Ярко слънце жули по неувяхващи марули!

Свобода на словото
Заключено
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Ярко слънце жули по неувяхващи марули!

Мнение от cchery »

Здравейтееееееееее......... Днес ми е толкова, ама толкова слънчево, хубаво, прекрасно, великолепно...... и каквото още се сещате, че викам да пусна новата тема аз........ Заглавието - взех назаем малко от предложението на Деси - другото, както се досещате, е мое дело...... :1062 :1062 .

По-късно от офиса ще ви пиша защо ми е толкова готино. Но сега се заемам с тренировката си. После ще карам колата на сервиз. И след това отивам към офиса. Независимо, че съм в болнични, има доста документация за оправяне и ще ида да си я наредя - да не ми е гадно после. Така че......... всичко предстои! :329
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Сиренце
Със словото напред
Мнения: 1652
Регистриран на: 13 Окт 2010, 13:58
Местоположение: Черни Вит

Re: Ярко слънце жули по неувяхващи марули!

Мнение от Сиренце »

Привет, Чери! И на мен днес ми е едно такова неувяхващо марулско :1062 .
Учебната година свърши, децата си отидоха и училището опустя - този момент (колкото и с нетърпение да го чакам) винаги ми навява тъга. Стаите са празни, а коридорите тихи, тихи, тихи,....
От миналата седмица Кеми е при баба си в Провадия и ще остане там до 12 юли, когато ще си дойде заедно със семейството на сестра ми. Знам, че сега се чувства добре, забавно й е, но на мен ми е криво :cry: без нея. Сиси вече е голяма и някак свикнах, че не си е у дома постоянно, на дребното....

Ееее, че носталгичен пост се получи :128 А всъщност се чувствам много лятно, даже сега се мятам да обръщам едно сено :mrgreen:
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Ярко слънце жули по неувяхващи марули!

Мнение от Kleo »

Привет, свежи марулки! Що не написахте, че има нова спам-тема? :954 Заглавието й е яко! Мен днес ме емнаха да работя здраво, личи им, че много съм им липсвала в Центъра. Супер бързо влязох в ритъм, няма начин! Ани, чакам да споделиш за причината за твоя голям кеф! Цони, гушкам те.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
futarela
Философска система
Мнения: 1205
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:42
Местоположение: София

Re: Ярко слънце жули по неувяхващи марули!

Мнение от futarela »

A ,добър ден и от мен . МНОГО ГОТИНО ЗАГЛАВИЕ на темата :222
Истинското откритие е не да изнамираш нови пейзажи, а да придобиеш нови очи.[img]http://lines.ladoshki-forum.ru/showgif.php?imgfile=1_5Priroda_lines/1275646909.png[/img]
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Ярко слънце жули по неувяхващи марули!

Мнение от cchery »

Добро утрооооооооооооооо.......... Деси, днес настроението и мислите ми са същите като вчера...... но убий ме и пак няма да мога с точност да ти напиша защо е така. :1062 Просто се чувствам добре....... не искам да му диря причината. Днес навън е буря и поради това и в главата ми е буря.... както може би знаете, вестибуларът ми е леко разцентрован (то има ли нещо в мен дето да не е :1062 ), та леко ми е въртежно на главата, но пак се чувствам добре.... с настроение, с желание, искам да ми се случи нещо и аз да направя нещо за някого...... Странна история е това света, хората и природата - много хора се мъчат да ме убедят, че ако имам лоши, негативни и депресивни мисли, то веднага ще привлека нещастието, за което мисля, върху си....... Оки, ама като е обратното, както е в момента?! Като си мисля за слънце, любов, закачки, приятни разговори, срещи, погледи, що нищо не привличам, бре...... :328 :328 :1069 ........ Аааааа, ми не е честно..... Айде дано, дай Боже...... трябва да има някакво равновесие вече :lol: .

Днес е Денят на Освобождението :1062 :1062 :1062 ...... днес захвърлих теглото на превръзките и гипса...... От днес вече съм със свободна лява ръка :221 ииии чак ми е некомфортно - чудя се какво да й сложа :mrgreen: :mrgreen: . Неделя махнахме конците и сега всичко е в ръцете на природата и биологията...... и в моята дясна ръка :1209 ... Става въпрос за раздвиждването. Което дотук върви доста ускорено и вкарва лек ужас в лекуващия ме лекар, защото аз буквално не се спирам, а той се притеснява, че ще прецакам хубавата операция. Е, имам новина за него - ще направя всичко по силите ми, подобно прецакване да не се случва.... А вместо него, след 2 седмици, когато ми е контролния преглед, да имам една лява ръка във вид, равняващ се на 80% от това, което е било ...... дай Боже!

Цони, и на мен ми стана тъжно от описанието, което си направила на вашето училище :cry: ... напомня ми нашата детска стая от миналото лято, когато децата заминаха в Пловдив. Така подредена, така чиста, така светеща...................... И ..... КАКВО ОТ ТОВА?! КОГАТО Е ПРАЗНА.... :???: Що се отнася до ваканцията на Кеми в Провадия - наистина мисли за това с идеята, че за нея самата е добре - ще общува с баба си и дядо си, с леля си, братовчедите - нейното семейство, което не вижда често. Ще е на съвсем ново място, което е добре за детската фантазия, мироглед и емоции...... Т.е. мисли си за ползите от всичко това, което сте й предоставили. Сигурна съм, че ще понесеш по-лесно раздялата! :940

Елисче, радвам се, че вече общуваш по различен начин, че си напуснала "паралелната Вселена"..... ти си млад, образован човек и имаш нужда от подходящата среда.

Друго какво да ви кажа, момичета?! Днес пак ще ходя до офиса, че от вчера ми останаха задачки.... но не ми е хич натоварено. Ще си тренирам, ще чакам да ми се обадят от сервиза за колата, почвам да подготвям бавно и морето...... и въобще.... някакси светът почна да се върти отново нормално :221 .

Хайде, ваш ред е да упоменете нещо от ежедневието си тук :D .
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
ellis_stoyanova
Със словото напред
Мнения: 1850
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:41

Re: Ярко слънце жули по неувяхващи марули!

Мнение от ellis_stoyanova »

един бърз запис в прекрасната нова тема,за да ви следя!
Воинът на светлината не си губи времето, за да се опитва да играе ролята, която другите са избрали за него.-П.Куелю

[url=http://postimage.org/][img]http://s28.postimg.org/5aihn4da1/335730_priroda_zima_zakat_doroga_krasnyj_192.jpg[/img][/url]

Има само един път към щастието:

да престанеш да се безпокоиш за нещата, които не са подвластни на волята ти.



Епиктет
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Ярко слънце жули по неувяхващи марули!

Мнение от cvety_rz »

Благодаря за новата и неувяхваща тема :mrgreen:
Чери, хубаво е да ти е хубаво пък и дай Боже хубавото ти настроение да "предизвика" още по хубави неща, че последно време и на тебе ти се струпа.Вие кога заминавате на почивка?
Деси, взезе ли вече в работния ритъм? Щом си натоварена с работа значи много си липсвала.
Елисче, радвам се за теб много.
Цони, рабирам напълно как се чувстваш, но нека и баба и дядо да се порадват на момичето.
Днес бяхме с мама на контролен и нещата се развиват много добре.Операцията почти се е затворила.Има си коричка.Правя превръзки веднуж дневно.Излезе и моята цитонамазка и всичко е наред, за което съм много щастлива.С хормоните на щитовидната има още какво да се желае.Поръчах си едни витални гъби "Рейши", които са много подходящи за автоимунните заболявания.Ако някой има опит или е чувал отзиви за тези витални гъби ще се радвам да сподели.
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Ярко слънце жули по неувяхващи марули!

Мнение от Kleo »

Добро утро, слънчеви момичета! Как сте днес? Ани, и на мен ми е розаФко, особено като знам, че вече си БЕЗ гипс :1216 :fan представям си колко си волна и свободна така :mrgreen: но все пак бъди внимателна, а не по овенски екстремна /доколкото това е възможно де/ :329 Цвети, вече съм в работен режим, да! И наистина съм им липсвала доста, съдейки по задачите, които ми възлагат нон-стоп :plezya se но съм щастлива де! Аз обичам да работя. Винаги е било така. Сбъркано ли е това? :222 Желая на всички ни приятна засмяна сряда :922
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Ярко слънце жули по неувяхващи марули!

Мнение от cchery »

Добро утрооооооооо..... Как сте, бандата?!? Елисче, Цвети, радвам се да ви видя пак тук.... :940 :940 Цветка, страхотни новини ни съобщаваш - пу-пу вече да е само така..... Та най-хубавото от лятото тепърва почва! :923 :923

Деси, хич не ме свърта на едно място.... Днес трябва непременно да си купя шина за ръката, за да мога да тичам... иначе ще се пръсна. Сутринта ги гледах отново тичащите в нашия парк и леко им завидях...... Но и това ще се нагласи.

Дали си сбъркана, че обичаш да работиш?! Ами зависи - кого питаш и въобще питаш ли. Винаги съм казвала за мен, че движението ме кара да живея. Т.е. ако спра на едно място, вече се чувствам зле. Та от тази моя позиция, мога да ти кажа, че не виждам нищо сбъркано в теб. Още повече, че работиш онова, което си учила и харесваш.... Може би щеше да "пееш друга песен", ако си в някой шивашки цех, или да миеш чинии.... но това няма как да го знам със сигурност. :)

Дано вече днес ми се обадят, че колата е готова..... пусто.... изпуши двигателя навръщане от Рибарица.... и то тъкмо аз като карах :1062 :1062 ..... Егати късмета. Имам да върша 100 неща поне. :222 И затова дигам гълъбите, но ви поздравявям с това:

[youtube]yTCDVfMz15M[/youtube]
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Ярко слънце жули по неувяхващи марули!

Мнение от Kleo »

Питах, имайки предвид оплакванията и жалванията, които чувам напоследък от толкова много работещи хора, независимо от вида на работата им. За мен важи следното правило: ако даден труд ми тежи и го мразя, сменям работното място. Ако трябва се преквалифицирам, търся, оглеждам се и действам. Но не мрънкам и мърморя, как не искам да работя... Знам ли, за мен това, че мога да работя, да печеля, да общувам с колеги и клиенти, да не съм нон-стоп вкъщи, да имам социални контакти и задачи за вършене, е привилегия, а не тегоба. Е, понякога се връщам уморена. Но това си е част от живота някакси. И да, много обичам настоящата си работа, но и на предишните места, където съм била, колкото и да са били натоварени и не по специалността ми, съм гледала винаги да извличам положителното, да се уча на различни неща, да попивам различни знания и умения, и смея да твърдя, че всичко това ми е било полезно за развитието ми напред. Просто не разбирам хората, които се оплакват, жалват и мрънкат, че имат работа, това е...
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Сиренце
Със словото напред
Мнения: 1652
Регистриран на: 13 Окт 2010, 13:58
Местоположение: Черни Вит

Re: Ярко слънце жули по неувяхващи марули!

Мнение от Сиренце »

Я да се похваля :1216 :1216 http://www.clubz.bg/22129-chuvali_li_st ... e_v_evropa" onclick="window.open(this.href);return false;
Заключено