ГОДИШНА ФОРУМНА СРЕЩА

Свобода на словото
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

ГОДИШНА ФОРУМНА СРЕЩА

Мнение от Kleo »

Тази година ще идем ли форумно на Събора в Черни Вит през август месец? :954 :954 :954
Последно промяна от Kleo на 23 Май 2021, 15:23, променено общо 1 път.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: ГОДИШНА ФОРУМНА СРЕЩА - 2016 година

Мнение от danid »

Пак ли е след 20? аз от 20 до 30 съм на море и ако е така пак ще пропусна
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ГОДИШНА ФОРУМНА СРЕЩА - 2016 година

Мнение от Kleo »

Не зная, ДаниД.
В интернет намерих следната инфо:

Фолклорен събор "От Тимок до Вита" (Август)
Тип: Празник
Локация: Село Черни Вит
На английски: Folk fest "From Timok to Vita" (Augist) »

Фолклорният събор "От Тимок до Вита" е традиционен за село Черни Вит. Провежда се ежегодно от 1981 година около последните дни (в събота и неделя) на месец Август. От 1983 година фестивалът е общински и е включен в културната програма на община Тетевен. Целта на Събора е издирване, опазване, популяризиране и съхранение на българския фолклор и традиционната Българска кухня. Фестивалът няма конкурсен характер и обикновено в него участват непрофесионални изпълнители и групи от всички фолклорни области в страната.


Може би Цони ще каже най-точно, но може би ще е на 27 и 28 август :1044
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: ГОДИШНА ФОРУМНА СРЕЩА - 2016 година

Мнение от cchery »

Здравейте. А какво ще кажете, ако тази година сменим и периода на срещата и мястото?!?! С Цвети бяхме си говорили да се видим някъде около Жеравна - и там има страхотен събор. А и е място, на което лично аз не съм била. Но реално опция е всяко друго място, което всяка една от нас тук предложи.

Имам и една молба - гледайки, че Деси и Дани също сте били тук - да си разпределим коя на кого ще прати тази тема като линк, за да знаят момичетата, които обикновено идват на срещите, но вече не четат тук?1

Аз пускам на Силвето и Емката, както и на голямата ми скайп дружина - Боби, Марчи, Фют, Краси, Ели и Зори. :954
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ГОДИШНА ФОРУМНА СРЕЩА - 2016 година

Мнение от Kleo »

Казвай на кого да изпращам, ако имаш предвид, Ани!
За Жеравна съм ОК. И аз не съм ходила там.
За датата - на колкото може повече хора да им е удобна.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ГОДИШНА ФОРУМНА СРЕЩА - 2016 година

Мнение от Kleo »

Жеравна - КОГА? :1044
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ГОДИШНА ФОРУМНА СРЕЩА - 2016 година

Мнение от Kleo »

Само да се обадя тук - още нямам яснота кога пак ще съм в отпуска това лято :1044
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: ГОДИШНА ФОРУМНА СРЕЩА - 2016 година

Мнение от cchery »

Комплекс "Романтика" - Севлиевски Балкан.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: ГОДИШНА ФОРУМНА СРЕЩА - 2016 година

Мнение от cchery »

Момичета, вижте тази оферта от Грабо https://grabo.bg/relaks-krai-sevlievo-0tnhub2" onclick="window.open(this.href);return false;. На мен мястото ми се вижда прекрасно. Цената от грабо е без коментар. Мога да звънна да питам за кога ще можем да си използваме ваучерите, ако си ги купим и колко допълнително ще ни струва настаняването, т.к. офертата на грабо е за стая с 2 легла.

Прегледах офертите за тази къща и през букинга - апартамент за нас четиримата ще ни струва 125 лв с вкл. закуска за всички ни.

Ако се вземат ваучери през грабо, то според условията на сайта, ще трябва да закупим 2 ваучера и да доплатим съответно за Коко - 15 лв, а за Бела - 6 лв. Офертата на Грабо включва вечеря и конна езда. Т.е. като цяло е по-евтина от през букинга.

И така - кажете, моля, който смята да идва - кога му е удобно, колко души ще са, за да знаем и да действаме. МОЛЯ!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ГОДИШНА ФОРУМНА СРЕЩА - 2016 година

Мнение от Kleo »

Ани, от сутринта разглеждам различни места и мисля.
Има толкова чудесни кътчета, които искам да видя!
Лошото при мен е, че още нямам яснота кога ще ползвам отново отпуск.
Бяхме в Гърция още в самото начало на ваканцията на Алекс.
Предстои ми командировка в края на юли. Отчасти съм зависима от отпуските на колегите и шефа ми.
В процес на събиране на средства сме. Поохарчихме се на морето, така че и финансите също са ми фактор.
Ти спря ли се със сигурност на нещо вече за семейството ти или чакаш и другите момичета да кажат?
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: ГОДИШНА ФОРУМНА СРЕЩА - 2016 година

Мнение от cvety_rz »

Юли се оказа натоварен за нас и финансово и от към време.Предстои ни почивка в края на месеца преди това сватба и ремонта (непредвиден) на блъснатата ни кола.За нас е по- удобен август месец и то към края.
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Публикувай отговор