Какво очаквате с нетърпение?

Свобода на словото
Публикувай отговор
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Какво очаквате с нетърпение?

Мнение от cchery »

Леле, Деси...... колко много неща те очакват в кратък период от време.... И то все хубави.

Аз очаквам с нетърпение заминаването ни на море - ще е някъде в началото на юли.
И преди това - от федерацията по худ. гимнастика да пуснат в продажба билети за Европейското във Варна, което почва на 9 юни.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Какво очаквате с нетърпение?

Мнение от Kleo »

cchery написа: 23 Май 2021, 16:40Леле, Деси...... колко много неща те очакват в кратък период от време.... И то все хубави. Аз очаквам с нетърпение заминаването ни на море - ще е някъде в началото на юли. И преди това - от федерацията по худ. гимнастика да пуснат в продажба билети за Европейското във Варна, което почва на 9 юни.
:524 :922 :329 :326 :923
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Какво очаквате с нетърпение?

Мнение от Kleo »

Kleo написа: 23 Май 2021, 15:56 * С нетърпение чакам барбекюто в двора на свекърва ми утре :)
* Да обядвам с една приятелка на 25 май :) и да купя от нея GAPS. Тя работи в Хеликон, затова.
* Погачата на бебката на моя колежка на 29 май на обяд :)
* Сбирките с мои състуденти на 29 май вечерта и на 5 юни вечерта :) в два бара по случай 20 години от дипломирането ни :)
* 30 и 31 май в Южен парк - ще презентираме с брошури Центъра ни, по случай Деня на Детето, по инициатива на Столична община, включваща социални услуги в общността, в София :)
* 18 годишнина от сватбата ни с Хри - 31 май :)
* Купон-парти за РД на колежка - 3 юни, в Центъра :)
* РД на най-малката ми племенничка Зорница, става на 3 годинки - 4 юни :)
* Сбирка със съучениците ми и учители от гимназията, 25 години от абитуриентския ни бал - 12 юни вечерта :)
Отчитам: всичко по-горе се състоя и беше чудесно :954 :954 :954 /с изключение на сбирката на 5 юни, но не желая точно тук да пиша защо, написала съм причината в личен дневник Клео, тежко е за четене!/

Сега очаквам с нетърпение вече утрешното изнесено обучение с колеги и потребители на Центъра, в който работя - ще ходим до еко-пътеката на Златна панега за един ден, чакам и лунната фаза на 10 юни, която се очертава доста интересна и динамична, както и събирането на съучениците ми от гимназията по случай четвърт век от бала ни, на 12 юни. Хайде минете и вие, и разкажете какво очаквате с нетърпение! :922
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Какво очаквате с нетърпение?

Мнение от Kleo »

Чакам с нетърпение лагера в Кранево през септември месец с някои от вас :954 :954 :954
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Какво очаквате с нетърпение?

Мнение от Kleo »

Морето. Да тръгнем от София за Кранево на 8 септември вечерта. Много се вълнуваме вече и двамата!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

какво очаквате

Мнение от Kleo »

Да зачена отново. Да износя детето успешно до края на бременността си. Да родя здраво бебе. Да имам спокойно и щастливо майчинство, в което бащата също да бъде активно включен родител и много радостен мъж. Да ни бъде! Амин. Благодарим! Боже, зная, че това ще стане точно когато е най-хубаво за всички ни. Ти знаеш кога и как ще бъде това.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Какво очаквате с нетърпение?

Мнение от Kleo »

Първото ни ходене заедно до Якоруда, родният му град. Там ще се запозная с баща му и ще видя отново майка му. И ще видя много неща, за които ми е разказвал - началното му училище, домът на техните, на баба му и дядо му...
Първото ни СПА заедно, някъде на топъл минерален басейн на открито, а навън да вали сняг.
Следващият ми положителен тест за бременност, който ще сложа наравно до другия /този от Алекс/, и който този път ще вещае положителен развой на събитията в моя личен /и майчин/ живот.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Какво очаквате с нетърпение?

Мнение от cchery »

Очаквам с огромно нетърпение прогнозата от понеделник да почне да се случва...... Ама наистина! Много вече го искам.

Изображение
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Какво очаквате с нетърпение?

Мнение от Kleo »

cchery написа: 16 Окт 2021, 15:35 Очаквам с огромно нетърпение прогнозата от понеделник да почне да се случва...... Ама наистина! Много вече го искам.

Изображение
Черко, още вчера си беше приятно за разходка из София. Днес - също. Верно, облачно е, но затова пък не вали и наистина не е студено. Пожелавам ти прекрасен есенен ден, в който да намериш много оранжеви листа, да откриеш контраста между зеленото и червеното в дърветата, в който да усетиш сладостта на сезона и да чуеш стъпките си в шумата, в опадалите долу листа... да намериш малко кестени, да видиш и катеричка... :954 :954 :954
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Какво очаквате с нетърпение?

Мнение от cchery »

Kleo написа: 18 Окт 2021, 12:11 Черко, още вчера си беше приятно за разходка из София. Днес - също. Верно, облачно е, но затова пък не вали и наистина не е студено.
Деска, аз много рядко (ама наистина рядко) имам ден, в който не съм направила поне 10 000 крачки. За мен дъжд, сняг, вятър, пек нямат значение. И да - времето в София от събота направи обрат към подобряване.

Но аз продължавам да чакам ясното небе с топлото слънце на хоризонта му. Това е. :954
Kleo написа: 18 Окт 2021, 12:11 да намериш много оранжеви листа, да откриеш контраста между зеленото и червеното в дърветата, в който да усетиш сладостта на сезона и да чуеш стъпките си в шумата, в опадалите долу листа.
Ще се позакача с теб :mrgreen: - нали знаеш, че " От физична гледна точка предметът има цвета на светлината, която напуска неговата повърхност." Та в този ред на мисли тая работа с контрастите в цветовете аз лично я предпочитам в слънчеви и ясни дни - тогава наистина има впечатляващ колоритен спектакъл. Под оловносивото небе наситените есенни багри изглеждат мътни. Или по-точно аз ги възприемам мътни.

В нашия парк има (имаше до днес) страшно много нападали жълти листа по алеите. За съжаление от дъжда те се накисват и почват да гният, а в лошо време алеите не се почистват от фирмата по поддръжка. До тази сутрин паркът приличаше на една голяма кочина. Всяка сутрин, в която тичам там, трябва да си пера и маратонките - не само спортния екип....

Днес обаче бригадата се беше събрала и беше поизчистила .... беше приятно и хубаво да се тича. А върху зелената трева дърветата простираха килими от красиви жълти листа....

И все пак - аз си държа на обещаното :955 - синоптик казаха, че ще има слънце поне 5 дена! :D
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Какво очаквате с нетърпение?

Мнение от cchery »

Петък, 22-и октомври, 12:55..... нямам търпение никакво да видя усмихнатото лице на Коки на летището.... Цяла седмица като се сетя за това и едни сълзи напират в очите ми... Дори не подозирах колко много ми е домъчняло за него.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Публикувай отговор