ФОРУМНА СРЕЩА - 30 март (понеделник)

Свобода на словото
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

ФОРУМНА СРЕЩА - 30 март (понеделник)

Мнение от cchery »

И такааааааааа....... предлагам да изпратим зимата окончателно и да посрещнем пролетта както си подобава с едно скромно виждане идния понеделник. :954

ЗАПОВЯДАЙТЕ в ресторант "КАКТУС" в Лозенец да го видим ние тоя Манчев - шеф ли е или ..... шев и кройка с игли от........... кактус! :lol: :lol:

Час - 19 часа!


[img]http://razmisli.info/wp-content/uploads ... .54855.jpg[/img]

Ресторантът се намира на 20 метра до ресторанта от последната ни среща - Соул Китчън! Давам го като ориентир!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ФОРУМНА СРЕЩА - 30 март (понеделник)

Мнение от Kleo »

Просто се записвам в темичката да си ви следя :922 . Май че този път ще пропусна обаче. Изключително съм натоварена откъм ангажименти напоследък - и лични, и служебни, и работа на частно. Нещо съм уморена от шум и общуване. А и нали бях скоро в Перник :222 , видях се с някои момичета. На тези, дето ще идат в Кактус-а, да се снимат, после да показват и разказват! ... Разбира се, аз съм си непредсказуема натура и си оставам вратичка, може пък и да дойда :1044
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
bobichan
От писане глава не боли
Мнения: 827
Регистриран на: 20 Авг 2010, 12:02
Обратна връзка:

Re: ФОРУМНА СРЕЩА - 30 март (понеделник)

Мнение от bobichan »

Ехоо и аз съм на линия! Имам страхотна нужда от презареждане! Ама страшна. Не съм много сигурна как точно ще ми се получи с идването, щото пак съм без кола, но ще го измислим някак си. Важно е желанието. А бе Чери гледах му менюто на Манчев - не съм особено впечатлена честно казано. Говоря за безмесните работи и салатите - другите по принцип не ги гледам. Обаче виж цените ми харесаха! Не знам как кореспондират с порциите, но са съвсем приемливи. Ще видим на място, но по-важното е че ще се видим и ще се набъбрим поне малко.
[url=http://www.vdahnovenia.bg/]Вдъхнови се за голямата промяна![/url]
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: ФОРУМНА СРЕЩА - 30 март (понеделник)

Мнение от cchery »

Имаме резервация на мое име - Анелия Донева. Часът е непроменен - 19 часа. Масата е за 8 души, т.к. дотук потвърдено ще бъдем: аз, Боби, Фюти, Ели, Марчи, Дани, Силвето и Емката. :954 Марч и Дани казаха, че малко по-късно ще се включат, но важното е, че ще са на линия! :)
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ФОРУМНА СРЕЩА - 30 март (понеделник)

Мнение от Kleo »

cchery написа:Имаме резервация на мое име - Анелия Донева. Часът е непроменен - 19 часа. Масата е за 8 души, т.к. дотук потвърдено ще бъдем: аз, Боби, Фюти, Ели, Марчи, Дани, Силвето и Емката. :954 Марч и Дани казаха, че малко по-късно ще се включат, но важното е, че ще са на линия! :)
Да си изкарате страхотно, ей! :954 :954 :954
Пийте едно и от мен :1211 :940
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
DeerE
От писане глава не боли
Мнения: 880
Регистриран на: 20 Авг 2010, 21:17

Re: ФОРУМНА СРЕЩА - 30 март (понеделник)

Мнение от DeerE »

Страхотно беше, както всеки път. :922 :922 :922 Прибрах се безпроблемно в къщи.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ФОРУМНА СРЕЩА - 30 март (понеделник)

Мнение от Kleo »

Еееее, много лаконично :oops:
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ФОРУМНА СРЕЩА - 30 март (понеделник)

Мнение от Kleo »

А снимчици ще има ли? :329
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор