ЛЮБИМА МУЗИКА

Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ЛЮБИМА МУЗИКА

Мнение от Kleo »



Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ЛЮБИМА МУЗИКА

Мнение от Kleo »





Добро утро, приятелки мои! :954 :954 :954



Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: ЛЮБИМА МУЗИКА

Мнение от Ванчето »

Е... Ето ме пак! :1062
Както стана ясно скучая в леглото. Слушам музика, за да се разнообразя и реших да ви пусна и на вас най-новата песен на един изпълнител, който много харесвам. Разбира се, не е задължително и на вас да ви хареса песента. Мен това момче много ме грабва с песните си. Текстовете му са уникални - дълбоки и чувствени , а гласът му... Много ми допада.
Мисля, че ако сега бях тийнейджърка, щях да съм лудо влюбена в този изпълнител... :222 :1069

Никога не е късно за ново начало!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ЛЮБИМА МУЗИКА

Мнение от Kleo »

Благодаря ти, Ванче! Пуснах си го, много ми хареса гласът му, както и самата песен! Можеш да споделиш с нас още негови песни, с радост ще ги изслушам! :922 А и този вълшебен език... Абонирах се за изпълнителя, за да не изпускам негови неща занапред. П.П. Сега си пуснах това:



Малко ми напомня ритмиката и мелодиката на Хулио Иглесиас, не зная защо... може би има един ореол на романтика, топлина, уют и нежност в песните му.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: ЛЮБИМА МУЗИКА

Мнение от Ванчето »

Деси, радвам се, че ти допада! Мисля, че ако разбираш и текстовете би ти допаднал още повече! Всъщност повечето текстове са са си лично негови, голяма част от музиката също. Той свири и на китара и пиано. Има и 20 (или 21) номинации за Грами.Като цяло е един истински ,завършен артист, който живее заради музиката! Така го усещам! Харесва ми да го гледам в разни предавания и участия. Много е земен, възпитан и естествен. И винаги и навсякъде във всеки един момент е готов да пее на живо! Клиповете му също са хубави, обрани, по-прости, без излишен кич. Държи личния си живот далеч от публичното пространство, не парадира и не демонстрира нищо. Само и единствено ТАЛАНТ...

Този плейлист , дето си постнала всъщност съдържа едни от най-добрите му песни през годините. Но забелязах малко несъответствие: втората песен ,която чух всъщност я няма упомената . Всъщност, ако искаш можеш да си издириш всяка една от песните по отделно (официалния и видеоклип) и да ги чуеш в оригинал, защото тук май са само с акомпанимент пиано. Повечето са балади.
Ето и една малко по-весела и танцувална. Тук е в компанията на още 2 малдежи, момичето също много я харесвам!

Никога не е късно за ново начало!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ЛЮБИМА МУЗИКА

Мнение от Kleo »

Благодаря, Ванчето! :329 :329 :329

От мен малко поп-фолк с любима моя певица в този жанр, Преслава:





А песента, която препоръча - Pablo Alborán, Aitana, Álvaro de Luna - Llueve sobre mojado (Videoclip Oficial) - също много, много ми хареса!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ЛЮБИМА МУЗИКА

Мнение от Kleo »

Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ЛЮБИМА МУЗИКА

Мнение от Kleo »





:922 :922 :922 :922 :922
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ЛЮБИМА МУЗИКА

Мнение от Kleo »



Нова песен, нов хит, на Миро и Койна Русева! Топъл, пресен, на 8 часа само!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ЛЮБИМА МУЗИКА

Мнение от Kleo »

Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ЛЮБИМА МУЗИКА

Мнение от Kleo »

Вълшебната Тони Димитрова, много любима: :329 :329 :329



Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор