на това, което казваш
naskomimi написа:Много ме е яд на тъпия живот!
Когато мислиш така, нещата се сбъдват и отрицателното настроение привлича отрицателни неща да се случват.
Радвай се, че си направила успешен детокс, въпреки всички трудности. Радвай се, че имаш работа, защото преди няколко месеца ти беше трудно, защото не работиш и с една заплата е трудно. Отпусни се и се опитай да намираш дребни нещица на които да се усмихваш! :922 :922
naskomimi

Re: АПРИЛ ЗАПОЧНА ВЕЧЕ... ЗА ДЕТОКСА СТЯГАЙ СЕ ЧОВЕЧЕ...!

Мнение от naskomimi »

Здравейте, момичета!
Знаех си аз, че ще се похвалите и ще ме зарадвате!
Гордея се с вас! :922

Ели :329 , страхотна си и знам, че си права, но понякога ме обземат едни такива настроения....имам много лошо качество - като си изплача мъката ми олеква, но така натоварвам другите :oops: , съжалявам за което, но...Мъжо все ми се кара, че съм черногледа понякога, но аз предпочитам да се наглася за по-лошото и после да имам приятна изненада, отколкото обратното..
Ето и днес беше така - срещата приключи точно за 45 минути, а не до 14:00ч., както бяха казали и имах време и да се прибера, и да си хапна на обяд. :1216 Е, пак се понаруши ритуала, че нямаше ангелска супичка, защото не си я сготвих от сутринта, но нищо - и задушени картофки със зехтин, копър и чесън и салата от цвекло и магданоз става :1062

Мнооооого си ме кефи плоското коремчеееее :1216 , но знам, че няма да е задълго :oops: Не че се ояждам, дори съм малко килограми - поддържам 42-43, но това коремче не ми харесва като цяло...така че ще му се радвам днес като за последно :mrgreen: С кантара съм минус 3.5, но утре след захранването ще видя и тогава ще попълвам таблицата.

Още веднъж много прегръдки на всички и успешно захранване!
И пишете! :922
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: АПРИЛ ЗАПОЧНА ВЕЧЕ... ЗА ДЕТОКСА СТЯГАЙ СЕ ЧОВЕЧЕ...!

Мнение от Ванчето »

naskomimi написа:Мнооооого си ме кефи плоското коремчеееее :1216 , но знам, че няма да е задълго :oops:
И аз винаги след детокс много си обичам коремчето....! :) Но и при мен е за няколко дни. Факт е, че винаги, дори когато съм била 50кг, което за моя ръст от 170см е малко, дори тогава винаги съм имала корече. Много досасно... А след двете бременности още повече, но ... Ще се боря да намаля сланинките в тази област, няма как!
naskomimi написа:
имам много лошо качество - като си изплача мъката ми олеква, но така натоварвам другите :oops: , съжалявам за което, но...Мъжо все ми се кара, че съм черногледа понякога, но аз предпочитам да се наглася за по-лошото и после да имам приятна изненада, отколкото обратното..
Мими, като чета това, все едно си го писала за моя мъж! :) :) :) Той по абсолютно същия начин обича да премисли нещата от всички страни и обикновенно се настройва за най-лошото. После и той като теб остава приятно изненадан! :) И изобщо не си мисли, че натоварваш някого, нали за това сме се събрали тук, да си споделяме и да се подкрепяме!

Детокса този път дойде точно навреме за мен, тъкмо бях започнала да пускам някакви гадни сополи, но след тези 2 дни вече ги няма. За разлика от мъжа ми - на него му се наложи да ходи до личната и вече пие лекарства, защото започна и да кашля и го болят ушите. При него винаги така се получава, ама като не ме слуша... Та в тази връзка, сетих се, искам да ви питам как вашите половинки приемат вашите детоксикации? В смисъл подкрепят ли ви, интересуват ли се кога какво се прави, с каква цел и дали има някоя силна половинка , която да се е присъединила към детокса. Моето Мило всеки път когато стартирам все се заканва, че следващия месец ще прави и той заедно с мен, но... Всеки път е "следващия месец" ! Но иначе много ми се кефи, казва че наистина имам силна воля.
Иначе при мен нещата днес си вървят по план. Само дето този път реших да захраня само един ден, просто от утре ще имам много работа, извънредно , и просто имам нужда от всичките си сили. Но си мисля, двудневен детокс с еднодневно захранване все пак не е лошо, по-добре от нищо.
Това е за сега от мен. Поздравявам всички за успешното приключване и този път! Браво на нас момичета, бяхме малка група, но се справихме страхотно! Много сме добри, нали...?
Никога не е късно за ново начало!
Заключено