Направи си сам

Публикувай отговор
Аватар
mari_ko
Форумна палавница
Мнения: 1135
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:43

Re: Направи си сам

Мнение от mari_ko »

Ver написа:
mari_ko написа: ... сигурно ще се повлияя :1216
:221 Добре.
Готово, повлиях се :221 Май имаш ъглова ножичка? Да не посмя да правиш кръгчета с нея? :1028
[url=http://line.romanticcollection.ru][img]http://line.romanticcollection.ru/ba/7_43b_47911350_Rviki_0.gif[/img][/url]
Ver

Re: Направи си сам

Мнение от Ver »

Нямам ъглова ножичка, но това не ми пречи :1062
Имам просто нащърбена. И кръгчета правих, там по-горе.
mari_ko написа:Готово, повлиях се :221
Хайде показвай, де :)
Ver

Re: Направи си сам

Мнение от Ver »

Случайно и на някой друг да му е ВЕЛИКДЕНСКО?
IMG_4573.JPG
(30.52 KiB) Свалено 464 пъти
IMG_4574.JPG
(29.82 KiB) Свалено 464 пъти
IMG_4575.JPG
(19.99 KiB) Свалено 464 пъти
IMG_4576.JPG
(24.75 KiB) Свалено 464 пъти
IMG_4579.JPG
(24.92 KiB) Свалено 464 пъти
IMG_4580.JPG
(25.16 KiB) Свалено 464 пъти
IMG_4582.JPG
(55 KiB) Свалено 464 пъти
Аватар
dexter
Философска система
Мнения: 1363
Регистриран на: 19 Окт 2010, 12:14

Re: Направи си сам

Мнение от dexter »

Ver написа:Случайно и на някой друг да му е ВЕЛИКДЕНСКО?
Да - на мъжа ми - снощи прави козунак в машината за хляб, после го меси на ръка и накрая го пече в печката. Жалко, че нямам снимки :lol: , то на вид не беше кой знае какво, но пък беше доста вкусен. Тази сутрин половината го излапахме, ей така - за отскок :lol: .

Вер, яйчицата са страхотни, особено тези с малките цветчета :954 !
Ver

Re: Направи си сам

Мнение от Ver »

dexter написа: снощи прави козунак в машината за хляб, после го меси на ръка и накрая го пече в печката.
Ей, за такъв троен подход не бях чувала :1139 :221
Но, щом сте го изяли вече значи си е заслужавало :)
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Направи си сам

Мнение от droidd »

tita написа:Елементарно и гениално! :954
Тита, чудесна идея. :524
Момичета, скоро не съм поглеждала насам, но виждам прекрасни творения :326 :326 :326
Аватар
dexter
Философска система
Мнения: 1363
Регистриран на: 19 Окт 2010, 12:14

Re: Направи си сам

Мнение от dexter »

Момичета, да ви питам нещо - правите ли за децата си търсене на великденски яйца и други лакомства? Сега гледах снимките на една приятелка, която живее в ЮАР, те всяка година организират такова нещо за децата си. Имат листове с въпроси и загадки, решаването на които насочва към различните скривалища. Тази година може да имаме гости с деца за Великден, та се чудя дали нещо такова няма да е забавно за тях. Но не мога да измисля какви да бъдат гатанките :lol: - нещо въображението не ми достига. Сещам се напр. за кодиране - правилната дума е изписана с код, който трябва да се разгадае (имаме такова нещо - два кръга с букви, разпечатах го от Крокотак). Дали няма да ми дадете едно рамо с идеи :)?
Ver

Re: Направи си сам

Мнение от Ver »

dexter написа:Момичета, да ви питам нещо - правите ли за децата си търсене на великденски яйца и други лакомства?
Ами не :)
Идеята е забавна, но някакси ми е далечна ...
Декс, погледни в подтемата за детските РД. Може да си харесаш разни неща там, помня, че доста материал се събра :524
Аватар
dexter
Философска система
Мнения: 1363
Регистриран на: 19 Окт 2010, 12:14

Re: Направи си сам

Мнение от dexter »

Започнахме и почти свършихме скрап-бук-а на Яна. Правим го със снимки от раждането, за всяка година по няколко снимки, стигнахме до шестата й година. Направихме рамки за снимките, изрязахме няколко стихчета, покани за рождени дни, картички, "афиша" от пиеските им - такива нещица. Забавно е, и за двете ни, макар че на Яна й поомръзна след втория ден :lol: :lol: . Имаме още за лепене и доискусуряване, но не бързаме - мчакаме някой дъждовен ден, за да довършим :D .
Ver

Re: Направи си сам

Мнение от Ver »

:326 Декс :)
Аз съм любопитна да видя :)
Публикувай отговор