Какво очаквате с нетърпение?

Свобода на словото
Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Какво очаквате с нетърпение?

Мнение от Kleo »

Охооо, първо той ще си дойде насам, пък после вие ще ходите при него?! Чудно. Чудо. Браво!!!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Какво очаквате с нетърпение?

Мнение от Kleo »

Коледа. Да си ходи 2021. Да идва 2022, НГ, моят РД … :)
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Какво очаквате с нетърпение?

Мнение от Kleo »

Да видя Якоруда.
Да се запозная и с бащата на Есмо.
... ... ... ... ... ... ...
И колкото и странно да е -
да дойде ден, в който отново ще можем да си кажем "Здравей, как си?" с Хри.
От 8 юли нито сме се чували, нито сме се виждали, дори веднъж не сме. Няколко неща си написахме във вайбър, чисто служебно, за Алекс и за пари, и за някакъв мой багаж, и дотам.
И се чудя дали и кога ще дойде това време, в което ще можем пак да се видим и/или чуем с него.
Без да е много болезнено и страшно. Без спомени и рани да нахлуват в нас. Като куршуми...
Мечтая си за 18-ия РД на Алекс. Или за абитуриентския му бал. Или за нещо друго важно. Да се случи.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Какво очаквате с нетърпение?

Мнение от cchery »

Kleo написа: 03 Ное 2021, 09:50 И се чудя дали и кога ще дойде това време, в което ще можем пак да се видим и/или чуем с него.
Хм, Деска, не знаех, че дотолкова сте се наранили... Отстрани ми изглеждаше, че се е случило само следствие на вечерта, през която ти му каза за новия мъж в живота ти. Но очевидно не е така, щом го пишеш.

Може би е добре да изберете повод за срещата ви извън нещо свързано с Алекс. Дано да се случи така. Желая ти най-чистосърдечно да излекуваш тази рана в сърцето ти. Знам, че има начин. :923
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Какво очаквате с нетърпение?

Мнение от Kleo »

Не и сама.
Вече няма и смисъл.
Да полагам едностранни усилия.
Като глас в пустиня.
И всъщност именно в Алекс ми е надеждата.
Отново да се видя с баща му.
Точно за негов повод или причина.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Какво очаквате с нетърпение?

Мнение от cchery »

Kleo написа: 03 Ное 2021, 21:22Не и сама.
Ако това е, което очакваш с нетърпение, трябва и може и сама. При положение, че той не дава повод за подобна среща, е възможно желанието ти да е едностранно в крайна сметка. Но това не е проблем, защото онова, към което се стремиш неистово, а именно сама да си си господар на мисли и действия, минава и през трънливи еднолични инициативи. Да ползваш Алекс за предтекст... виж върху това си заслужава да си помислиш.

Аз си признавам, че малко не разбирам причината да искаш да се видиш с Хри. Съдейки по всичко, което си писала през последните 5 месеца за връзката ви преди раздялата, кое те кара да искаш да го видиш? Искаш да говориш с него за нещо. Искаш да получиш разбиране, прошка... одобрение. Искаш ти самата да покажеш, че си нов човек, че живееш живот, който ти е липсвал......

А по темата на темата :1062 - очаквам с нетърпение всеки нов епизод на "Ол инклузив" :221 :221 ..... този четвърти сезон са направили феноменално добър филм и всеки път ми е все по-интересно и прелюбопитно. А, и очаквам да разбера кой се крие под маската на Самураят от "Маскит"-е.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Какво очаквате с нетърпение?

Мнение от Kleo »

Не искам сама, защото насила хубост не става, а и да става - не бива.
И да, тъпо и гадно е, когато мотивацията да видиш или чуеш някого, който е бил част от живота ти /и то не каква да е част!/ цели 24 години, е единствено едностранна - тоест само от моя страна явно има желание.
А искам да осъществя отново контакт с него, защото през всичкото това време ние успяхме да съхраним приятелството си. Нищо, че взаимно много сме се наранявали като интимни партньори, самата емоционална близост се запазваше /досега/. Но се замислих още и още, пак и отново... И осъзнавам, че не е изключено след един момент и след дадени действия от моя страна той вече изобщо да не желае какъвто и да било контакт с мен. По-скоро искам да приема нещата такива, каквито са, а не да се опитвам зорлем да ги променя и да ги контролирам. Аз с този мъж ударих на камък... стига съм си трошила главата. Въпросът е кога наистина ще спре да ми пука за него?!

Иначе по темата:

Очаквам с нетърпение да си купим нормална истинска печка, с ФУРНА и котлони! Дори сме си запазили една Раховец от един познат. За 100 лева, била нова и неизползвана, защото човекът тъкмо си я закупил, и му подарили една далеч по-хубава. И сега му стои излишна. Мисля, че след около 10 дни ще си я вземем у нас вече, което е супер.

П.П. Ани, кукърчето не зная как точно да ти го обясня какво е, уж замества всеки един кухненски уред, тенджера, тиган, тава... уж вари, пече, пържи, затопля... но е с малък диаметър, дълбока керамична купа, на мен лично най-добре ми се получават манджите тип гювеч в мултикукъра. Не че не успях дори баница и пълнени чушки да сготвя в него, ама не е същото и е по-трудно, а и не стават толкова вкусни, нито с коричка хрупкави, както си е в обикновената фурна. Зная ли, може и старомодна домакиня да съм просто.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Какво очаквате с нетърпение?

Мнение от cchery »

Kleo написа: 09 Ное 2021, 12:12 Очаквам с нетърпение да си купим нормална истинска печка, с ФУРНА и котлони! Дори сме си запазили една Раховец от един познат. За 100 лева, била нова и неизползвана, защото човекът тъкмо си я закупил, и му подарили една далеч по-хубава. И сега му стои излишна. Мисля, че след около 10 дни ще си я вземем у нас вече, което е супер.
Деска, печки "Раховец" са ми слабост и причините не са една и 2. Първо, това беше супермодерното за времето си промишлено произвоство в Горна, с което градът много се гордееше. Второ - тези малки печки направиха революция в начина, по който почнаха да изглеждат българските кухни в края на 80 и началото на 90-те. Дотогава големите Огняни - или на ток, или смесено ток/газ или пък директно на дърва и въглища стояха като исполини в малките помещения и бяхя точно толкова тромави, колкото и външният им вид го подкасзваше. Ние в Горна сменихме именно една такава огромна печка "Огняна" с малкия и компактен "Раховец" с грил и о! ...... печено пиле на грил..... Боже, и сега като се сещам, и лиги потичат в устата ми - аз и брат ми, деца все още, как се въртяхме и се облизвахме пред печката и чакахме майка да изкара изпеченото пернато изкушение....

Хех, на спомени го ударих..... :954 , но тези печки бяха много добри, а вероятно още са такива. Цената, която ви предлагат, наистина е много добра, Деска - дано да си я вземете. Ако нямате превоз и имате нужда от кола, обади ми се. :)
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Какво очаквате с нетърпение?

Мнение от Kleo »

Ти си супер приятелка, Черита.
Продавачът ни е в съседния на нашия блок.
И утре или в събота си я вземаме вече, ура, ура, ура!!!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Какво очаквате с нетърпение?

Мнение от Kleo »

Коледно-Новогодишните празници.
Пътуването до Якоруда за първи път.
Първото ни СПА заедно.
Да забременея отново.
Да започне 2022 година.
Да купя подаръци.
Да получа подаръци.
Да сготвя хубави неща на Бъдни вечер, Коледа, НГ.
Да се видя с няколко близки приятелки, визирам и вас тук, дето сте в Меца-та.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Какво очаквате с нетърпение?

Мнение от cchery »

УТРЕ!

Очаквам утре, защото Коки се прибира! Билетът, който му купих аз през октомври, беше чак за 22-и декември - сряда другата седмица. Но тогава той не знаеше още новата си учебна програма, която стартира от края на ноември. Тя му позволява да се прибере още утре и намерихме вариант със самолетен билет.

Радостна съм...., защото той имаше планове да се види и изкара 3 дни със свои съученици от ТУЕС в гр. Венло...., но предпочете да се прибере.... Естествено, че аз го попитах дали не иска да си дойде по-рано като му казах, че ако избере да остане, от моя страна няма да има никаква реакция, защото вече е достатъчно голям да си взема самостоятелно решенията. Но съм щастлива, защото той се обади и каза твърдо и убедено, че иска да се прибере у нас... И това се случи снощи на летището в Базел, където ние с Бела и Момчил чакахме полета си за България.

Сълзите ми текнаха от нищото.... Щастливи и пречистващи.... Утре всички ще сме си у дома. В украсения ни коледно апартамент, в уюта на удобствата и спомените и там, където бъдещето беше изковано от плановете и мечтите ни.... Каквото и да ни разделя, нашият ДОМ в София, винаги ще остане събирателния пункт за миналото и бъдещето.... Настоящето ще го караме както дойде и тази неизвестност е най-най-най-хубавото нещо, защото подклажда вроденото ми любопитство за откривателства в пълна бойна готовност :954 :954 :954 :954 .

Деска, желая ти много хубави празнично-почивни дни! Да се чувстваш добре в Якоруда, да си изкарате страхотно СПА с Есмо и да си вземеш всичко от предстоящата еуфория на Коледа и Нова година.

И да вземем да се срещнем тук в София, а?!?! Да му направим едно театро? :) Сатирата са пуснали цели 4 нови спектакъла - с кеф бих посетила поне 3 от тях.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Публикувай отговор