ПРОЛЕТ ли е във гората, ПРОЛЕТ има и в душата

Свобода на словото
Публикувай отговор
Аватар
ellis_stoyanova
Със словото напред
Мнения: 1850
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:41

ПРОЛЕТ ли е във гората, ПРОЛЕТ има и в душата

Мнение от ellis_stoyanova »

Браво на Коки и на Алекс.Най-прекрасната радост е от успехите и радостите на децата ни.
Днес пролетно и слънчево,макар и с доста силен вятър ,на моменти.Миналата седмица имах ужасно главоболие,което буквално ме завлече в бездната на отчаянието.Тази седмица се надявам да е по-добре.
Неделя-избори...много съм обезверена.
Имам нужда от природа и тишина,писна ми от хора и разговори :mrgreen:
При нас ежедневни задачки,нищо кой знае какво
Воинът на светлината не си губи времето, за да се опитва да играе ролята, която другите са избрали за него.-П.Куелю

[url=http://postimage.org/][img]http://s28.postimg.org/5aihn4da1/335730_priroda_zima_zakat_doroga_krasnyj_192.jpg[/img][/url]

Има само един път към щастието:

да престанеш да се безпокоиш за нещата, които не са подвластни на волята ти.



Епиктет
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: ПРОЛЕТ ли е във гората, ПРОЛЕТ има и в душата

Мнение от cchery »

Здравейте в новата ни спам-темичка!!! :954

ЧЕСТИТА НИ ПРОЛЕТ!!!!

[youtube]3LFfc4tSsqU[/youtube]

Елисче, всеки път, щом видя твоя ник тук във форума, ми става пролетно... и хубаво :954 иии ето... с твоя пост почваме новата раздумка!!! Бих била щастлива да виждам всички тук!
ellis_stoyanova написа:Браво на Коки и на Алекс.Най-прекрасната радост е от успехите и радостите на децата ни.
Напълно съм съгласна! Благодаря, Ели. :329
ellis_stoyanova написа:Неделя-избори...много съм обезверена.
Имам нужда от природа и тишина,писна ми от хора и разговори :mrgreen:
Елисче, и аз този път просто не знам какво да мисля за идните избори... Фактът, че живеем почти по един и същи начин сега и преди 20 години, говори за липсата на развитие. Ала и в застой ли сме?! Аз... не знам....

И на мен ми се излиза и ми се ходи някъде. Така не съм се застоявала от години. За съжаление всяка събота и неделя сами "графирани" - не че има такава дума. Събота преди обяд съм на мачовете на Коки. Същия ден Бела има гимнастика от 10 до 12 часа и балет от 16,30 до 18 часа. Неделя аз съм до 14,30 съм на лекции.... Действително - няма ден, в който да сме всички заедно у дома и някъде да излезем. Освен неделя следобед, но вече 4 поредни недели, след като се прибирам от лекции, искам само и единствено да помириша възглавницата :roll: :roll: ... Успокоявам се с факта, че всичко е временно... и че това ще се промени още в края на май.

:939 :1090 :932

Честит рожден ден на Дарена!!! Желая на голямото момиче "голям" път, за който тя има всички заложби и качества!!!! :954 А на теб, Зорита, да бъдеш най-добрата компания по този път!!!! :923

[img]http://s.rozali.com/p/l/i/lilac-(1)-47805-500x334.jpg[/img]
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ПРОЛЕТ ли е във гората, ПРОЛЕТ има и в душата

Мнение от Kleo »

:954 :954 :954

В събота срещу неделя минаваме и на лятно часово време. Просто напомням!

Аз още не съм решила за кого да гласувам. Но винаги се възползвам от правото си на вот, така че не мисля, че и този път ще пропусна. В събота ще му мисля...
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
ellis_stoyanova
Със словото напред
Мнения: 1850
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:41

Re: ПРОЛЕТ ли е във гората, ПРОЛЕТ има и в душата

Мнение от ellis_stoyanova »

Ех,Чери след тези мили думи на мен ми стана още по-пролетно....
Днес е слънчево и топло....моето време
Воинът на светлината не си губи времето, за да се опитва да играе ролята, която другите са избрали за него.-П.Куелю

[url=http://postimage.org/][img]http://s28.postimg.org/5aihn4da1/335730_priroda_zima_zakat_doroga_krasnyj_192.jpg[/img][/url]

Има само един път към щастието:

да престанеш да се безпокоиш за нещата, които не са подвластни на волята ти.



Епиктет
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ПРОЛЕТ ли е във гората, ПРОЛЕТ има и в душата

Мнение от Kleo »

Момичета, ние днес сме на кино - ще гледаме Красавицата и Звярът - и много се радвам от това :1028
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: ПРОЛЕТ ли е във гората, ПРОЛЕТ има и в душата

Мнение от Нели »

Хайде, честита пролет и от мен! :954
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: ПРОЛЕТ ли е във гората, ПРОЛЕТ има и в душата

Мнение от cvety_rz »

Благодаря за пролетната тема :954
Деси, и аз не съм решила за кого да гласувам.Все още мисля...... :roll:
И да споделя, че никак не обичам тази смяна на часовника.За мен това е един безмислен излишен стрес за човека.
:326 на Алекс за оценката.
Браво на Коската и на отбора му за победата ! Пожелавам да има и още такива :524
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
ellis_stoyanova
Със словото напред
Мнения: 1850
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:41

Re: ПРОЛЕТ ли е във гората, ПРОЛЕТ има и в душата

Мнение от ellis_stoyanova »

И аз смятам,че всеки,който има мнение и който се и тересува гласа му да не бъде "взет"от някой мургав ентусиаст,трябва да гласува.Но за кого????Няма нови лица,няма хора, борещи за тази прекрасна страна.Има искащи и крадящи,ежесекундно...а как ми се иска да се променят толкова много неща
Воинът на светлината не си губи времето, за да се опитва да играе ролята, която другите са избрали за него.-П.Куелю

[url=http://postimage.org/][img]http://s28.postimg.org/5aihn4da1/335730_priroda_zima_zakat_doroga_krasnyj_192.jpg[/img][/url]

Има само един път към щастието:

да престанеш да се безпокоиш за нещата, които не са подвластни на волята ти.



Епиктет
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ПРОЛЕТ ли е във гората, ПРОЛЕТ има и в душата

Мнение от Kleo »

Kleo написа:Момичета, ние днес сме на кино - ще гледаме Красавицата и Звярът - и много се радвам от това :1028
Филмът ми хареса, но останах донякъде разочарована и измамена от Кино Арена :???:

В сайта им пише, че прожекцията е дублирана на български, но не се оказа така. Беше със субтитри. Което на мен естествено не ми попречи, оказа се, че и на Алекс и на Хри също не, но една майка зад гърба ни непрекъснато четеше тихичко на детето си. За мен това е съзнателна измама и злоупотреба с доверието на клиентите, и като такава е недопустима! Другото - никъде не се споменава, че филмът всъщност е мюзикъл, почти оперета, а не обикновеният игрален филм на Дисни. Както и да е, изгледахме го, хареса ни, но на мен ми остана малко горчив привкус след това, признавам си :oops:
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: ПРОЛЕТ ли е във гората, ПРОЛЕТ има и в душата

Мнение от cchery »

Здравейте и от мен. Аз днес съм нещо леко болнава... носът ми е запушен и ми е едно такова... никакво. Но не е болка за умиране. :954

Това, което повече ме притеснява, е търсенето на място за почивка за лятото - Гърция вече е на 60% заета..... Цените растат. Местата намаляват. А ние, както обикновено, сме дружина от 4 семейства и е много, много трудно да се намери каквото и да било. Вече втори час търся в букинга готини места..... и накрая той (букингът) взе, че нещо се бъгна :1062 :1062 ....

След малко ще ходим с Бела на ортодонт - да ѝ стягат шините. Този път с нас ще дойде и Коко - на него ще му слагаме брекети и днес ще му вземат мярка. Цените на брекетите са ..... нещо страшно. Уплаших се. Но.... така или иначе имаме възможност да платим, па макар и на части.

Деска, браво на Алекс за 5-цата по мат!!! Аз също искам да накарам Коко и Бела да проумеят, че ученето създава умения, а образованието е сила!!!! Миналата седмица и Коската беше много щастлив, защото по история е изкара две шестици на две различни препитвания. А в деня преди тези препитвания, той седна и учи сериозно по предмета. Няколко пъти натъртих на това, че.... тези шестици се дължат само на това, че е учил. Свише знания в днешно време не падат. :)

Kleo написа:
Kleo написа:Момичета, ние днес сме на кино - ще гледаме Красавицата и Звярът - и много се радвам от това :1028
Филмът ми хареса, но останах донякъде разочарована и измамена от Кино Арена :???:

В сайта им пише, че прожекцията е дублирана на български, но не се оказа така. Беше със субтитри. Което на мен естествено не ми попречи, оказа се, че и на Алекс и на Хри също не, но една майка зад гърба ни непрекъснато четеше тихичко на детето си. За мен това е съзнателна измама и злоупотреба с доверието на клиентите, и като такава е недопустима! Другото - никъде не се споменава, че филмът всъщност е мюзикъл, почти оперета, а не обикновеният игрален филм на Дисни. Както и да е, изгледахме го, хареса ни, но на мен ми остана малко горчив привкус след това, признавам си :oops:
Десита, а вие добре ли проверихте вида на прожекцията, за която си купихте билети?!? Защото аз сега заредих АРЕНА-та и първото, което виждам е, че в момента действително "Красавицата и звяра" е хит и те го предлагат в 4 варианта - субтитиран и дублиран, съответно на 2 Д и 3 Д. Просто не във всеки час, в който има прожекция, "въртят" от 4-те варианта.

Оставям ви за момента, че децата приключиха у-ще и тръгваме към ортодонта.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ПРОЛЕТ ли е във гората, ПРОЛЕТ има и в душата

Мнение от Kleo »

Да, Чери, проверих.
Гледахме филма на 3Д, ефектите си ги биваше.
Но въпреки че пишеше, че е ДУБЛИРАН, беше със субтитри.
А дали това не беше защото беше вторник? Денят с намаления на билетите? Нашите си бяха промо, но това не им дава право да се ... подиграват с клиентите си.
Иначе бях резервирала местата ни точно онлайн, за точно определена прожекция, всичко си беше окей.
Както и да е - минало. Но не им прави чест просто.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор